Einhell. Kablosuz Mükemmellik

Atölye ve bahçe için 300'den fazla alet için bir akü.

Kablo karmaşasına son! En son teknolojiyi ve geniş vizyonumuzu kullanarak, her ortamda kablosuz özgürlüğün keyfini çıkarmanızı sağlayan bir akü sistemi geliştirmeyi başardık. İster elektrikli el aleti ister bahçe makinası isterse e-kick scooter farketmeksizin her modele uyumlu Power X-Change akü sistemi.

Kablosuz özgürlük.

Elektrikli El ve Bahçe aletleri için.

Yetersiz uzunlukta ve çoklayıcısız uzatma kabloları için endişenmenize gerek kalmadı. Aküyü kolayca cihaza taktıktan sonra kullanıma hazır. İster bir çim biçme makinası, bahçe pompası, darbeli matkap veya ıslak kuru elektrik süpürgesi olması farketmeksizin kolayca ve sizin istediğiniz yönde hareket ederken hissettiğiniz rahatlık.

İşte bu kablosuz özgürlük duygusudur. Bu Power X-Change teknolojisidir. Bizim görevimiz budur.

En son teknoloji.

İspatlanmış kalite.

Power X-Change aküleri sistemimizin en önemli parçasıdır. Bu yüzden akülerimizde sadece yüksek performansa sahip Li-Ion hücreler ve akıllı ABS elektroniğine sahip en iyi bileşenleri kullanıyoruz. Bu durum PXC akülerimizi sektördeki en güvenilir akülerden biri yaptığı kadar, verimlilik ve dayanıklılık sağlar.  Aynı zamanda diğer tüm bileşenlerin de uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz, örneğin fırçasız motorlar da olduğu gibi. Çünkü kalitemizden eminiz. 

Dayanıklılık

Önemli olan azimdir.

Projeniz ne kadar büyük olursa olsun farklı güç kapasiteleri ile akünün çalışma süresi her projeye göre istenildiği gibi ayarlanabilir.

İster basit bir raf monte edin ister bütün bir ağaç ev inşa edin, bahçeniz ister küçük ister bir futbol sahası büyüklüğünde olsun. Power X-Change ile her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Güçlü cihazlar. Güçlü aküler.

Her gerçeği mümkün kılan bir akü sistemi olarak hizmet veren Power X-Change akülerimiz özellikle bunun için tasarlanmıştır. 1350 watt'a kadar olan kablosuz cihazlar ve bahçe aletleri, kablolu muadillerinden kesinlikle daha düşük güce sahip değildir. Daha yüksek güç tüketen cihazlar için 36 volt aküleri kullanmak yerine, PXC twin-pack teknolojisi sayesinde ki hatta dört akünün gücünü elde edebilirsiniz.

Ayrıca bu özellik sayesinde alet dolabınızda yer kazanır, para tasarrufu sağlar ve hepsinden önemlisi 18 voltluk aküleri daha sonra yeniden diğer aletlerinizde yeniden kullanabilirsiniz.

18 V + 18 V = 36 V! Twin-Pack © technology

Farklı voltajlar ve kapasiteler ile akü performansını dilediğiniz gibi işlerinize ve aletlerinze uyarlayabilirsiniz. Twin Pack teknolojisini, Power X-Change çim biçme makinelerimizin bir bölümü, zincirli testereler veya ıslak kuru elektrikli süpürgeler gibi özellikle fazla güç tüketen makineler için geliştirdik. 36V akü güçü için iki adet Power X-Change aküyü aynı anda kullanabilirsiniz 

Daha da uzun çalışma süresi: 36 V cihazların çalışma süresini uzatmak için gücün yanı sıra yeniden şarj etme zahmetine girmeden Double Twin-Pack teknolojisi ile üstüne iki akü daha ekledik. Dört akü olarak kullanılır. İlk iki akü tükendiğinde, sistem otomatik olarak diğer ek iki aküye geçer. Örneğin, GE-CM 36/47 HW Li akülü çim biçme makinesi, tek bir akü şarjıyla 500 m² + 500 m² = 1000 m² alan çimin tamamını biçebilir.

Daha fazla güç için Power X-Change Plus

Aküler sadece çalışma süresi ve ağırlık açısından farklılık göstermez. Elde ettiğiniz güç de çok önemlidir. Örneğin, avuç taşlama ile kesim yapmak istiyorsanız, çalışma süresi (bkz. Ah özelliği) çoğunlukla sabit değildir, ihtiyaç duyduğu güce göre değişir. Bunu bir araba örneğinden yola çıkarak açıklayabiliriz. Engebeli arazide veya sollama yaparken daha fazla güç yani daha fazla beygir gücü/kW gereklidir.

Power X-Change Plus teknolojisi ile aynı miktarda hücre sayısı ile daha fazla güç elde edilebilir.  Sofistike, klas ve performans odaklı akü tasarımı,özellikle verimli hücrelerin seçimi sayesinde, Power X-Change Plus daha fazla gücün yanı sıra daha uzun çalışma süresi ve kullanım ömrü anlamına gelir.

2-in-1 akü! Multi-ah teknolojisi

Einhell’in geliştirdiği en son akü teknolojisi kullanıcılarına iki farklı seçenek sunar: %300 daha fazla kullanım ömrü veya %50 daha fazla çalışma süresi. Multi-Ah teknolojisi sayesinde, yeni Power X-Change akü, 4.0 Ah akü veya 6.0 Ah akü olarak kullanılabilir.

Tek bir düğmeye basarak 4Ah aküden 6Ah aküye geçiş yapmak çok basittir. Özellikle 4Ah batarya kullanmak hücreleri korur. Bu nedenle sıradan Li-ion akülere kıyasla 3 kata kadar daha uzun ömrü vardır.

6 Ah akü normal bir akü ömrüne sahiptir, ancak özellikle yoğun güç gerektiren uygulamalarda maksimum çalışma süresi sağlar, Akülü çim biçme makinesi veya akülü ıslak kuru elektrikli süpürgesini buna örnek verebiliriz  çünkü özellikle bu ürünlerde %50 daha uzun çalışma süresi sağlar (4 Ah akü için).

Teknik özellikler Power X-Change aküyü bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu öğrenin.

Power X-Change ile zaten çalışıyor musunuz?

1
Akü
300+
Elektrikli El Aletleri
0
Kablo karmaşası

Akü sistemi: Akıllıca tasarruf için

Bir akü (veya 36 V cihazlar için iki adet akülü) ve bir şarj cihazı bulunması durumunda, diğer tüm cihazlar kolaylıkla "Solo" olabilir, yani akü ve şarj cihazı olmadan uyumlu cihazlar satın alınabilir. Bu durum ekipman özelliği veya kaliteden ödün vermek zorunda kalmadan paradan tasarruf etmenizi sağlar

Ödün vermeden çevreyi koruyun

Power X-Change, her bir cihaz için ayrı akü ve şarj cihazı yerine tüm cihazlar ve bahçe aletleri için tek bir akü kullanılmasını sağlar. Akü sistemi sayesinde daha az batarya ve şarj cihazı gerektiğinden, evinizde de daha az akü karmaşası yaşayacağınız gibi aynı zamanda kaynakları ve dolayısıyla çevreyi de korumuş olursunuz. 

Daha da yüksek akü gücü mü istiyorsunuz?

Bültenimizle güncel kalın ve ayrıca bahçeniz ve atölyeniz için akülü aletlerimizi keşfedin.