Einhell ürün yelpazesi

Akülü vidalamalardan çim biçme makinelerine ve radyolara

Her görev için doğru cihaz: Einhell ürün yelpazesinde, atölye ve evinizde kullanım için geniş bir farklı ekipman yelpazesi bulacaksınız. Bu, hem ustaların hem DIY kullanıcılarının atölyelerini ihtiyaçları olan her türlü cihaz ile donatmalarına olanak tanır - bununla beraber elimizde çok çeşitli bahçe aletleri ve pratik aksesuarlar bulunur. İster kablolu, ister benzinli veya Power X-Change akü sistemimizle çalışan... Seçim sizin. Power X-Change ailemiz, tüm aküleri ve şarj cihazlarını herhangi bir sistem cihazıyla birleştirebileceğiniz için evde, atölyede ve bahçede maksimum esneklikle ve kablosuz olarak çalışmanıza olanak tanır. 300'den fazla cihaz, sürekli olarak geliştirilmekte olan ve sürekli olarak yeni cihazların eklendiği PXC serisinin bir parçasıdır.

Einhell'in cihazları ile güçlü bir şekilde çalışın

Atölye ve eviniz için tam donanımlı: Burada bulabilirsiniz

Darbeli matkaplar, gönye testereler, tezgah testereleri, kompresörler veya ıslak/kuru elektrikli süpürgeler. Üzerinde çalıştığınız projelere bağlı olarak atölyeniz için doğru araçlara ihtiyacınız olacak. İster kablolu bir güç bağlantısıyla ister kablosuz olarak akülü cihazlarımızla çalışmayı tercih edin: Her görev için doğru araca sahibiz. Einhell ürünleri, harika fiyat-performans oranları nedeniyle yalnızca DIY kullanıcıları için mükemmel olmakla kalmaz, aynı zamanda işlev ve performanslarıyla da etkileyicidir.

Ürün yelpazemiz hakkında kapsamlı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belli kategorilere ayrılmış olarak, kolayca yolunuzu bulabilir ve yalnızca çeşitli Einhell ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almakla kalmaz, aynı zamanda cihazların nasıl kullanılacağına dair değerli profesyonel ipuçları da bulabilirsiniz. Alet, bahçe ve aksesuar olmak üzere üç kategoriye ayrılan farklı ürün gruplarımızı da burada bulabilirsiniz. Aletlerde, (elde tutulan) elektrikli aletler, sabit makineler, temizleme cihazları, otomotiv teknolojisi ve ısıtma cihazları arasında ayrım yapıyoruz.

Cihazlarımızın Öne Çıkan Özellikleri

Einhell bahçe ekipmanlarıyla sağlıklı, yeşil bahçeler

Çimler, çitler ve çok daha fazlası için güçlü makineler!

İlkbahar, yaz veya sonbahar - yılın hangi döneminde olursa olsun amatör bahçıvanlar için her zaman iş vardır. Bahçeniz ne kadar büyük veya küçük, dolambaçlı, düz, engebeli, ekili veya süslü olursa olsun, Einhell'de görevlerinizde size yardımcı olacak uygun bir bahçe aleti bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Pompalardan çit düzelticilere ve klasik çim biçme makinelerine kadar aradığınız her şeyi burada bulacaksınız. Power X-Change sistemimizin gerçekten birçok avantajı var, çünkü özellikle bahçede priz sayısı az. Bu nedenle, kablosuz olarak ve egzoz dumanı olmadan çalışmak istiyorsanız, kablosuz bahçe cihazlarımızı daha yakından incelemeyi unutmayın. Kapsamlı bahçe yelpazemizde çim biçme makineleri, çim havalandırıcılar, çit budamalar ve tırpanlar, çit düzelticiler, su pompaları, yaprak üfleyiciler ve yaprak süpürücüler, çim budama makineleri, ağaç kesmeler, dal budamalar, yer çapalayıcılar, dal öğütücüler, basınçlı püskürtücüler ve çok daha fazlası bulunur.

Bahçe Ürün Grubumuzda Öne Çıkanlar

Her görev için doğru aksesuarlar

Detaylara dikkat: Einhell cihazlarınız için yüksek kaliteli aksesuarlar

Kullandığınız en iyi cihaz ancak aksesuarları iyi olması kadar değerlidir. Örneğin bir kompresör, doğru aksesuarlarla atölyede ve bahçede çok yönlü bir alet haline gelir. Aksesuar yelpazemizde atölyeniz için ekipmanlar, çeşitli Power X-Change aküleri ve şarj cihazları, tezgah testereniz için aksesuarlar, kompresörleriniz için basınçlı hava araçları veya çeşitli çantalar bulabilirsiniz. Bahçe aletleri, özellikle pompalar ve bazı temizlik aletleri için hortumlar, fırçalar, filtreler ve çok daha fazlasını da bulabilirsiniz.