Harika bir öykünün özeti

Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş.

Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş. Merkezi Almanya’da bulunan ve 1964 senesinden bu yana Elektrikli El Aletleri ve Bahçe ekipmanları konusunda 90’ın üzerinde ülkede faaliyet yürüten ve dünya genelinde 1500’ün üzerinde çalışanı bulunan Einhell Germany AG’nin Türkiye kuruluşudur.

Einhell markasının Türkiye faaliyetleri, sektörde satış tecrübesi bulunan İntratek A.Ş. ile yapılan iş birliği ile gerçek manada başlamış ve sonrasında satınalma ile sektöründe Türkiye pazarına doğrudan yatırım yapan ikinci Alman markası olmuştur.

Marka geniş ürün yelpazesini ve hizmetlerini Türkiye genelinde konusunda tecrübeli çalışanları ve yaygın bayi/servis kanalları aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Einhell Turkey Zaman Çizelgesi:

  • 2007'de Einhell İntratek A.Ş. olarak faliyete başladı
  • 2015’de %100 Alman iştiraki oldu
Felsefemiz: Müşterilerine rakipsiz fiyat/performans oranına sahip yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak.

Almanya'dan bir başarı öyküsü

Einhell, nasıl Einhell oldu

Josef Thannhuber, altmışlı yılların başlarında amcası Hans Einhell'in kurulum işini devraldığında ileride nasıl bir başarı öyküsü yazacağı hakkında hiçbir fikri yoktu. Bugün, aradan 50 yıldan fazla zaman geçtikten sonra, Einhell AG yapı sektörünün küresel liderlerinden biri konumunda. On yıllarca sıkı çalışma, yorulmak bilmez bir adanmışlık ve girişimci bir vizyon karşılığını verdi. Gerçek bir potansiyel yaratıldı!

Daha fazla bilgi Einhell Germany AG web sitesinde bulunabilir.