Einhell. Kablosuz Mükemmellik

Atölye ve bahçe için 300'den fazla alet için tek akü

Kablo karmaşasına elveda! En son teknoloji ve iddialı vizyonu bir araya getirerek, her durumda kablolardan kurtulmanızı sağlayan bir akü sistemi geliştirmeyi başardık. El aletlerini, bahçe ekipmanlarını veya elektrikli bir scooter'ı çalıştıran: Power X-Change ailesinin tüm üyeleri çok işlevli olarak birbirleriyle kombine edilebilir. Böylece sadece tek bir tip akü ile sistemdeki herhangi bir cihaza güç sağlayabilirsiniz. Sistemimizi ve akü seçeneklerimizi özel kılan başka neler olduğunu ve Einhell'in neden akü uzmanı olduğunu buradan öğrenin.

Power X-Change ile neler yapabileceğinizi keşfedin

Her uygulama için doğru akülü cihaz

Çim biçme makinelerinden darbeli matkaplara ve hatta akülü gönye testerelerine kadar: Power X-Change akü sistemi, hobi bahçıvanlarının yanı sıra kendin yap meraklıları ve profesyoneller için geniş bir makine yelpazesi sunar. Sistem ailesi halihazırda 300'den fazla cihaz içeriyor ve bu sayı sürekli artmaya devam ediyor. Herhangi bir atölye veya bahçe projesi için kablolardan bu şekilde kurtulabilirsiniz: Sadece 1 akü. 1.000 olasılık.

Einhell akü sistemini keşfedin Işte bu Power X-Change

Kablosuz özgürlük.

El aletleri ve bahçe makineleri için

Bir daha asla uzatma kablolarının çok kısa olması veya yeterli priz bulunması konusunda endişelenmek zorunda kalmayacağınızı hayal edin: çim biçme makinesi, bahçe pompası, darbeli matkap veya ıslak/kuru elektrikli süpürge olsun, sadece aküyü takın ve çalışmaya hazırsınız. Bahçede ve atölyede çok çeşitli akülü aletlere güç sağlamak için sadece bir akü yeterlidir. İşte kablolardan kurtulmanın verdiği özgürlük hissi. Bu bizim misyonumuz: Power X-Change!

En son teknoloji.

Kendini kanıtlamış kalite.

Platformun kalbinde Power X-Change akülerimiz yer almaktadır. Bu nedenle akülerimizde daima en iyi ekipmanları, örneğin en yeni nesil, yüksek performanslı Li-Ion hücreleri ve akıllı mikroişlemci kontrollü akü elektroniği olan Aktif Akü Yönetim Sistemini kullanıyoruz. Bu, akümüzü sektördeki en güvenli akülerden biri haline getirmekte ve aynı zamanda verimlilik, güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamaktadır. Kömürsüz motorlar gibi diğer tüm bileşenler söz konusu olduğunda da uzun hizmet ömrü bizim için önemlidir. Akülerimizdeki teknoloji hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Dayanıklılık.

Önemli olduğunda.

Projeleriniz ne kadar büyük olursa olsun: Mevcut farklı kapasiteler (Ah) ile akü çalışma süresi her projeye uyarlanabilir. İster sadece bir raf asıyor olun, ister bütün bir ağaç ev inşa etmek istiyor olun. Bahçeniz ister bir mendil ister bir futbol sahası büyüklüğünde olsun. İki akü arasında geçiş yaparak neredeyse hiç durmadan çalışabilirsiniz. Yani zorluk ne kadar büyük olursa olsun: Power X-Change ile üstesinden gelebilirsiniz.

