Yaprak Üfleyiciler / Toplayıcılar

Einhell'den yaprak süpürgeleri ve yaprak üfleyiciler Güçlü bahçe asistanları

Einhell'in güçlü elektrikli ve kablosuz yaprak süpürgeleri ve yaprak üfleyicileri ile büyük ve küçük çimlerdeki yaprakların çıkarılması hızlı ve kolaydır. Bahçede sıkıcı tırmıklama artık geçmişte kaldı. Farklı kablolu ve/veya akülü cihazların geniş seçimi, her bahçe için doğru yaprak üfleme makinesini veya yaprak süpürgesini bulabileceğiniz anlamına gelir. Yaprak süpürgeleri yalnızca her yıl düşen sonbahar yapraklarını değil, aynı zamanda yeşil kesimler veya kırpıntılar gibi diğer malzemeleri de sorunsuz bir şekilde çıkarmak için kullanılabilir. Bu, çimlerinizin çok kısa sürede tekrar özgürce nefes alabileceği ve kaldırımlardaki ıslak, kaygan yaprakların tehlikesinin hızla önleneceği anlamına gelir. Bu bahçe cihazını elinizden bırakmak istemeyeceksiniz!

Farklı yaprak süpürgelerine ve yaprak üfleyicilere genel bakış

Akülü yaprak üfleyiciyle rahatlık

Bahçenizden, terasınızdan, avlunuzdan veya yürüyüş yolunuzdan yaprakları, tozu veya diğer kirleri hızlı ve kolay bir şekilde çıkarmak istiyorsanız, Einhell'in kablosuz yaprak üfleyicisi iyi bir seçimdir. Yüksek akü kapasiteleri sayesinde Power X-Change aküler, yakınınızda uygun bir elektrik prizi olup olmadığını düşünmenize bile gerek kalmadan mülkünüzün etrafında özgürce hareket etmenize olanak tanır. Akülü yaprak üfleyiciler, artık Einhell'de geçmişte kalan benzinli yaprak üfleyicilerin aksine hafif ve çeviktir. Yaprak üfleyicilerimiz aynı zamanda kullanışlı, hafif ve özellikle güçlüdür. Böylece ulaşılması zor köşe ve yarıklardaki kirleri temizleyebilirsiniz.

Çok yönlü kablosuz yaprak süpürge

Kablosuz yaprak süpürgeyle kablo kaosuyla dolu günleriniz geride kaldı. Power X-Change ailesinin yaprak süpürgesi sayesinde, bahçenizi yapraklardan ve yeşil kesimlerden temizlemek için bir güç bağlantısına veya uzatma kablosuna ihtiyacınız yoktur. Akü ve düşük ağırlığı sayesinde yaprak süpürgesiyle özgürce hareket edebilir ve yüksek emiş gücü sayesinde sadece yaprakları değil, daha küçük dalları veya benzeri bahçe atıklarını da kolaylıkla süpürebilirsiniz. Emme borusu üzerindeki taşıma kayışı ve kılavuz tekerlekler, çalışma sırasında üzerinizdeki yükü azaltır. Kablosuz yaprak süpürgeleri ayrıca bir üfleme işleviyle donatılmıştır ve entegre bir parçalayıcı işlevi, yaprakları büyük toplama çuvalına ulaşmadan önce parçalar. Bu özelliği, onu kompostlama için mükemmel hale getirir ve bahçe çöp kutunuzda çok fazla yer tasarrufu sağlar.

Elektrikli yaprak süpürgesiyle tam güç

Elektrik prizi varsa geniş alanlar için elektrikli yaprak süpürge kullanmak en doğrusudur. Kablolu cihazla, akü ömrü veya şarj süreleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman başlayabilir ve büyük miktarlarda yaprakları süpürebilirsiniz. Einhell'in elektrikli yaprak süpürgeleri güçlü ve temizdir. Emme ve üfleme işlevleri arasında aletsiz geçiş yapılması sayesinde elektrikli yaprak süpürgesi mümkün olan her açıdan esnektir. Ayrıca emiş ve üfleme gücü de kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Entegre parçalayıcı işlevi, yumuşak malzemeleri toplama torbasına ulaşmadan önce parçalar. Emme borusu üzerindeki kılavuz makaralar, bir taşıma kayışı ve ergonomik sap, rahat kullanım ve optimum ağırlık hafifletme sağlar.

