Yaprak Üfleyiciler

Einhell'den bir yaprak üfleyiciyle yolları ve toprakları sonbahar yapraklarından ve diğer kirlerden tamamen temizleyebilirsiniz. Power X-Change ailemize ait kullanışlı kablosuz yaprak üfleme makinesiyle özellikle çevik ve sessiz bir şekilde çalışabilirsiniz. Evdeki ve bahçedeki tüm işler için mükemmel şekilde uygundur ve köşelerdeki ve çatlaklardaki yaprakları güvenilir bir şekilde üfler. Akülü yaprak üfleyicilerimiz gerçek birer güç santralidir: Hız ayarının yardımıyla aletinizin gücünü kontrol edebilir ve hatta nemli yaprakları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bu sizi tırmıkla dışarı sürükleme zahmetinden kurtarır.

Einhell akülü yaprak üfleme makinelerinin pratik fonksiyonları

Power X-Change ile rahatlık

İster büyük ister küçük bir bahçeniz olsun, kablosuz yaprak üfleme makinelerimiz sayesinde bahçenizdeki istenmeyen yaprakları çok az çaba harcayarak rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Power X-Change aküler, uzun çalışma süreleri ile etkileyicidir ve büyük miktarlarda yaprakların bile kolayca temizlenmesine yardımcı olur.

Lityum iyon aküleri Einhell'in diğer herhangi bir Power X-Change kablosuz cihazında da esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. Aküler ve ilgili şarj cihazı, yerel uzman satıcınızdan çevrimiçi olarak veya yerinde uygun fiyat-performans oranıyla ayrı olarak temin edilebilir.

Kolay kullanım

Geniş bahçe alanlarını elle tırmıklamak için saatler harcamak yerine, Einhell yaprak üfleme makinesine ulaşmak daha avantajlıdır. Aletlerimiz ergonomik kol ile donatılmıştır, bu da onların daha uzun süreler boyunca bile rahatça tutulmasını sağlar.

Ancak en önemlisi akülü yaprak üfleme makinelerimizin hepsinin bir ortak noktası var: hafif olmaları. Düşük ağırlıkları kollarınızın üzerindeki yükü hafifletir ve yaprakları rahatça ve zahmetsizce, kısa sürede çıkarmanıza olanak tanır. Bu, oluklar gibi daha yüksekteki nesnelerin bile yapraklardan zahmetsizce kurtulabileceği anlamına geliyor.

 

Pratik hız ayarı

Akülü yaprak üfleme makinelerimizin tümü, size çeşitli avantajlar sunan bireysel hız düzenlemesine sahiptir. Kuru yaprakları bir yığın halinde toplamak istiyorsanız daha az üfleme gücüne ihtiyacınız olur. Ancak ıslak ve yapışkan yapraklar için ekstra güce ihtiyacınız vardır. Bu amaçla hız ayarını kolayca ayarlayabilirsiniz.Üfleme gücünü ne kadar yükseğe ayarladığınıza bağlı olarak hem akü tüketimini hem de ses seviyesini aynı anda düzenlersiniz.

Çevreyi korumak için Einhell'de benzinli modelleri hiç kullanmamaya karar verdik.

Yer tasarrufu sağlayan depolama

Yapraklar süpürüldü, çim yeniden nefes alabiliyor ve yollardaki ıslak yaprakların kayma tehlikesi ortadan kalktı. Peki akülü yaprak üfleme makinesiyle şimdi ne yapacaksınız? Kablosuz üfleme cihazınızı saklamak için yerden tasarruf sağlayan bir seçenek muhafazaya entegre edilmiş duvara montaj aparatı tarafından sağlanır.

Böylece, ne kadar küçük olursa olsun, herhangi bir bodrumda veya bahçe kulübesinde, akülü yaprak üfleme makinesini bir sonraki kullanıma kadar temiz ve korumalı tutabilecek bir yer bulabileceksiniz. Çünkü önümüzdeki sonbahar sandığınızdan daha erken gelecek!

Power X-Change ailesindeki kablosuz yaprak üfleyicilerimiz hem kuru hem de ıslak yaprakların kolayca temizlenmesini sağlar. Cihazlarımızın sizin için hangi işlevlere sahip olduğunu öğrenin. Einhell yaprak üfleyici kılavuzu

Yaprak üfleme makinesi satın almak: Sizin için en iyi kablosuz yaprak üfleme makinesini bulma ipuçları

Bahçe büyüklüğü

Bahçeniz ne kadar büyük olursa, akülü yaprak üfleme makinenizin de o kadar fazla güce ve daha uzun çalışma süresine sahip olması gerekir. Einhell size Power X-Change ailesinden ilgili akülere sahip bir dizi farklı model sunar.

Yaprakları özellikle geniş alanlardan toplamak istiyorsanız, yaprak üfleyiciyle sırtınızı zorlamadan mümkün olduğunca rahat çalışabilmeniz için cihazda ayarlanabilir bir taşıma kayışının bulunması da faydalı olacaktır.

Ekipman

Ulaşılması zor köşelerden veya dar oyuklardan yaprak döküntülerini çıkarmak istiyorsanız ayrılabilir veya ayarlanabilir uzunluktaki üfleme borularına sahip yaprak üfleyicilerimize neden göz atmıyorsunuz? Bu, yaprak üfleyicinizi kullanarak daha yüksek oluklardan bile yaprakları ve kiri temizlemenizi sağlar. Ayrılabilir üfleme borusu ile hem dar mevkileri hem de geniş yolları temizleyerek mümkün olduğunca esnek çalışmanıza olanak tanır. Ayrılabilir boru aynı zamanda atölyenizi ve garajınızı temizlemek için de mükemmeldir.

Uygulama alanı

Bahçeniz komşunuzun bahçesiyle komşuysa elbette onları gereksiz gürültüyle rahatsız etmek istemezsiniz. Bu nedenle sessiz yaprak üfleyicilerimizi kullanmak harika bir fikir çünkü Einhell'de cihazlarımızı geliştirirken özellikle düşük ses seviyelerine odaklandık. Hız ayarı aynı zamanda kablosuz yaprak üfleme makinenizin gücünü ve dolayısıyla hacmini kontrol etmenize de yardımcı olur.