Yaprak Vakumları

Tırmığı kullanmak istemiyorsanız, Einhell'in yaprak vakumuyla geniş alanlardaki yaprakları kolayca kaldırabilirsiniz. Özellikle çok fazla araziniz varsa mobil cihazlar zamandan ve emekten büyük tasarruf sağlar. Çok kısa sürede yollar ıslak, kaygan yapraklardan kurtulacak. Daha küçük dallar ve kırpıntılar bile Einhell'in güçlü elektrikli veya kablosuz yaprak süpürgesiyle güvenilir bir şekilde temizlenebilir. Hangi modelin ihtiyaçlarınızı karşıladığını keşfedin ve Einhell'den kablosuz veya elektrikli yaprak süpürge satın alın!

Einhell yaprak süpürgelerinin pratik fonksiyonları

Çok amaçlı yaprak süpürgeler

İster kablosuz ister kablolu olsun, yaprak süpürgelerimiz gerçek anlamda çok yönlüdür; çünkü hepsi bir arada vakum, yaprak üfleyici ve parçalayıcıdır. Cihaza bağlı olarak, anahtar kolunu kullanarak vakumdan üfleme fonksiyonuna kolayca geçiş yapabilirsiniz veya emiş ve üfleme borularını hiçbir alete ihtiyaç duymadan değiştirebilirsiniz. Fan sayesinde ulaşılması zor köşelerdeki yaprakları kolayca temizleyebilir ve vakumlayabilirsiniz.

Yapraklar toplama çuvalına ulaşmadan entegre parçalayıcı tarafından parçalanır. Yani yaprak vakumuyla üç cihazı devreye sokuyorsunuz!

Kolay kullanım

Elektrikli ve kablosuz yaprak süpürge modellerimizin kullanımı rahattır. Emme borusunun ucundaki tekerlekler, güçlü yardımcınızı ihtiyacınız olan yere zahmetsizce taşıyabilmenizi sağlar. Ayarlanabilir taşıma kayışı, yaprak vakumunu vücudunuza göre ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Boyutu ve sırtınıza baskı yapmadan çalışın. Yumuşak kavramalı ergonomik kol sayesinde pratik bahçe aleti, daha uzun süreler boyunca bile rahatça elinizde kalır.

Bazı modellerde titreşim önleme işlevi de bulunur, bu da bu bahçe aletiyle çalışırken işinizi kolaylaştırır.

Bireysel güç ayarı

Hem elektrikli hem de akülü yaprak süpürgelerimizde elektronik hız kontrolü bulunmaktadır, bu sayede emiş ve üfleme gücünü ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca hız kontrolü, akülü süpürgenizin güç tüketimini kontrol etmenize ve gürültü seviyesini düzenlemenize olanak tanır.

Örneğin kuru yapraklar için biraz daha az emiş gücü yeterliyken, ıslak yapraklar için tam güce ihtiyacınız vardır. Einhell'den gelen yaprak süpürgelerimiz için çok büyük bir engel yok.

Parçalayıcı ve toplama çuvalı

Entegre parçalayıcı işlevi, hem vakumlu yaprakları hem de daha küçük dalları hacimlerinin en az onda birine kadar parçalamayı başarır.

Modele bağlı olarak toplama çuvalının 40 ila 50 litre toplama kapasitesi vardır ve ayrıca dolum seviyesini hızlı bir şekilde kontrol edebilmeniz için bir kontrol penceresi ile donatılmıştır. Kıyılmış yapraklar pratik geçmeli toplama çuvalında ve atıldığında yerden tasarruf sağlar ve aynı zamanda çevre dostu bir şekilde gübreye dönüştürülebilir.

Power X-Change ailesinden elektrikli yaprak süpürgelerimiz ve akülü yaprak süpürgelerimiz işinizi kolaylaştırır ve hem kuru hem de ıslak yaprakları süpürmenize olanak tanır. Cihazlarımızın sizin için hangi işlevlere sahip olduğunu öğrenin. Einhell yaprak vakum kılavuzu

Yaprak süpürgesi satın almak: Doğru yaprak süpürgesi için sizlere ipuçları

Akülü veya elektrikli yaprak süpürgeler

Einhell yaprak süpürge satın alırken, benzinli yaprak süpürgelerden daha çevre dostu, daha sessiz ve daha hafif olan elektrikli ve kablosuz cihazlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bahçe işleri için bir güç bağlantınız veya uzatma kablonuz yoksa Power X-Change ailemizden güçlü bir kablosuz yaprak süpürgeyi öneriyoruz. İlgili lityum iyon akü ve şarj cihazı uygun bir fiyata ayrı olarak mevcuttur. Elektrik bağlantısı olan çok büyük bahçeler veya parklar için, aküin şarj edilmesini beklemek zorunda kalmadan büyük miktarlarda yaprakları temizlemek için elektrikli yaprak süpürgesini seçmelisiniz.

Bahçe boyutu

Bahçeniz ne kadar büyükse, o kadar fazla yaprak çıkarmak isteyeceksiniz ve toplama çuvalı kapasitesi de o kadar büyük olacaktır. Yaprak vakumlu modellerimiz ile 40, 45 ve 50 litrelik toplama çuvalı hacimleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yaprak süpürgelerimizin tümü, toplanan yaprakları orijinal hacimlerinin en az onda birine kadar parçalayarak sizi tekrar tekrar toplama torbasını boşaltma zorunluluğundan kurtarır. Bu arada: Emme borusunun çapı ne kadar büyük olursa, tek seferde o kadar fazla yaprak emebilirsiniz.

Kullanışlı özellikler

Cihazlarımızdan bazılarının size yardımcı olacak faydalı işlevleri vardır. Örneğin, güvenlik anahtarlı bir temizleme kapağı, yaprak üfleme makinenizi tıkayabilecek yaprakları zahmetsizce ve güvenli bir şekilde çıkarabileceğiniz için cihazınızın temizliğini daha da kolaylaştırır. Bazı cihazlarda, emme borusunun ucundaki tekerlekler çıkarılabilir veya yüksekliği ayarlanabilir; bu özellik, düzensiz bahçelerde faydalıdır. Yaprak süpürgenizi saklayacak alanınız sınırlıysa çıkarılabilir veya ayrılabilir emme borusuna sahip bir model seçebilirsiniz.