Kablosuz ve elektrikli yaprak süpürgelerimiz ve yaprak üfleyicilerimiz, evde bahçenizde çalışmayı daha da kolaylaştıran birçok pratik özellik sunar. Burada farklı modellerimizin sizin için hangi işlevlere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Einhell yaprak süpürgesi ve yaprak üfleyici kılavuzu

Einhell yaprak üfleyicilerin ve yaprak vakum makinelerinin avantajları

Bahçe işlerinizi kolaylaştırmak için elbette en iyi yaprak süpürgesini veya yaprak üfleyiciyi seçmek isteyeceksiniz. Einhell cihazlarının avantajlarını ve neden yaprak üfleyicilerimizden veya yaprak süpürgelerimizden birini tercih etmeniz gerektiğini burada bulabilirsiniz:

Power X-Change sayesinde rahatlık

Kablosuz yaprak süpürgesi veya yaprak üfleyiciyle yaprakları ve kiri tam bir esneklikle temizleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan lityum iyon aküler, Power X-Change ailesindeki diğer cihazlarda da kullanılabilir. Bu özellik, akülerin yalnızca sonbaharda kablosuz yaprak süpürgenizde veya yaprak üfleme makinenizde değil, aynı zamanda yıl boyunca Einhell'in diğer kablosuz aletleri ve bahçe ekipmanlarında da kullanılacağı anlamına gelir. Akü ve ilgili şarj cihazı cazip bir fiyata ayrı olarak temin edilebilir.

Etkileyici güce sahip temiz teknoloji

Einhell olarak, kablosuz ve elektrikli yaprak elektrikli süpürgelere ve yaprak üfleyicilere evet demeye ve benzinli modellere hayır deme kararı aldık, çünkü bunlar genellikle daha ağır olmakla kalmıyor, aynı zamanda daha fazla gürültüye ve çevreyi kirleten benzinli motorlardan çıkan egzoz dumanına da neden oluyor. Hem elektrikli hem de kablosuz cihazlarımız maksimum performans ve yüksek dayanıklılık sunar ve uygun bir fiyat-performans oranına sahiptir.

 

Kolay çalışma için kullanışlı özellikler

İster esnek kablosuz yaprak üfleyici, ister klasik elektrikli yaprak süpürgesi olsun, bahçe aletlerimiz işinizi kolaylaştırmak için geliştirildi. Bu nedenle modele bağlı olarak size gerçekten yardımcı olacak özellikler ekledik. Einhell yaprak süpürgelerinde emme borusunun ucunda kılavuz tekerlekleri ve taşıma kayışını bulabilirsiniz. Ergonomik kol aynı zamanda yaprakların süpürülmesinin veya üflenmesinin uzun süreler boyunca hafif bir iş olmasını sağlar. Yaprak üfleyicilerimizle, cihaza bağlı bir anahtar kullanarak veya emme ve üfleme borularını basit, aletsiz bir şekilde değiştirerek vakumdan üfleme fonksiyonuna da geçiş yapabilirsiniz.

Yaprak süpürgelerinizden ve yaprak üfleyicilerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak ipuçları

İdeal hava koşulları

Yaprak üfleyiciyle etraftaki yaprakları ve kiri mümkün olduğunca verimli ve temiz bir şekilde temizlemek için rüzgarsız ve kuru bir gün önerilir. Bu, yaprakların nereye üflendiğini kontrol etmenizi kolaylaştırır.

İdeal olarak, son yağmurun üzerinden birkaç gün geçmesi gerekir, ancak birkaç haftadan fazla olmamalıdır. Islak yaprakların yaprak süpürgesi ile süpürülmesi daha zordur ve cihazın olması gerekenden daha kirli olmasına neden olur. Uzun bir kuraklık dönemi yaşadıysanız, yaprak üfleyicinizin veya yaprak süpürgenizin daha fazla kir ve toz toplamasına hazırlıklı olun.

Sonbahar yapraklarından iyi yararlanmak

Çimlerin nefes alabilmesi için çimlerin her zaman yapraksız olması gerekir. Ancak çıkarılan yaprakların atılmasına gerek yoktur. Elinizde yaprak üfleme makinesi varsa yaprakları rüzgardan korunan bir köşeye yığabilirsiniz. Yerel yaban hayatı, kışın soğuktan korunmak için yaprak yığınlarında barınak bulacaktır. Yaprakları çıkarmayı tercih ederseniz, yaprak vakumu kullanmak en iyisidir. Parçalayıcı işlevi, yaprakları toplama torbasına ulaşmadan önce parçalar. Daha sonra kıyılmış yaprakları (ideal olarak son yeşil kesimlerle) gübreleyebilir ve bir sonraki bahçe sezonu için humus oluşturabilirsiniz. Yaprak süpürgesi için fazla büyük olan dalları parçalamak için neden Einhell'in parçalayıcılarına daha yakından bakmıyorsunuz?