Servis durumunda süreç

Kolay, güvenilir, şeffaf!

2+1 garanti uzatma işlemimiz ile garanti süresi 3 yıla kadar uzatılan ve ana sayfamıza kayıt ettirdiğiniz Einhell Power X-Change cihazınız var mı? Şimdi, bu cihazda garanti süresi içinde bir arıza mı oluştu? Tarafımızdan sağlanan hizmet ile cihazı kolayca gönderebilirsiniz ve garanti talebinizi biz hallederiz.

Nasıl çalışır - görevleriniz

  1. Einhell ürününüzün hala garanti kapsamında olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için, garanti uzatma menü öğesi altında Einhell cihazınız veya Power X‐Change akünüz için uygun sertifikayı indirmek üzere Einhell hesabınızda oturum açın. Alternatif olarak, garanti belgesini garanti uzatması sırasında size gönderdiğimiz onay e‐postasında bulabilirsiniz. Sertifika maksimum garanti süresini gösterir.
  2. Garanti belgesini yazdırın ve hasar durumu hakkında bilgi verin. Son olarak, kayıtlarınız için doldurulmuş garanti belgesinin bir kopyasını çıkarmak en iyisidir.
  3. Doldurulmuş garanti sertifikasını kutuya ekleyin ve her şeyi düzgün bir şekilde paketleyin. İş ortağımız iSC GmbH’nin paketleme yönergelerine dikkat edin. Nakliye hasarı gönderene fatura edilecektir.
  4. Gönderinizi servis portalımıza kaydedin ve gönderi avantajlarını güvence altına alın. 30 kg’dan başlayan ağır cihazlar için ücretsiz gönderi alma hizmetine sahip olursunuz. Alternatif olarak, paketinizi Merkez teknik servis adresemimize gönderebilirsiniz.

Sonraki adımlar - performansımız

Ürününüz bize ulaşır ulaşmaz teknik bir inceleme ile cihazınızın veya akünüzün tamir edilip edilmeyeceğine veya muadil bir ürünle değiştirilip değiştirilmeyeceğine karar verilir. Personelimiz servis durumunuzu mümkün olan en kısa sürede işleme koyacaktır, böylece kısa süre sonra Einhell ürününüzle projeleri tekrar yürütebileceksiniz.

Sorunuz var mı?

Müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

+90 216 456 60 60

Pazartesiden Cumaya
08:00 - 12:30 / 13:30 - 17:30