En son teknoloji için dahiyane mühendislik

En üst düzeyde hassasiyet ve son teknoloji üretim süreçleri

Biz Akü Uzmanıyız!

Power X-Change akülerimiz en kapsamlı kalite ve güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

Bir elektrikli el aletinin aküsü çok sayıda farklı bileşenden oluşur. Tüm bileşenler sadece yüksek kalite standartlarını karşıladığında bir Power X-Change akü paketinde bir araya getirilir. Bu, sadece yeterli gücü değil, aynı zamanda akülerimizin şarj edilmesi, taşınması ve yoğun kullanımı için gerekli güvenliği de sağladığımız anlamına gelir.

Son teknoloji

Kanıtlanmış kalite

Dayanıklılık

Hücreler, batarya paketi, Aktif Batarya Yönetim Sistemi Bu, Power X-Change akü sistemimizi oluşturan her bir bileşende yansıtılmaktadır:

Hücreler

En yüksek kalite - kanıtlanmış güvenlik

Power X-Change akülerimizde yalnızca saygın uluslararası üreticilerin yüksek kaliteli Li-ion hücrelerini kullanıyoruz. Düzenli denetimler ve otomatik üretim süreçleri, en yüksek güvenlik standartları altında sürekli olarak yüksek kalite sağlamaktadır. Akülerimiz için hücre seçerken sadece iyi bir marka bilinirliğine güvenmiyoruz: her Power X-Change akü hücresi %100 güvenlik sağlamak için otomatik ve bağımsız bir test sürecinden geçiyor. Ayrıca, akülerimizin özel kalite kontrollerini ve değerlendirmelerini gerçekleştirmek için bölgesel üniversiteler ve malzeme bilim insanlarıyla işbirliği yapıyoruz. Küçük, hafif ve güçlü: Akülerimizi daha da geliştirerek akü uzmanlığımızı da sürekli olarak artırıyoruz.

Şarj edilebilir batarya seti

Özenle seçilmiş hücreler - ileri teknoloji bileşenler

Her bir hücrenin tam özellikleri üretim sürecine bağlı olarak değişebileceğinden, maksimum tutarlılık ve güvenlik sağlamak için katı seçim kriterleri uyguluyoruz. Bu nedenle, her Power X-Change akü paketindeki her bir hücre önceden ölçülür ve diğer hücrelerle mükemmel şekilde eşleştirilir. Batarya paketlerimizin diğer tüm bileşenleri de en yüksek standartları karşılamalıdır. Soğutma verimliliğini artırmak için tek tek bileşenlerin düzenlenme şeklinden darbeye ve kire dayanıklı plastik kasaya kadar: düzenli kontroller, pratik testler ve sürekli geliştirme, akü paketimizi piyasadaki en iyi ve en güvenli cihaz akülerinden biri haline getirmektedir.

Aktif Akü Yönetim Sistemi

Akıllı elektronik - Etkin akü koruması

Üretim sırasındaki sıkı kontrollere ve standartlara ek olarak, Aktif Akü Yönetim Sistemimiz en üst düzeyde güvenlik sağlar ve akünün tüm ömrü boyunca yoğun kullanım için maksimum performansa göre optimize edilmiştir. Aktif Akü Yönetim Sistemimiz her bir Power X-Change akünün içindeki güvenlikle ilgili tüm bileşenleri izler ve her bir hücreyi kontrol eder. Bu sayede tipik akü arızalarını etkin bir şekilde önleyebiliyoruz. Örneğin derin deşarj, dalgalanmalar, aşırı ısınma, kendi kendine deşarj veya hafıza etkileri: Aktif Akü Yönetim Sistemi, zararlı koşulları erken bir aşamada tespit eder ve bunları azaltmak için etkili önlemler alır. Akü tehlikeli aşırı ısınma gibi kritik bir duruma ulaşırsa, Aktif Akü Yönetim Sistemi güç kaynağının bağlantısını keserek aküyü korur.

Güvence altına alınmış açıklık

Akülü aletiniz için en uygun güç

Yüksek kalite standartlarına ek olarak, Power X-Change akülerin performansı da tüm Einhell akülü cihazlar için optimize edilmiştir. Modele bağlı olarak, lityum-iyon akülerimiz akü başına 1.350 watt'a kadar maksimum sürekli güç sağlayabilir. 36 V Twin-Pack teknolojimiz, akülü alete sağlanan maksimum gücü iki katına çıkarır. Power X-Change akülerle çalışmak üzere tasarlanan aletler, optimum performans sağlamak için akünün özelliklerine göre ayarlanır. Çok fazla güç çeken aletlerde, aletten veya bahçe ekipmanından en iyi performansı sağlamak için her zaman hangi akünün kullanılması gerektiğine dair bir öneride bulunuruz. Akü ve alet arasındaki bu mükemmel sinerji nedeniyle, Power X-Change akülerimizin uzun ömürlü olacağından eminiz ve bu nedenle 3 yıllık uzatılmış garanti sunuyoruz.

Güvenli şarj teknolojisi

Mükemmel Eşleşme: Power X-Change aküler ve şarj cihazları

Bir eldiven gibi uyuyor: Einhell Power X-Charger. Özellikle Power X-Change aküler için tasarlanmış şarj cihazlarımız sadece güçlü değil, aynı zamanda özellikle güvenlidir. Çoklu dahili kontrol modülleri, akü paketindeki hücrelerin eşit ve doğru şekilde şarj edilmesini sağlar. Bu akıllı şarj yönetimi yalnızca akü ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda başka bir güvenlik avantajı da sağlar. Bu sayede şarj cihazı, sıcaklık çok düşük olduğunda hücreler arasındaki kısa devreleri önleyebilir ve arıza tespit ettiğinde veya akü tamamen şarj olduğunda otomatik olarak kapanabilir.