Bahçe Makası / Testereler

İster çit budama makineleri, çim budama makineleri, çalı makasları, budama makasları, motorlu testere veya direk testereyle çalışıyor olun, doğru aletle bahçenizdeki çalılara ve ağaçlara hak ettikleri bakım ve onarımı sağlarsınız. Hem ince hem de kalın dalları kavramak için bahçe testerelerini kullanabileceğiniz gibi, çalıları, fundalıkları ve çimlerinizin kenarlarını şekillendirmek için çim ve çalı budayıcılarını veya makaslarını kullanabilirsiniz. Keskin testere veya bıçakları ve modele bağlı olarak aküle, güç kablosuyla veya benzinle çalıştırılan güçlü motoruyla Einhell makasları ve testereleri tüm hevesli bahçıvanlar için bir zorunluluktur.

Farklı bahçe makası ve bahçe testerelerine genel bakış

Akülü çim ve çalı kesme makası

Einhell çim ve çalı kesme makaslarının tümü kablosuzdur. Bu sayede akülü çim makasının bahçenizde size sunduğu sınırsız özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. İster entegre 3,6V akü, ister güçlü 18 V Power X-Change değiştirilebilir akü olsun; Einhell çim makası, çalı makası ve çim kenarı kesiciyle her türlü durum için iyi donanımlısınız. Lazerle kesilmiş ve elmasla taşlanmış bıçaklar kusursuz sonuçlar sağlarken, çim makası ile çalı budama makasını birleştiren 2'si 1 arada cihazlarımızın teleskopik kolu sırtınıza nazik davranır. Akülü çim kenarı kesiciyle verandanızın veya yürüyüş yolunuzun bitişikteki kaplamasını aşırı büyümüş çimlerden kolayca temizleyebilirsiniz.

Çit budama makinaları

Bahçenizdeki çitlerin yine bakıma mı ihtiyacı var? Size uygun bir çit Çit budama makinamız var: İster maksimum rahatlık için güçlü Power X-Change aküyle çalıştırılsın, ister yüksek verimlilik için güç kablosuyla bir güç kaynağına bağlansın, ister yeterli dayanıklılık için benzinle çalıştırılsın - Einhell serisinde kablosuz çit budama makineleri, elektrikli çit budama makineleri, benzinli çit budama makineleri ve elektrikli ve akülü teleskopik çit budama makineleri bulacaksınız. Çit budama makina modellerinin 40 cm'den 67 cm'ye kadar kesme uzunluklarına sahip elmas taşlanmış ve lazer kesim bıçakları ile her türlü çit, çalı veya çalıyı istediğiniz şekilde kesebilir veya düzgün bir şekilde düzeltebilirsiniz. Teleskopik kollu cihazlarımız yüksek çitlere bile kolaylıkla ulaşabilir.

Ağaç Kesme Testereleri

İster Akülü zincirli testere, elektrikli zincirli testere, benzinli zincirli testere, direk testeresi veya akülü dal testeresi olsun, bir Einhell motorlu testereyle her duruma hazırsınız. Kanıtlanmış Power X-Change teknolojisi ile akülü motorlu testerelerle tamamen özgür ve yüksüz çalışabilirsiniz. 1.800W'ın üzerinde güçle kesintisiz kesim yapan elektrikli motorlu testerelerde güçlü bir motor sizi bekliyor. Benzinli cihazların yüksek ve tutarlı performansı, kalın dalları veya ağaç gövdelerini keserken sizi aktif olarak destekler. Akülü direk testereleri, teleskopik bir kolun ucuna takılan küçük motorlu testerelerdir. Ayrıca Power X-Change akü, güç kablosu veya benzinle çalışır. Kullanışlı budama testereleri ve budama makasları, kablosuz, rahat kullanıma yönelik Power X-Change akü ailesinin bir parçasıdır.

Çok amaçlı aletler ve Yüksek Dal Budama Testereleri

Einhell'in çok işlevli aletleri gerçekten çok yönlüdür. Dayanıklı bir benzinli motor veya Power X-Change akü ile çalışan cihazlar, çeşitli aksesuarlarla birlikte gelir; bu, birçok işlevi tek bir cihazda birleştirebilecekleri anlamına gelir. Aksesuarlar arasında bir çit budama aparatı, küçük bir motorlu testere veya uzun testereli bir aparatı ve hatta çim biçme için dişli makara ve 3 dişli bıçağa sahip bir aparat bulunur. Direk testerenin Power X-Change serisinin elektrikli ve akülü versiyonu mevcuttur. Teleskopik veya uzatılabilir kollar, merdivene çıkmanıza gerek kalmadan yüksek dallara da ulaşabilir. Küçük testerenin zinciri aletsiz olarak kolayca gerilebilir ve değiştirilebilir.

Bahçe makasımız ve testerelerimiz bahçenizde çalışmayı daha da kolaylaştıran birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Farklı modellerimizin size hangi özel özellikleri sunduğunu buradan öğrenin. Einhell bahçe makası ve testereleri kılavuzu

Einhell makas ve testerelerin avantajları

Bahçe işleriniz için her zaman doğru bahçe makası veya testeresinin elinizin altında olması için, Einhell aletlerinin sunduğu avantajları ve neden bizim aletlerimizden birini seçmeniz gerektiğini burada öğrenebilirsiniz.

Çeşitli model türleri

Akülü, elektrikli ve benzinli modeller de dahil olmak üzere çeşitli budama makasları sunuyoruz. Kablosuz cihazlarımız yüksek performansı, dayanıklılığı ve esnekliğiyle etkileyicidir. Kablosuz bahçe cihazları, Power X-Change lityum iyon akülerimizle veya entegre 3,6 V veya 12 V aküyle çalıştırılırken elektrikli cihazlar geleneksel prizlere bağlanabilir. Güçlü benzinli cihazlar 2 zamanlı bir motora sahiptir ve son derece verimli çalışır. Bahçe cihazlarımız güvenlidir, kullanımı kolaydır ve hassas kesim sonuçları sunar.

Hassas kesim

Einhell bahçe makası ve testerelerinin tümü yüksek kaliteli bıçaklar ve kesici kenarlarla donatılmıştır: İster küçük çitler, ister büyük, kalın ahşap veya ince dallar, ister çim kenarları veya uzun otlar olsun - çelikten yapılmış lazerle kesilmiş ve elmasla taşlanmış bıçaklarla herhangi bir yeşillik kesebilirsiniz. OREGON kalitesinde bıçak ve zincirler ayrıca bazı Einhell motorlu testerelere veya çok işlevli aletlere de takılır. Bu özellik, her proje için optimum kesim sağlar.

Kolay kullanım

Bahçeye yönelik kesme aletlerimizin çoğu, onlarla kolaylıkla çalışabilmeniz için sırtınıza zarar vermeyecek şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kollar, kavrama sırasında ekstra tutuş sağlayan yumuşak kavrama ile donatılmıştır. Şaft üzerinde kademesiz olarak ayarlanabilen ilave kol sayesinde bahçe cihazlarının kullanımı özellikle kolaydır. Yüksek testereler veya çok fonksiyonlu aletlerle teleskopik kol sayesinde daha da yüksek dallara ulaşabilirsiniz. Çim kenarı kesici ve akülü çalı budama makası aynı zamanda teleskopik bir uzatma kolu ile donatılmıştır, böylece eklemlerinize zarar vermeden çimleri kesebilir veya daha küçük çalıları dik olarak kesebilirsiniz.