einhell mercedes kampanyası
einhell mercedes hero tablet
einhell mercedes

Partneri olamaktan gurur duyar

Einhell Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team'in.

2023 yılına pol pozisyonundan başlıyoruz: Einhell, 1 Ocak 2023'ten beri Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team'in yeni partneridir ve onları motor sporlarının en üst seviyesinde "Resmi Araç Uzmanı" olarak desteklemektedir. Gururlu bir takım partneri olarak, akülü aletlerimizle Mercedes ekibini destekliyoruz, bu da en zorlu koşullarda kablosuz mükemmelliğimizi göstermemizi sağlıyor.

4 ŞEHİR - 3 KITA - 1 EINHELL GERİLLA EYLEMİ

F1 2023 sezon açılışında dünyanın dört bir tarafında aksiyon yaptık.

Bu, Einhell Germany AG'nin yaklaşık 60 yıllık şirket tarihinde şimdiye kadar yürüttüğü en büyük Gerilla kampanyası: Özel olarak geliştirilmiş bir animasyon, 3 farklı kıtadaki - Barselona, ​​Londra, Melbourne ve Montreal'deki binaların cephelerine yansıtıldı - aynı anda. Nedeni? Einhell'in Mercedes-AMG PETRONAS F1 TEAM'in "Official Tool Expert" olarak ilk sezonunun başlangıcı. Gerilla eylemi, yarış takımına verdiği desteğin altını çizmeyi amaçlıyor. Partnerimize başarılı bir 2023 sezonu diliyoruz!

"Formula 1'de son on yılın en başarılı yarış takımını 'Resmi Araç Uzmanı' olarak kablosuz araçlarımızla desteklemekten ve böylece aküler konusundaki uzmanlığımızı en zorlu koşullar altında test etmekten gurur duyuyoruz."
Andreas Kroiss
Einhell Germany AG'nin CEO'su

İKİ PARTNER. MAKSİMUM PERFORMANS.

Kablosuz mükemmellik bir sonraki seviyeye ulaştığında.

Her şey Teknoloji ile ilgili olduğunda. Güç. Dayanıklılık. Ve Tutku. Maksimum PERFORMANS sunmak için. Formula 1 ve Mercedes-AMG PETRONAS F1, başka hiçbir sporda olmadığı kadar kalitenin, üstün performansın ve dayanıklılığın yanı sıra teknolojik yeniliğin gerçek bir simgesidir. Einhell'in akülerini ve aletlerini de karakterize eden tam olarak bu özelliklerdir. Hem Einhell hem de Mercedes-AMG PETRONAS F1, yalnızca en iyi bileşenleri ve en akıllı ve verimli sistemi kullanır.

Yarış pistinde ve dışında destek

F1 aracı ve kıyafetleri üzerindeki logomuz

Einhell ve Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team - 'mükemmel bir uyum'.

Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team - Takımın Patronu ve CEO'su Toto Wolff ile bir röportaj.

Toto, Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team ile Einhell'i bir araya getiren nedir?

Toto: Bence hem Einhell hem de Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1 team'in yaptıklarının temeli teknoloji. Sektörde öncü olmak ve standartları belirlemekle ilgilidir. İkincisi, üst yönetimin enerjisi ve kararlılığıdır. 

 

Toto, Ekibinin CEO'su olarak her yıl Dünya Şampiyonu olma hırsına sahipsin. Partner ağınızda da bu hırsı talep ediyor musunuz?

Toto: Açıktır ki hiçbir takım veya şirket her yıl şampiyonluğu kazanamaz ancak mümkün olduğu kadar çok şey öğrenebilir ve sürdürülebilir başarıyı hedefleyebiliriz. Partnerlerimizle birlikte hepimizin aynı başarı hırsını paylaştığımızı görebiliyorum. İlk görüşmemizden itibaren, Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team ile Einhell arasında bir uyum olduğu açıktı. Eşsiz bir dizi değeri paylaşıyoruz ve bu Partnerliğimiz için harika bir temel oluşturuyor.

"Einhell ile partner olmaktan mutluluk duyuyoruz. Teknolojilerini sürekli geliştirerek sektörlerinde durmadan yeni standartlar belirliyorlar. Einhell'in aküyle çalışan aletlerini ve ekipmanlarını kullanarak, maksimum performans için en son teknolojiden yararlanıyoruz."
Toto Wolff
Takım Patronu ve Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team'in CEO'su