Bahçeniz çiçek açmış ve muhteşem ama döşeme taşlarınız ve derzleriniz hâlâ kirli mi? Einhell'in akülü veya elektrikli derz temizleyicisiyle temizliğinizi kolaylaştırabilirsiniz! Einhell derz temizleyicileri en yüksek mekanik temizleme performansıyla çalıştığından, çevreye duyarlı ve sırtınıza  nazik davranır. Eski diş fırçalarıyla keskin kimyasalları ve derz kazıyıcıyla meşakkatli eğilmeyi unutun. Yüzey temizleyici, ahşap, fayans veya kaldırım gibi yüzeylere yeniden taze bir parlaklık kazandırmanıza yardımcı olur. PICOBELLA yüzey fırçamızla, kablosuz, güçlü Power X-Change sistemleri sayesinde kaba kirleri bile anında temizleyebilirsiniz. Bu sayede bahçeniz ve verandanız hiç vakit kaybetmeden temizlenir ve yaz aylarına hazır olur; hem de hiç çaba harcamadan!

Einhell'in farklı yüzey ve derz temizleyicileri yelpazesi

Akülü yüzey fırçası

Verandanızı veya araba yolunuzu bir yüzey temizleyiciyle temizlemek mi istiyorsunuz? Kablosuz Picobella yüzey fırçamız ihtiyacınız olan cihazdır! Ahşap, WPC, pürüzsüz veya pürüzlü, yalıtılmamış taş yüzeyler gibi farklı yüzeyler için üç fırçaya sahip olması, her türlü kiri kolayca çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bahçe hortumları için entegre bağlantı, suyla nazikçe temizlemenize olanak tanır ve yan fırça, köşeleri ve kenarları temizlemenize olanak tanır. Suni çiminizi tazelemek için yüzey fırçasını da kullanabilirsiniz. Bu, yüzey temizleyiciyi gerçek anlamda çok yönlü bir ürün haline getirir!

Akülü derz temizleyici

Akü veya şarj cihazı olmadan teslim edilen Einhell akülü derz temizleyici GE-CC 18 Li-Solo ile özgürlüğün tadını çıkarın. Kablosuz derz temizleyici, 2,0 Ah Power X-Change akü ve şarj cihazıyla birlikte pratik bir kit olarak da mevcuttur. Kablosuz derz temizleyici ile kablolara takılmadan sonsuz geniş bir hareket alanında serbestçe hareket edebilir ve yüksek performansı sayesinde döşeme taşları veya döşemeler arasındaki derzlerdeki yabani otları ve kiri etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. İdeal olarak derz dolgu yarıkları 10 mm ila 15 mm genişliğindedir.

Elektrikli derz temizleyici

Hepsi bir uzatma kablosu ve gerekli güç bağlantısıyla donatılmış ve geniş bir taş döşeli alanı mı temizlemek istiyorsunuz? Akü şarj süresi olmadan veya yedek akü olmadan birkaç saat boyunca çalışmak için GC-EG 1410 elektrikli derz temizleyicisi tam size göre. Entegre kablo gerilimi  azaltıcı güç kablosunu korur ve 2 noktalı güvenlik anahtarı ayrıca güvenli kullanım sağlar.

Derz fırçalarımız ve yüzey temizleyicilerimizle verandanızı, bahçenizi veya yolunuzu hızlı ve rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Modellerimizin sizin için hangi özel işlevlere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Einhell harç ve yüzey temizleyici kılavuzu

Yüzey veya derz temizleyici satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Akülü veya elektrikli derz temizleyiciyi iyi yapan nedir, kablosuz yüzey fırçası size hangi özellikleri sunar ve cihazınızı satın alırken nelere dikkat etmelisiniz? Yüzey fırçalarımız ve derz fırçalarımızın size ne gibi avantajlar sunduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Güç ve ağırlık

800 ila 1.400 rpm hızları ile Picobella yüzey fırçası son derece güçlüdür. Kontrol kadranını kullanarak fırça rolesinin hızını temizlenecek yüzeye göre sürekli olarak ayarlayabilirsiniz. İster nazikçe temizleyin ister kiri güçlü bir şekilde çıkarın; yüzey temizleyicinin döner fırçası her uygulama için donatılmıştır. Derz temizleyicilerimiz, 1.200 devir/dakikanın üzerindeki hızlarıyla, özellikle derz aralıklarındaki inatçı kirleri ve yabani otları hızlı ve güçlü bir şekilde temizler. temizleyici seçiminde cihazın ağırlığı da büyük bir rol oynar. Cihaz ne kadar hafif olursa o kadar rahat çalışabilirsiniz.

Yüksek kaliteli fırçalar

Temizlemek istediğiniz yüzeye bağlı olarak yüzey veya derz temizleyiciniz için uygun fırçaya ihtiyacınız olacaktır. SOFT, MEDIUM ve ULTRA fırçalara sahip yüzey fırçası, WPC, BPC ve ahşap gibi çeşitli yüzeylerin yanı sıra pürüzsüz ve pürüzlü, kaplamasız taş için de uygundur. ORTA fırçaya entegre edilmiş yan fırça ile köşeler ve kenarlar da en iyi şekilde temizlenebilir. Derz temizleyicilerimizin her biri, döşeme taşları veya beton levhalar gibi sağlam, katı yüzeyler için çelik bir fırça ve daha hassas zeminler için bir naylon fırça ile birlikte sunulur. Daha geniş aralıkları da hızlı ve kalıcı bir şekilde temizleyen yüksek kaliteli fırçalar, kolayca ve alet gerektirmeden değiştirilebilir.

Konfor

Olabildiğince rahat çalışabilmenizi sağlamak için GE-CC 18 Li akülü derz temizleyici ve Picobella yüzey fırçası, ayarlanabilir bir ek tutamak ile donatılmıştır. Yumuşak kılıflı sap güvenli ve sıkı bir tutuş sağlar ve teleskopik kılavuz çubuğu sayesinde aletinizi vücut ölçülerinize göre mükemmel şekilde ayarlayabilir, böylece daha uzun temizlik işlerini ergonomik olarak ve sırtınıza daha az yük bindirerek gerçekleştirebilirsiniz. Derz temizleyicileri, entegre bir kılavuz tekerleği sayesinde derz aralıkları üzerinde kolayca ve hassas bir şekilde yönlendirilebilir.

Koruyucu işlevler

Satın alma kararı verirken cihazların güvenlik özellikleri de önemlidir. Hem derz temizleyici hem de yüzey fırçası, koruyucu bir kapak veya sıçrama korumasıyla sizi kir ve tozdan korur. Elektrikli derz temizleyici GC-EG 1410 gibi elektrikli, kablo bağlantılı cihazlarda, besleme kablosunu korumak için kablo gerginliğini azaltcıyı da düşünmelisiniz.