Aracınıza görünümünü profesyonelce değiştirmek mi istiyorsunuz? Aracınıza profesyonel görünümlü bir makyaj mı yapmak istiyorsunuz? O halde Einhell'den bir polisaj makinesi tam da ihtiyacınız olan şey! İşlemden sonra arabaların, motosikletlerin ve teknelerin boyası pırıl pırıl ve bakımlı görünür. Cilalama ve taşlama makineleri ile aracınıza tam bir güzellik bakımı yaptırabilirsiniz. Güçlü elektrikli veya akülü cila ve zımpara makineleri ile modele bağlı olarak sadece cila rötuşlamakla kalmayıp ahşap, metal ve plastik yüzeylerde basit zımparalama işleri de yapabilirsiniz.

Einhell'in farklı polisaj makineleri

Elektrikli ve aakülü pollisaj makineleri

Sadece birkaç çiziği cilalamanız mı yoksa eski arabanıza yeni bir parlaklık mı vermeniz gerekiyor? Araca ve boyalı yüzeyin boyutuna bağlı olarak akülü polisaj veya kablo bağlantılı bir cihaz kullanmak faydalı olabilir. Aracınızda kablo karmaşası olmadan serbestçe hareket etmek veya hızlı cilalama ve zımparalama işlerini tamamlamak istiyorsanız güçlü Power X-Change akülü polisaj makineleri sizin için mükemmel seçimdir. Zaman alan cilalama ve taşlama işleri yapılacaklar listenizde yer alıyorsa, daha uzun süre ara vermeden ve akü şarj etmeden çalışmanıza olanak sağlayan kablolu makineye de ulaşabilirsiniz.

Araç polisaj makineleri

Arabanızı profesyonel gibi parlatacak bir polisaj makinesi arıyorsanız özel araç cila makinesini tercih etmelisiniz. Einhell CE-CB 18/254 Li-Solo akülü araba ploisaj makinesiyle, büyük cilalama pedi (254 mm çap) ve kilit fonksiyonlu anahtar sayesinde arabaların, motosikletlerin ve teknelerin geniş boyalı yüzeylerine bile kısa sürede yeni bir parlaklık verebilirsiniz. Güçlü Power X-Change lityum iyon akü sayesinde kablosuz olarak çalışabilir ve teslimata dahil olan aksesuarlarla temiz ve derinlemesine cilalama yapabilirsiniz. Doğru akü ve şarj cihazı, başlangıç seti olarak ayrı olarak mevcuttur.

Polisaj ve taşlama makineleri

Sadece cilalamak değil, aynı zamanda taşlamak da istiyorsanız, Einhell'in polisaj ve taşlama makinelerine daha yakından bakmalısınız. Pratik 2'si 1 arada aletlerin kablosuz ve kablolu versiyonları mevcuttur. Köpük aparatı ve polisaj başlığının yanı sıra çeşitli tane boyutlarında zımpara kağıtları da teslimat kapsamına dahildir. Bu, yalnızca boyalı ve vernikli yüzeyleri cilalamakla kalmayıp aynı zamanda ahşap, metal ve plastikten yapılmış küçük yüzeyleri de zımparalayabileceğiniz anlamına gelir. Tek makinede iki fonksiyon – pratik ve para tasarrufu sağlar!

İster akülü polisaj makinesi, ister kablolu veya kablosuz polisaj ve taşlama makinesi arıyor olun, Einhell'de ihtiyaçlarınıza uygun doğru aleti bulacaksınız. Polisaj makinelerimizin avantajlarını burada keşfedebilirsiniz. Einhell polisaj makinesi kılavuzu

Polisaj makinesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Hala projeniz için hangi cihazın uygun olduğundan emin değil misiniz? Polisaj makinesi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve parlatıcılarımızın size hangi özellikleri sunduğunu açıklıyoruz.

Güç ve kullanım

Herhangi bir yüzeyi malzemeye uyacak şekilde cilalayabilmeniz veya taşlayabilmeniz ve mükemmel sonuçlar elde edebilmeniz için polisaj makinenizi seçerken entegre hız kontrolüne sahip yüksek hız aramalısınız. Ayrıca farklı parlatma ped boyutlarına sahip polisaj makineleri de sunuyoruz. Parlatma pedinin çapı ne kadar büyük olursa, geniş yüzeyler bile o kadar hızlı bir şekilde yeniden yeni boyanmış gibi parlayacaktır. Kullanışlı ve sağlam makineler aynı zamanda çok hafif olduğundan polisajlarımızla rahatça çalışabilirsiniz.

Basit parlatma pedi ve aparat değişimi

Einhell taşlama ve polisaj makinelerinde taşlama veya cilalama yapmanıza bağlı olarak mil kilidi sayesinde polisaj pedini alet kullanmadan kolayca çıkarabilirsiniz. M14 dişli, piyasada satılan herhangi bir parlatma pedi ünitelere monte edilebilir. Taşlama ve polisaj aksesuarlarına yönelik cırt cırtlı sabitleme sayesinde farklı ataşmanları hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda ataşmanlar, cırt cırtlı bağlantı sayesinde cilalama işlemi sırasında cilalama plakasına güvenli bir şekilde sabitlenir.

Teslimata farklı ataşmanlar dahildir

Cilalama makinelerimizin yanı sıra, teslimata dahil kapsamlı bir aksesuar setine de cazip bir fiyata sahip olursunuz. Araba polisaj makineleri, cila uygulamak için köpük aparatı ve sentetik cilalama başlığı ile birlikte gelir. Zımparalama ve cilalama makineleri, cilayı dağıtmak için bir tekstil cilalama başlığı, cilalama için sentetik bir başlık ve farklı tane boyutlarına sahip çeşitli zımpara kağıtları (K60, K80, K120) ile birlikte sunulur.