Akü

18V 5-8Ah Multi-Ah PXC Plus

Ürün nr.: 4511600 EAN - Barkod: 4006825665055
 • Tüm Power X-Change cihazları için çok amaçlı kullanılabilir:
 • Ev ve bahçede paradan tasarruf edin, çevreyi koruyun.
 • MULTI-Ah teknolojisi: Maks. kapasite (şarj seviyesi) için 8Ah veya 5Ah akü
 • Aküyü 3 kat daha uzun kullanım ömrü için korumak
 • Şarj seviyesinin % de oranını hassas olarak gösteren dijital ekran
 • En yeni hücreler maksimum performans için %100 daha fazla güç sağlar.
 • PLUS teknolojisi: yüksek performanslı (yoğun) çalışma için daha fazla güç
 • Süreç kontrollü akü yönetim sistemi ABS şu anlama gelir:
 • Maks.güvenlik,optimum performansı, çalışma süresi+ kullanım ömrü
 • Kablosuz çalışma özgürlüğü: Karışık kablosuz serbest çalışma
 • Yüksek kaliteli Li-Ion hücreler sayesinde hafıza etkisi yok.
 • Düşük kendi kendine deşarj ve yüksek sabit güç
 • Kauçuk kaplı gövde sayesinde yüksek darbe koruması ve kavrama
 • Kolay çıkarılabilen oluk kol
 • Toz, korozyon ve mekanik hasara karşı korumalı muhafaza gövde
 • 36V güç gerektiren uygulamalarda TWIN-PACK kullanımına uygun.
Daha fazla bilgi için
Ürün Açıklaması

Einhell 18V 5-8 Ah Multi-Ah PXC PLUS, Einhell'in çok fonksiyonlu ve birbiriyle uyumlu Power X-Change şarj edilebilir akü sisteminin bir üyesidir. Power X-Change şarj edilebilir aküler her türlü kablosuz araca ve tüm bahçe ve atölye ürünleri ailesine enerji ve dayanıklılık sunmak üzere çok amaçlı kullanılabilir. Müşterilerin avantajları şunlardır: Tüm araçlar için tek bir şarj edilebilir akü ve tek bir şarj cihazı olması fiyatta ciddi bir tasarruf sağladığı gibi,çok amaçlı kullanımı sayesinde çevre korunmuş oluyor ve ev ve bahçe anlamında esneklik sunuyor. Ayrıca her araç için farklı bir şarj edilebilir akü ve şarj cihazı olmasının yarattığı dağınıklık ve karmaşa ortadan kalkıyor. Multi-Ah teknolojisi sayesinde çalıştırma esnasında ister maksimum çalışma süresine sahip 8 Ah'lık paketi isterseniz de akü üzerindeki gerilimi azaltarak hizmet ömrünü üç katına çıkaran 5 Ah'lık paketi kullanabilirsiniz. En son nesil lityum iyon piller her uygulamada maksimum güç için %100 daha fazla güç sunuyor. Ayrıca, PLUS teknolojisi yoğun enerji gerektiren işler için ekstra güç anlamına geliyor. Ayrıca, yüksek kaliteli şarj edilebilir aküler normalde akülerde olan hafıza etkisine ve kendini şarj etme özelliğine direnerek kesintisiz yüksek güç sunar. 18 V 5-8 Ah Multi-Ah Power X-Change PLUS, Power X-Change ailesinden birinci sınıf bir şarj edilebilir aküdür ve 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımına uygundur. ABS proses kontrollü aktif akü yönetim sisteminde akü parametrelerini sürekli olarak takip eden bir mikroişlemci bulunmaktadır. Sistem böylece maksimum güvenlik, optimum araç performansı, maksimum çalışma süresi ve maksimum hizmet ömrü sağlamaktadır. Mevcut şarj seviyesi dijital ekrandan kontrol edilebilir. Muhafazası toza, korozyona ve mekanik etkilere dirençli olacak şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk kaplama aküye darbelere karşı koruma ve iyi bir kavrama sunmaktadır. Akünün her araçtan kolayca çıkartılabilmesini sağlayan bir ergonomik tutamak bulunmaktadır.

Teknik özellikler

Voltaj18 V
Akü kapasitesi8000 mAh
Maks. Güç1350 W
Akü sayısı1 Pieces

5-8 Multi-Ah PXC Plus akü

Değiştirin ve seçin.

8 Ah » %60 daha fazla çalışma süresi* 5 Ah » %300 daha uzun ömür ** *5 Ah aküye kıyasla **Sıradan lityum iyon akülere kıyasla

5-8-Multi-Ah-PXC-Plus-ak-
arj-durumunu-kontrol-edin

Şarj durumunu kontrol edin

Düğmeye tek bir dokunuşla, şarj seviyesi göstergesi batarya durumunu dijital ekranda yüzde olarak açık ve basit bir şekilde gösterir.

2-yl-garanti-

2 yıl garanti

Power X-Change demek kalite ve dayanıklılık demektir. Bu nedenle PXC akülerin garantisi kayıttan sonra 2 seneye uzatıldı.

Pratik-girintili-tutu-

Pratik girintili tutuş

Bataryanın alt kısmındaki girintinin ve büyük kilit açma düğmesinin yardımıyla batarya kolayca çıkartılabilir.

Rahat-ve-gvenli-

Rahat ve güvenli

Yumuşak sap sayesinde batarya rahat bir şekilde tutulur. Entegre şok koruması düşmelere veya çarpmalara karşı koruma sağlar.

Einhell-uyumluluk-vaadi-

Einhell uyumluluk vaadi

Her kullanıma uygun ustalık: Tüm Power X-Change aküler Einhell akü sistemi içerisindeki bütün aletlerle ve bahçe ekipmanlarıyla uyumludur. Avuç taşlama makinesinden elektrikli süpürgeye kadar aradığınız her şey. Bu daha sonra piyasaya çıkacak olan cihazlar için de geçerlidir. Buna söz veriyoruz.

Son-derece-akll-Twin-Pack-Teknolojisi-

Son derece akıllı: Twin-Pack Teknolojisi

18V? 36V? Neden ikisi birden olmasın? Twin-Pack Teknolojisi ile tek akü her iki voltaj için de yeterlidir. Bazı çim biçme makinelerinde, çit budamalarda veya kırıcı delici matkaplarda olduğu gibi daha fazla güç isteyen cihazlarda iki adet 18V aküyü birleştirerek 36V'luk bir ünite elde edebilirsiniz.

ZORLU İŞLER İÇİN ÜRETİLDİ

İşlemci kontrollü Aktif Akü Yönetim Sistemi'nden yüksek kaliteli hücrelere ve soğutma verimliliğine yönelik tasarıma kadar akünün tüm bileşenleri tüm projelerinizde kablosuzluğun özgürlüğünü sonuna kadar sunacak, cihazın gücünü optimize edecek, çalışma süresini en üst seviyeye çıkaracak, akü ömrünü arttıracak ve daha fazla güvenlik sunacak şekilde üretildi.

İlgili indirilenler
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.