Einhell Uyumluluğu – sorumluluk anlayışımız

Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş.'deki kurum kültürü, açık sorumluluk, karşılıklı saygı ve güven ile karakterize edilir. Yasal ve etik davranış, ticari faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır ve iş başarımızı sürdürülebilir bir şekilde güvence altına almak için önemli bir ön koşuldur. Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin, hissedarlarımızın, iş ortaklarımızın ve kamunun Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş.'ye duyduğu güveni zedeleyecek risklerden kaçınmaktır.

Uyum ihlal bildirim prosedürü

Tüm çalışanlar, sorularını yöneticilerine ve başta Hukuk Departmanı ve Kurumsal Denetim Ofisi olmak üzere Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş.'deki ilgili departmanlara yönlendirebilir.

Einhell Uyumluluk İrtibatı, uyumlulukla ilgili tüm sorular için bir referans noktası olarak tüm çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler ve diğer dış ortaklar tarafından da kullanılabilir. Aynı durum, yasa ihlallerine yol açabilecek zayıflıklar veya diğer koşullar tespit edildiğinde de geçerlidir. Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş., alınan tüm soruların ve raporların gizli tutulacağını ve bildirimde bulunan kişinin kimliğini tespit etmeye yönelik herhangi bir girişimde bulunmayacağını garanti eder. Bu, kötü niyetli veya yanlış raporlar için geçerli değildir.

Einhell Uyum Sorumlusu Türkçe ve İngilizce dillerinde mevcuttur:

E-posta: [email protected]