Akü
18V 5-8Ah Multi-Ah PXC Plus
Ürün nr.:4511600EAN - Barkod: 4006825665055
einhell-accessory-battery-4511600-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511600-detail_image-001
einhell-accessory-battery-4511600-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511600-detail_image-001
Akü

18V 5-8Ah Multi-Ah PXC Plus

Ürün nr.: 4511600 EAN - Barkod: 4006825665055
 • Tüm Power X-Change cihazları için evrensel kullanım
 • Multi-Ah teknolojisi: Maksimum kapasite için 8 Ah akü. Kapasite veya 5 Ah akü
 • En yeni hücreler: daha kompakt, daha hafif bir tasarımla daha fazla güç
 • Dijital ekran üzerinden şarj durumunun % olarak tam gösterimi
 • Plus teknolojisi: yoğun çalışma için daha fazla güç
 • Optimum akü izleme için akü yönetim sistemi (ABS)
 • ABS sayesinde en iyi performans, güvenlik, dayanıklılık ve hizmet ömrü
 • Yüksek kaliteli Li-ion hücreler sayesinde hafıza etkisi yok
 • düşük kendi kendine deşarj ve yüksek, sabit güç
 • Kauçuk gövde sayesinde yüksek darbe koruması ve iyi kavrama
 • Kolay çıkarma için gömme tutamak
 • Toz ve korozyona karşı korumalı gövde
 • 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımı için uygundur
 • Kolay çıkarma için oluk sapı
 • Toz, korozyon ve mekanik hasara karşı korumalı muhafaza
 • Güç gerektiren 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımı için uygundur
Daha fazla bilgi için
einhell-accessory-battery-4511600-productimage-001
Ürün Açıklaması

Einhell 18V 5-8 Ah Multi-Ah PXC PLUS, Einhell'in çok fonksiyonlu ve sonsuz kombine edilebilir Power X-Change akü sisteminin bir parçasıdır. Evrensel Power X-Change aküler, bahçe ve atölye sektöründeki tüm ürün ailesindeki tüm akülü aletleri güç ve dayanıklılık ile besler. Müşteriler için avantajları açıktır: tüm cihazlar için tek bir akü ve tek bir şarj cihazı ile yalnızca satın alma maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf etmekle kalmazsınız, evrensel yapısı çevreyi korur ve ayrıca ev ve bahçede esneklik sunar. Her bir cihaz için çok çeşitli aküler ve şarj cihazlarıyla karmaşa ve kaos yaşanmayacaktır. MULTI-Ah teknolojisi sayesinde, maksimum çalışma süresi için 8Ah akü olarak ve 3 kat daha uzun toplam hizmet ömrü için 5Ah akü olarak çalıştırılabilir. En yeni nesil lityum-iyon hücreler, tüm uygulamalarda maksimum performans için %100 daha fazla güç sağlar. PLUS teknolojisi de yoğun çalışmalar için ekstra güç anlamına gelir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli akü, sabit ve yüksek güç için genellikle akülerde meydana gelen hafıza etkisine ve kendi kendine deşarja karşı direnç gösterir. 18V 5-8 Ah Multi-Ah Power X-Change PLUS, Power X-Change ailesinin üst düzey bir aküsüdür ve 36V uygulamalarda TWIN PACK kullanımı için de uygundur. Proses odaklı ABS aktif akü yönetim sistemi, entegre mikroişlemciyi kullanarak akü ayarlarını sürekli olarak izler. Bu sayede maksimum güvenlik, optimum cihaz performansı, maksimum çalışma süresi ve maksimum hizmet ömrü sağlanır. Tam, güncel şarj durumu % olarak dijital ekrandan kontrol edilebilir. Gövde, yapısı sayesinde toza, korozyona ve mekanik etkilere karşı dayanıklıdır. Kauçuk kaplama, aküye yüksek darbe koruması ve iyi bir kavrama sağlar. Girintili tutma yeri sayesinde tüm ünitelerden kolayca çıkarılabilir.

Teknik özellikler

Akü kapasitesi8 Ah
Akü voltajı18 V
Güç1350 W
Teslimat kapsamındaki akü sayısı1 pcs
Ürün ağırlığı1.05 Kg

5-8 Multi-Ah PXC Plus akü

Değiştirin ve seçin.

8 Ah » %60 daha fazla çalışma süresi* 5 Ah » %300 daha uzun ömür ** *5 Ah aküye kıyasla **Sıradan lityum iyon akülere kıyasla

5-8-Multi-Ah-PXC-Plus-ak-
arj-durumunu-kontrol-edin

Şarj durumunu kontrol edin

Düğmeye tek bir dokunuşla, şarj seviyesi göstergesi batarya durumunu dijital ekranda yüzde olarak açık ve basit bir şekilde gösterir.

2-yl-garanti-

2 yıl garanti

Power X-Change demek kalite ve dayanıklılık demektir. Bu nedenle PXC akülerin garantisi kayıttan sonra 2 seneye uzatıldı.

Pratik-girintili-tutu-

Pratik girintili tutuş

Bataryanın alt kısmındaki girintinin ve büyük kilit açma düğmesinin yardımıyla batarya kolayca çıkartılabilir.

Rahat-ve-gvenli-

Rahat ve güvenli

Yumuşak sap sayesinde batarya rahat bir şekilde tutulur. Entegre şok koruması düşmelere veya çarpmalara karşı koruma sağlar.

Einhell-uyumluluk-vaadi-

Einhell uyumluluk vaadi

Her kullanıma uygun ustalık: Tüm Power X-Change aküler Einhell akü sistemi içerisindeki bütün aletlerle ve bahçe ekipmanlarıyla uyumludur. Avuç taşlama makinesinden elektrikli süpürgeye kadar aradığınız her şey. Bu daha sonra piyasaya çıkacak olan cihazlar için de geçerlidir. Buna söz veriyoruz.

Son-derece-akll-Twin-Pack-Teknolojisi-

Son derece akıllı: Twin-Pack Teknolojisi

18V? 36V? Neden ikisi birden olmasın? Twin-Pack Teknolojisi ile tek akü her iki voltaj için de yeterlidir. Bazı çim biçme makinelerinde, çit budamalarda veya kırıcı delici matkaplarda olduğu gibi daha fazla güç isteyen cihazlarda iki adet 18V aküyü birleştirerek 36V'luk bir ünite elde edebilirsiniz.

ZORLU İŞLER İÇİN ÜRETİLDİ

İşlemci kontrollü Aktif Akü Yönetim Sistemi'nden yüksek kaliteli hücrelere ve soğutma verimliliğine yönelik tasarıma kadar akünün tüm bileşenleri tüm projelerinizde kablosuzluğun özgürlüğünü sonuna kadar sunacak, cihazın gücünü optimize edecek, çalışma süresini en üst seviyeye çıkaracak, akü ömrünü arttıracak ve daha fazla güvenlik sunacak şekilde üretildi.

ZORLU-LER-N-RETLD-
İlgili indirilenler
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.

Musteri degerlendirmeleri

Einhell - "Doğrulanmış Satın Alma" durumları dışında - yayınlanan incelemelerin ürünleri fiilen kullanmış veya satın almış tüketicilerden geldiğini garanti etmez.