Akü sistemimiz

36 V

Twin-Pack Teknolojisi

Seçkin çim biçme makineleri, motorlu testereler ve ıslak/kuru elektrikli süpürgeler gibi özellikle güçlü ekipmanlar için Twin-Pack teknolojisini geliştirdik. Gerçek 36 V akü gücü için aynı anda iki Power X-Change akü kullanmanızı sağlar!
Daha fazla bilgi edinin
Ekstra akü gücü

Power X-Change Plus

Power X-Change Plus teknolojimiz aynı sayıda hücre ile daha fazla güç sağlar.
Daha fazla bilgi edinin
2'si 1 Arada Akü

Multi-Ah teknolojisi

Einhell'in bu akü yeniliği kullanıcıya iki seçenek sunuyor: Ya %300 daha uzun kullanım ömrü ya da %50 daha fazla çalışma süresi.
Daha fazla bilgi edinin
Maksimum koruma

SEALED teknoloji

Su geçirmez ve tamamen toza dayanıklı mı? Evet, bu mümkün! SEALED teknolojisine sahip Power X-Change akülerimiz IP57 koruma sınıfına göre su ve toz geçirmezdir.
Daha fazla bilgi edinin

Güçlü aküler: Güçlü Cihazlar

Power X-Change akülerimiz, özellikle işlerini halletmeyi gerçekten sevenler için etkileyici bir akü sistemidir. Akülü aletler ve bahçe ekipmanları, 1350 Watt'a varan güçleriyle en az kablolu muadilleri kadar güçlüdür. Power X-Change, daha güçlü cihazlar için 36 voltluk ayrı akülere geçmek yerine Twin-Pack teknolojisi sayesinde iki akünün gücünü birleştiriyor. Bu da toplam 2700 watt güç sağlar! Bu aynı zamanda takım dolabında daha iyi bir genel görünüm sağlar, paradan tasarruf etmenizi sağlar ve daha da önemlisi, 18 voltluk aküler ayrı ayrı da kullanılabilir.

36 V: Twin-Pack Teknoloji

Farklı voltajlar ve kapasitelerle, akünün özelliklerini aletleriniz ve uygulamalarınız için gereken şekilde uyarlayabilirsiniz. Seçkin çim biçme makineleri, motorlu testereler ve ıslak/kuru elektrikli süpürgeler gibi özellikle yüksek performanslı ekipmanlar için Twin-Pack teknolojisini geliştirdik. Bu teknoloji, 2700 watt çıkışlı gerçek 36 V akü gücü için iki Power X-Change aküyü aynı anda kullanmanızı sağlar.

Daha da uzun süre çalışın: 36 V cihazların çalışma süresini uzatmak ve onlara daha fazla güç sağlamak için Double Twin-Pack teknolojimiz iki akü daha ekler. Bu sayede toplam dört akü kullanılır. İlk iki akü boşaldığında, sistem otomatik olarak ekstra iki aküye geçer. Örneğin, GE-CM 36/47 HW Li akülü çim biçme makinesi tek bir akü şarj döngüsünde 500 m² + 500 m² = 1000 m² çimin tamamını biçebilir.

Ekstra akü gücü: Power X-Change Plus

Aküler sadece çalışma süreleri ve ağırlıkları bakımından farklılık göstermez. Sağlayabildikleri güç de önemlidir. Örneğin, kesme işlemi için bir avuç taşlama makinesi kullanmak istediğinizde, çalışma süresi (yani Ah özellikleri) genellikle belirleyici faktör değildir - önemli olan yeterli güce sahip olmaktır. Bu bir arabaya benzer. Rampada veya sollama yaparken daha fazla güce, yani daha fazla beygir gücüne/kW'a ihtiyaç duyarsınız. Power X-Change Plus teknolojimiz aynı sayıda hücre ile daha fazla güç sağlar. Soğutma ve performansa öncelik veren dahiyane bir akü tasarımı ve özellikle verimli hücrelerin dikkatli seçimi sayesinde Power X-Change Plus daha fazla gücün yanı sıra daha uzun çalışma süreleri ve hizmet ömrü sunar.

