İster zor bir testere işi, ister hassas bir kişisel kendin yap projesi olsun, Einhell'in şerit testereleri ile her görev için iyi donanıma sahipsiniz. Tezgah ve kompakt makine, en küçük ev atölyelerine bile sığacaktır. Güvenli bir şekilde yerleştirildikten sonra bu testere sizin için mutlak bir temel haline gelecektir çünkü düz ve hassas kesimlerin yanı sıra çapraz ve dairesel kesimler de çok kolay hale gelecektir. Testere bıçağı, bilyalı kılavuzlar ve rahatlıkla kullanabileceğiniz yüksekliği ayarlanabilen testere bıçağı korumasıyla dengelenir, böylece ahşabı güvenli bir şekilde ve doğru malzemeyle kesebilir ve ince bir kesim elde edebilirsiniz. Projeleriniz için mükemmel şerit testereyi şimdi keşfedin!

Einhell'in farklı şerit testereleri

Büyük iş parçaları için şerit testereler

Büyük işler mi planlıyorsunuz? O halde Einhell şerit testere TC-SB 305 U'ya daha yakından bakın! 305 mm'lik boşluk genişliğine sahip büyük ve sağlam iş tablası, büyük ahşap iş parçalarını bile kesmenize olanak sağlar. 750 Watt'lık testere, maksimum 170 mm kesme yüksekliğine olanak tanıyan, kademesiz olarak eğilebilen bir testere tablasıyla donatılmıştır. Kısa sürede gönyeli kesimler yapmak için de kullanabilirsiniz. Malzemeye en uygun şekilde çalışmak için, bu şerit testerede kayış tahriki aracılığıyla iki testere bıçağı hızını kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu model bir alt çerçeve ve itme çubuğu, paralel ve açılı durdurucu gibi pratik aksesuarlar içerir. Bu, ahşap işlemeye hemen başlamanızı sağlar.

Orta büyüklükteki iş parçaları için şerit testereler

245 mm'lik mesafe genişliğiyle TC-SB 245 L şerit testere, orta büyüklükteki ahşap iş parçalarını işlemek istediğinizde tercih edeceğiniz alettir. 1.450 rpm rölanti hızına sahip 400 Watt'lık endüksiyon motoru sessiz çalışır, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirir. Yüksek kaliteli alüminyum ana tabla mükemmel kayma özellikleri ve sağlam bir destek sağlar. Maksimum kesme yüksekliği 101 mm'ye kadar olan ahşap parçaları, şerit testere ile kolaylıkla istenen ölçüye göre kesilebilir. Entegre LED ışık aynı zamanda çalışma ortamının mükemmel şekilde aydınlatılmasını da sağlar.

Küçük projeler için şerit testereler

Daha küçük projeler için gerçekten kompakt bir şerit testereye mi ihtiyacınız var? O halde Einhell TC-SB 200/1 testereyi öneriyoruz. 200 mm'lik mesafe genişliği ve 80 mm'lik maksimum kesme yüksekliği ile en küçük iş parçaları üzerinde bile çalışabilirsiniz. Cihaz, 17 kg'ın üzerindeki ağırlığı sayesinde oldukça stabildir. 250 Watt'lık makine, 1.400 rpm'lik rölanti hızına ulaşır ve bu da onu her hevesli Kednin Yap (DIY) meraklısı için mükemmel bir temel bir alet haline getirir. Kompakt şerit testere, çift taraflı kelepçeli ekstra sağlam bir paralel dayanakla birlikte gelir ve mutlak hassasiyetle tam uzunlamasına kesimler sağlar.

Einhell'in şerit testereleri evde çalışırken hayatınızı kolaylaştıracak birçok işlev sunar. Hangi aksesuarların pratik olduğunu ve hangi ekipmanın gerçekten eklenmeye değer olduğunu burada bulabilirsiniz. Einhell şerit testere kılavuzu

Şerit testere alırken nelere dikkat edilmelidir?

Farklı şerit testere modelleri fiyat, ekipman ve güç açısından farklılık gösterir. Aşağıda ahşap şerit testerenizi satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini göstereceğiz.

Hassas ve temiz kesim

Ahşabın çeşidine göre testere bant hızının malzemeye uygun çalışacak şekilde ayarlanabilmesi faydalı olacaktır. Einhell şerit testere TC-SB 305 U'da olduğu gibi değişken hız kontrolüyle doğru kesme hızını ayarlarsanız, testere dişlerinin kırılmasını önler ve testere bıçağını koruyabilirsiniz. İş yerinizin her zaman temiz olması için tüm Einhell şerit testereleri, vakum cihazlarını bağlamak için bir emme adaptörüyle donatılmıştır.

Sağlam testere şeridi ve kolay değiştirme

Bilyalı testere bıçağı kılavuzu, testere bıçağının titreşimlerini azaltır. Bu, testerenin çok güvenilir bir şekilde çalıştığı ve hassas bir kesim desenini garanti ettiği anlamına gelir. Yüksekliği ayarlanabilen testere bıçağı korumasıyla boşluk yüksekliğini kendiniz kontrol edebilir ve malzeme için doğru şekilde çalışabilirsiniz. Einhell şerit testereler TC-SB 200/1 ve TC-SB 245 L de herhangi bir ek alete ihtiyaç duymadan şerit testereyi kolayca değiştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Pratik aksesuarlar

Şerit testereyle düzgün çalışmak için doğru aksesuarlara ihtiyacınız vardır. Paralel dayanak hassas ve düz kesimler yapmanızı sağlar ve bilyalı yatak kılavuzu hassas testereleme işini mümkün kılar. Büyük ve orta büyüklükteki iş parçalarına yönelik şerit testerelerimiz ayrıca kademesiz ve kolayca ayarlanabilen açı dayanağıyla birlikte sunulur; üstelik hepsi de cazip bir fiyata.