Yüksek basınçla kirle mücadele: İster araba, motosiklet veya bisiklet temizliği olsun, ister yüzeylerin temizlenmesi gereksin, ister bahçe mobilyalarının bahar temizliği gündemde olsun; yüksek basınçlı temizleyiciyle tüm bu görevleri gerçekleştirmek kolaydır. Bu güçlü cihazlarla, arabanın parlatılıp temizlenmesi veya kaldırımın yabani otlardan arındırılması işlerinde hem hassas hem de kapsamlı, hem yumuşak hem de güçlü bir şekilde çalışabilirsiniz. Çevre dostu, kimyasal temizlik maddeleri içermeyen yüksek basınçlı temizleyiciyle çok çeşitli yüzeyleri suyla ve çokça güç uygulayarak kolayca temizleyebilirsiniz.

Einhell'in farklı yüksek basınçlı yıkama makineleri

Hafif kirler için yüksek basınçlı temizleyiciler

Bekleyen bahar temizliği ve her türlü yüzeyin, arabanın, bisikletin temizlenmesi mi gerekiyor? O halde 130 bara kadar basınçla çalışan kompakt bir yüksek basınçlı yıkama makinesi tam size göre. Bu durumda Einhell Classic yüksek basınçlı yıkama makinelerimiz TC-HP 90 ve TC-HP 130 tam size göre. Taşıma kolu sayesinde taşınması kolay olan hafif temizleyiciler, saatte 390 litreye kadar akış hızına ulaşarak hafif kirleri anında temizler. Entegre su filtresi, temiz sonuçlar ve cihazın uzun ömürlü olmasını sağlar. Modele bağlı olarak teslimata farklı aksesuarlar dahildir. TC-HP 130 yüksek basınçlı temizleyici, örneğin bir döner nozul, tabanca, basınç hortumu, üfleme borusu, nokta ve geniş püskürtme nozulu, fırça ve püskürtme kabı ile birlikte sunulur. Bunun dışında varsayılan olarak tüm Einhell yüksek basınçlı yıkama makineleri bir püskürtme borusu ve bir sivri ve geniş püskürtme nozulu ile birlikte gelir. Çeşitli aksesuarlar modüler hızlı bağlantı sistemine kolayca bağlanabilir. Ek aksesuarları ayrı olarak mevcuttur.

İnatçı kirler için yüksek basınçlı temizleyici

İnatçı kirleri nazikçe çıkarmak çoğu zaman gerçek bir zorluktur. Einhell'in güçlü yüksek basınçlı yıkama makineleriyle, işi yalnızca su ve 170 bar'a kadar yüksek basınçla mı halledebileceğinizi veya cihazlara entegre temizlik maddesi tankını da kullanmak isteyip istemediğinizi kendiniz test edebilirsiniz. Modele bağlı olarak temizleyiciler en az 1.900 W güce sahip güçlü motorlarla donatılmıştır ve güçlü cihazlar saatte 440 litreye kadar akış hızları oluşturur. Teleskopik tutamak ve entegre tekerlekler sayesinde cihazı kolay ve rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz ve yüksek basınç hortumu sarma rolesiyle sayesinde temizleyici, yerden tasarruf sağlayacak şekilde hemen saklanır. Aksesuar tutucusu ayrıca her zaman elinizin altında olan çeşitli nozullar için çok yönlü bir saklama seçeneği sunar. Einhell Expert yüksek basınçlı temizleyicilerimiz TE-HP 140 ve TE-HP 170'in her ikisi de bir yüzey temizleyici veya teras temizleyiciyle birlikte sunulur. Bu, geniş alanların temizlenmesini çocuk oyuncağı haline getirir!

Einhell'in yüksek basınçlı temizleyicileri ile her türlü kiri kolaylıkla çözebilirsiniz. Hangi özelliklerin temizlik konusunda size yardımcı olabileceğini buradan öğrenin. Einhell yüksek basınçlı temizlik cihazı kılavuzu

Yüksek basınçlı temizlik cihazı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Yüksek basınçlı yıkama makinalarımız sadece basınç, motor gücü ve debi açısından değil, diğer noktalarda da farklılık göstermektedir. Bir modele karar vermenizi kolaylaştırmak için, satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini aşağıda açıklıyoruz, çünkü hangi cihazın gereksinimlerinize uygun olması genellikle doğru aksesuarların seçimine bağlıdır.

Güç ve performans

Yüksek basınçlı temizleyicinin çalışma gücü çeşitli faktörlere bağlıdır. Motor gücü önemli bir rol oynar. Süpürgelerimiz modele bağlı olarak 1.200 ila 2.300 W arasında güç sağlar. Sağlam alüminyum pompalar dayanıklılık ve en yüksek kaliteyi de garanti eder. Dağıtım basıncı, suyun yüksek basınç hortumundan ne kadar kuvvetle pompalanacağını etkiler ve dağıtım miktarı, hortumdan saatte ne kadar su aktığını gösterir. Cihazlarımız modele bağlı olarak 90 ile 170 bar arasında basınç ve saatte 372 ile 440 litre arasında su debisi üretmektedir. Yüksek basınçlı temizleyicinizi ne kadar kullanmak istediğinize bağlı olarak cihazların performansına odaklanmalısınız. Bu arada, tüm temizleyiciler suyu temizleyen ve temiz sonuçlar sağlayan entegre bir filtreyle donatılmıştır.

Pratik aksesuarlar

Yüksek basınçlı temizleyiciler için, her biri farklı uygulamalara mükemmel şekilde uygun olan çok çeşitli nozullar ve aparatlar mevcuttur. Cihazlarımızın teslimatına her zaman bir hava çıkış borusu, geniş ve sivri uçlu bir jet nozulu dahildir. Hızlı bağlantı sistemi sayesinde yüksek basınçlı temizleyici aksesuarları kolaylıkla takılabilir. Yüksek basınçlı temizleyici aksesuarları harici de temin edilebilir veya modele bağlı olarak zaten dahil edilmiştir: turbo başlık, açılı başlık, açılı başlıklı teleskopik çubuk, yıkama fırçası, yatay fırça, döner fırça, püskürtme kabı, su hazneli yada haznesiz teras temizleyicisi, boru temizleme hortumu. Einhell Expert yüksek basınçlı yıkama makinelerimiz ayrıca entegre bir deterjan deposuyla donatılmıştır.

Optimal mobilite

Mobil kullanım için temizleyicilerimiz tekerlekler ve bir taşıma koluyla donatılmıştır. Böylece güçlü cihazlarınızı A noktasından B noktasına kolaylıkla taşıyabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan saklayabilirsiniz. Yerden tasarruflu ve temiz depolama için bir kablo tutucusu ve bir hortum tutucusu veya modele bağlı olarak bir sarma rolesi de entegre edilmiştir, böylece yüksek basınç hortumu ve elektrik kablosu kablo karmaşası olmadan toplanır. Kirli yüzeyleri temizlerken optimum hareket kabiliyeti sağlamak için basınç hortumunun ve elektrik kablosunun uzunluğu da önemlidir. Tüm Einhell yüksek basınçlı yıkama makinelerinde elektrik kablosu 5 metre uzunluğunda iken, basınç hortumunun uzunluğu 3 ila 10 metre arasında değişmektedir.