2'si 1 Arada Akü: Multi-Ah teknolojisi

Multi-Ah: Einhell'in bu akü yeniliği kullanıcıya iki seçenek sunar: Ya %300 daha uzun kullanım ömrü ya da %60 daha fazla çalışma süresi. Power X-Change serimizde iki Multi-Ah akü modeli bulunmaktadır. 4 ila 6 Ah akünün yanı sıra 5 ila 8 Ah versiyonunu da seçebilirsiniz. Bu, tek bir düğmeye dokunarak 5 Ah aküden 8 Ah aküye kolayca geçiş yapmanızı sağlar. 5 Ah akü olarak çalıştırma, hücreler üzerinde özellikle etkilidir. Bu, sıradan Li-ion akülerden 3 kata kadar daha uzun bir toplam kullanım ömrü sağlar. 8 Ah akü normal bir kullanım ömrüne sahiptir, ancak (5 Ah aküye kıyasla) %60 daha fazla çalışma süresi sağladığı için akülü çim biçme makineleri veya akülü ıslak/kuru elektrikli süpürgeler gibi yoğun kapasiteli uygulamalarda maksimum çalışma süreleri için özellikle uygundur.

Maksimum koruma: SEALED teknolojisi

Su geçirmez ve tamamen toza dayanıklı mı? Evet, bu mümkün! SEALED teknolojisine sahip Power X-Change akülerimiz IP57 koruma sınıfına göre su ve toz geçirmezdir. İster su, ister ahşap veya metal tozu olsun - mavi halkalı SEALED akü, üzerine attığınız her şeye dayanabilir ve 1 m suda 30 dakika kaldıktan sonra bile zarar görmez. Akü yuvasında ekstra bir kontak kullanan kısa devre koruma sistemi sayesinde sensör sistemi suyla teması algılar ve elektroniği otomatik olarak kapatır. Bu sayede akünün zarar görmesi engellenir. Kuruduktan sonra normal şekilde tekrar kullanılabilir. SEALED aküdeki teknolojinin geri kalanı Power X-Change Plus akü ile aynıdır: daha fazla güç, daha uzun çalışma süreleri ve daha uzun bir hizmet ömrü sağlayan özellikle verimli hücreler.

Birleştirilebilirlik: Power X-Change partnerleri

Power X-Change, el aletleri ve bahçe ekipmanları sektörünün ötesinde de çalışır. Yüksek performanslı akülerimiz, örneğin kamp yaparken veya bisiklete binerken boş zaman aktiviteleriniz için de enerji sağlayabilir. GOVECS'in elektrikli kick scooter'ı, Jamara'nın elektrikli çocuk araçları ve Blickle'nin lojistik taşıma sistemi de dahil olmak üzere bazı ortaklarımızın ürünlerini Power X-Change sistemine entegre etmeyi başardık. Burada Power X-Change ortaklıklarımız hakkında genel bir bakış ve daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Teknik Bilgiler: Power X-Change akü grubunu bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu kendiniz keşfedin.

Zaten Power X-Change kullanıyor musunuz?

1
Akü
300+
Elektrikli El Aletleri
0
Kablo karmaşası

Batarya platformu: tasarruf etmenin kolay ve akıllı yolu

Birçok cihaz için tek bir akü: Power X-Change bunu mümkün kılıyor. Tek bir akü ile, her yeni akülü cihaz için yeni bir akü satın almak zorunda kalmadan çok çeşitli 18 V akülü aletleri çalıştırabilirsiniz. Bu nedenle ürünlerimizi hem setler halinde hem de "solo" versiyonlar olarak, yani akü veya şarj cihazı olmadan sunuyoruz. Böylece kaliteden veya işlevsellikten ödün vermeden akıllı bir şekilde tasarruf edebilirsiniz.

Fedakarlık yapmadan gezegenimizi korumak

Power X-Change, her cihaz için ayrı akü ve şarj cihazı satın almak yerine tüm aletleriniz ve bahçe ekipmanlarınız için tek tip akü kullanmanızı sağlar. Bu çoklu uyumluluk, toplamda daha az akü ve şarj cihazı gerektiği anlamına gelir. Sadece evde daha az akü karmaşası yaşamakla kalmaz, aynı zamanda kaynakları korur ve böylece hiçbir şeyi kaçırmak zorunda kalmadan çevreye saygı duyarsınız. Akülerimiz ve sürdürülebilirlik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Daha fazla akü gücü mü istiyorsunuz?

Bültenimizle güncel kalın veya bahçeniz ve atölyeniz için akülü cihazları şimdi keşfedin.