Akü
4-6 Ah Multi-Ah Power X-Change Plus
Ürün nr.:4511502EAN - Barkod: 4006825644210
einhell-accessory-battery-4511502-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511502-pxc_circle-001
einhell-accessory-battery-4511502-detail_image-001
einhell-accessory-battery-4511502-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511502-pxc_circle-001
einhell-accessory-battery-4511502-detail_image-001
Akü

4-6 Ah Multi-Ah Power X-Change Plus

Ürün nr.: 4511502 EAN - Barkod: 4006825644210
 • Tüm Power X-Change şarj edilebilir cihazlar için evrensel kullanılabilirlik:
 • Tasarruf, çevreyi koruma ve esneklik
 • MULTI-Ah teknolojisi: maks. şarj seviyesi için 6Ah paket veya 4Ah paket
 • toplam kullanım ömrünün 3 kat daha uzun olması için aküi korur
 • Şarj seviyesi dijital ekranda % olarak olarak gösterilir
 • En yeni hücreler maksimum performans için % 100 daha fazla güç sağlar
 • PLUS-teknolojisi: yoğun çalışma için ekstra güç
 • ABS proses kontrollü akü yönetim sistemi şu anlama gelir
 • maks. güvenlik, optimum performans, çalışma süresi + kullanım ömrü
 • Kablosuz çalışma özgürlüğü: Karışık kablolar yok ve serbest çalışma
 • Yüksek kaliteli Li-Ion hücreler, hafıza etkisi olmadığı anlamına gelir,
 • düşük kendi kendine deşarj ve yüksek, sabit güç
 • Kauçuk kaplamalı gövde sayesinde darbe koruması ve iyi kavrama
 • Kolay çıkarma için oluk sapı
 • Toz, korozyon ve mekanik hasara karşı korumalı muhafaza
 • Güç gerektiren 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımı için uygundur
Daha fazla bilgi için
einhell-accessory-battery-4511502-productimage-001
Ürün Açıklaması

Einhell 18V 4-6 Multi-Ah PXC PLUS, Einhell'in çok işlevli ve tamamen değiştirilebilir Power X-Change şarj edilebilir akü sisteminin bir üyesidir. Power X-Change şarj edilebilir aküler, tüm bahçe ve atölye ürün ailesinden her akülü alete güç ve dayanıklılık sağlamak için evrensel olarak kullanılabilir. Müşteriye sağladığı avantajlar açıktır: Tüm aletler için tek bir şarj edilebilir akü ve tek bir şarj cihazı sadece önemli satın alma maliyetlerinden tasarruf etmekle kalmaz, evrensel kullanım aynı zamanda çevrenin korunmasına yardımcı olur ve ev ve bahçede de esneklik sağlar. Ayrıca, her bir alet için farklı şarj edilebilir akülere ve şarj cihazlarına sahip olmanın getirdiği dağınıklığı ve kaosu da ortadan kaldırır. MULTI-Ah teknolojisi sayesinde, maksimum çalışma süresi için 6 Ah'lik paket veya üç kata kadar kullanım ömrü için aküye daha az yük bindiren 4 Ah'lik paket kullanılabilir. En yeni nesil lityum-iyon hücreler, her uygulamada maksimum güç için %100 daha fazla güç sağlar. Dahası, PLUS teknolojisi enerji yoğun işler için ekstra güç anlamına gelir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli şarj edilebilir akü, sürekli yüksek güç sağlamak için normalde akülerle ilişkili hafıza etkisine ve kendi kendine boşalmaya karşı direnç gösterir. 18 V 4-6 Ah Multi-Ah Power X-Change PLUS, Power X-Change ailesinden üst düzey bir şarj edilebilir aküdür ve 36 V uygulamalar için TWIN-PACK kullanımına da uygundur. ABS proses kontrollü aktif akü yönetim sistemi, akü parametrelerini sürekli olarak izlemek için bir mikroişlemciye sahiptir. Böylece maksimum güvenlik, optimum alet performansı, maksimum çalışma süresi ve maksimum servis ömrü sağlar. Tam, güncel şarj seviyesi dijital bir ekranda kontrol edilebilir. Gövde toza, korozyona ve mekanik etkilere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk kaplama, iyi bir kavrama ile birlikte akü için yüksek darbe koruması sağlar. Her aletten kolaylıkla çıkarılmasını sağlamak için bir oluk tutamağı vardır.

Teknik özellikler

Akü kapasitesi6 Ah
Akü voltajı18 V
Güç1350 W
Teslimat kapsamındaki akü sayısı1 pcs
Ürün ağırlığı1.01 Kg

4-6 Multi-Ah PXC Plus akü

Sadece seçin ve değiştirin

4-6-Multi-Ah-PXC-Plus-ak
Doru-ak-Uyumluluk-szmz

Doğru akü: Uyumluluk sözümüz

Her Power X-Change akü, akü sistemindeki tüm cihazlarla uyumludur. Eviniz, atölyeniz, bahçeniz veya garajınız için avuç taşlama makinelerinden süpürgelere kadar tüm ürün yelpazesi buna dahildir. Ve bu, henüz piyasaya sürülmemiş cihazlar için de geçerlidir.

Tek-kelimeyle-akllca-kiz-Paket-Teknolojisi

Tek kelimeyle akıllıca: İkiz Paket Teknolojisi

18V mu 36V mu? Neden ikisi de olmasın? Twin-Pack Teknolojisi ile her iki voltaj sınıfı için tek bir akü tipi yeterlidir. Bazı çim biçme makineleri, çit düzelticiler veya darbeli matkaplar gibi daha yoğun güç gerektiren uygulamalar için iki 18V aküyü tek bir 36V ünitede birleştirmeniz yeterlidir.

ZORLU İŞLER İÇİN ÜRETİLDİ

İşlemci kontrollü Aktif Akü Yönetim Sistemi'nden yüksek kaliteli hücrelere ve soğutma verimliliğine yönelik tasarıma kadar akünün tüm bileşenleri tüm projelerinizde kablosuzluğun özgürlüğünü sonuna kadar sunacak, cihazın gücünü optimize edecek, çalışma süresini en üst seviyeye çıkaracak, akü ömrünü arttıracak ve daha fazla güvenlik sunacak şekilde üretildi.

ZORLU-LER-N-RETLD-
İlgili indirilenler
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.

Musteri degerlendirmeleri

Einhell - "Doğrulanmış Satın Alma" durumları dışında - yayınlanan incelemelerin ürünleri fiilen kullanmış veya satın almış tüketicilerden geldiğini garanti etmez.