Basınçlı Sprey İlaçlama Pompası, bahçe Sprey İlaçlama Pompası, bitki Sprey İlaçlama Pompası, ilaçlama cihazı veya pompalı ilaçlama – Basınçlı püskürtücüler için birçok farklı isim vardır ve hepsi aynı şeyi tanımlar: sıvı maddeleri eşit şekilde uygulayan veya püskürten pratik bir cihaz. Bu Basınçlı Sprey İlaçlama Pompaları özellikle bahçede sulama, bitki koruma veya kimyasal otların yok edilmesi için kullanışlıdır. Kablosuz basınçlı püskürtücülerimizle kablolara ihtiyaç duymadan da çalışabilirsiniz ve güvenilir Power X-Change akülerimiz sayesinde mekanik pompaların basınç oluşturması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Einhell'in farklı akülü basınçlı sprey ilaçlama pompaları

4,5 bar basınçlı akülü Sprey İlaçlama Pompası

Einhell kablosuz basınçlı Sprey İlaçlama Pompası GE-WS 18/150 Li-Solo, etkili ve güçlü püskürtme uygulaması için 4,5 bara kadar püskürtme basıncına sahip en büyük ve en güçlü Basınçlı Sprey İlaçlama Pompamızdır. Büyük tank 15 litreye kadar sıvı tutabilir. Tank, rahat taşıma kayışı sayesinde sırt çantası gibi taşınabilir, böylece büyük cihaz gücünüzden tasarruf edecek şekilde de kullanılabilir. Tankı doldurarak geniş alanlara kesintisiz püskürtme yapmak istiyorsanız daha büyük olan akülü basınçlı püskürtme pompasını kullanmak en doğrusu olacaktır!

2,5 bar basınçlı akülü sprey ilaçlama pompası

Kullanışlı bir basınçlı sprey ilaçlama pompası mı arıyorsunuz? O halde 2,5 bar'a kadar püskürtme basıncına sahip basınçlı sprey ilaçlama pompasına  göz atmalısınız. Bu kablosuz Sprey İlaçlama Pompamız, 3,5 litre veya 7,5 litre kapasiteli tankın boyutuna göre yine farklılık gösterir. Bahçenizin büyüklüğüne göre kendinize uygun tank boyutunu seçmelisiniz. Kullanışlı cihazlar, tankı bir çanta gibi asmak için kullanabileceğiniz rahat bir taşıma askısıyla donatılmıştır.

basınçlı sprey ilaçlama pompalarımız , içindeki sıvıyı hızlı ve eşit bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacak özellikler sunar. Bu özelliklerin neler olduğunu ve satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini burada öğrenebilirsiniz. Einhell basınçlı sprey ilaçlama pompaları klavuzu

basınçlı sprey ilaçlama pompası satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

basınçlı sprey ilaçlama pompalarımızın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Burada, bir satın alma işlemi yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğiyle birlikte her şeyi açıklıyoruz.

Güç ve tank

Farklı basınçlı sprey ilaçlama pompaları  arasındaki en büyük değişiklik, tank hacminde ve basıncında bulunabilir. Einhell size 2,5 ve 4,5 bar basınçlı cihazlar ve 3,5 ila 15 litre arası tank boyutları arasında seçim yapma imkanı sunar. Ayrıca akış hızına da göz atabilirsiniz. Örneğin Einhell basınçlı püskürtücü GE-WS 18/150 Li-Solo saatte 106 litreye ulaşıyor. Büyük bahçeler için mümkün olduğunca büyük bir tank aramalısınız. Ancak daha küçük alanlar için daha küçük bir tank hacmi yeterlidir.

Doğru ve kullanışlı uygulama

Tüm basınçlı sprey ilaçlama pompalarımız, ince sis ve hassas püskürtme jeti ile çalışmayı mümkün kılan, pirinçten yapılmış ayrı ayrı ayarlanabilen bir ağızlık ile donatılmıştır. Sprey ve uygulamaya göre ağızlığı ayarlayabilirsiniz. Sağlam paslanmaz çelik püskürtme borusu ayrıca, özellikle uzun süreli kullanımlar için pratik olan kilitlenebilir bir kontrol düğmesine sahiptir. Modele bağlı olarak basınçlı püskürtme makinesinin tankını sırtınızda taşımak veya omzunuza asmak için kullanılabilen konforlu taşıma askısı sayesinde iş daha da keyifli hale geliyor.

Kolay kullanım

Şeffaf tanka entegre terazi sayesinde kabınızın doluluk seviyesini her zaman takip edebilirsiniz. Modele bağlı olarak, büyük doldurma açıklığı veya depoyu açıp kapatmayı kolaylaştıran depo kapatma kancası sayesinde plastik depoyu doldurabilirsiniz. Kabın tam olarak doldurulması için belirli modellerde teslimata bir dozaj kapağı da dahildir. Bitki koruma hiç bu kadar kolay olmamıştı ve sprey şişeleriyle sıkıcı çalışmalar artık geçmişte kaldı!