Künye

Düzenleme ve içerik sorumlusu:

Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş.
Şerifali Mah. Bayraktar Bul. Beyit Sok. No.7
Pk.34775 Ümraniye / İstanbul
Türkiye

Telefon: +90 216 456 60 60
Faks: +90 216 456 60 84
Email: [email protected]

Firma şekli: A.Ş.
Şirket sicil numarası (Mersis): 0478004992900013
Vergi No: 4780049929 Sarıgazi V.D.
Genel Müdür: Arkın Aydın

Telif Hakkı

Tüm hakları Saklıdır. Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş. web sitelerinde metin, resim, grafik, sesler ve düzenlemeler telif hakları ve diğer ticari koruma hakları ile korunmaktadır. Bu web sitelerinin içeriği ticari amaçlar için kopyalanamaz, yayılamaz, değiştirilemez veya üçüncü taraflara erişilebilir hale getirilemez. Bazı Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş. web siteleri üçüncü şahısların telif haklarına tabi olan nesneler içermektedir.

Aksi belirtilmedikçe, Einhell Turkey web sitelerindeki tüm ticari markalar ticari marka kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu, özellikle Einhell Turkey ticari markaları, tip tabelaları, şirket logoları ve amblemleri için geçerlidir. Sitemizde kullanılan işaretler ve tasarım elemanları Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş., Einhell Turkey veya üçüncü şahısların fikri mülkiyetindedir. Bu web sitesi, Einhell Tueky Dış Tic. A.Ş.'nin veya üçüncü şahısların fikri mülkiyet hakları için bir lisans vermemektedir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Einhell Turkey, bu internet sayfalarının içeriğini derlemek için büyük özen gösterir ve düzenli olarak güncellendiğinden emin olur. Bununla birlikte, içerik sadece bağlayıcı olmayan genel bilgi sağlar ve muhtemel alıcının kararını vermesine yardımcı olacak ayrıntılı bireysel tavsiyelerin yerini alamaz. Teknik özellikler ve ekipmanlar, ürünlerin satıldığı ülkeye göre değişebilir. Bunlar herhangi bir zamanda değişikliğe tabi olabilir. Ürünlerimizin özellikleri, teçhizatı veya karakteristikleri ile ilgili güncel bilgileri sadece yetkili satıcınızdan veya ithalatçınızdan alabilirsiniz.

Einhell Turkey, bu sayfalardaki bilgilerin güncel, doğru ve eksiksiz olduğunu veya herhangi bir zamanda rahatsızlık duymadan erişilebildiğini garanti etmez.

Üçüncü şahısların web sayfalarına referans verdiğimizde (linkler), Einhell Turkey link verilen sayfaların içeriğinden sorumlu değildir. Referansı, verilen link’i tıklayarak etkinleştirirken, Einhell Turkey'in bilgi servisinden ayrılmış olursunuz. Dolayısıyla, özellikle verilerin korunması açısından, farklı düzenlemeler üçüncü tarafların hizmetlerinde geçerli olabilir, uygulanabilir.

Einhell Turkey, özellikle Einhell Turkey'in web sayfalarında Einhell Turkey tarafından sunulan dosyaların indirilmesi ile ilgili hizmetlerden doğan yükümlülüklerinden hayat, sağlık veya bedeni ilgilendiren temel sözleşme yükümlülükleri veya ürün sorumluluğu yasası'na dayanan talepler hariç muhaftır. Aynı durum vekil ajanslar için de geçerlidir.