einhell-accessory-battery-4511553-productimage-101
einhell-accessory-battery-4511553-productimage-101
Akü

18V 4,0Ah Power-X-Change Plus

Ürün nr.: 4511553 EAN - Barkod: 4006825660869
 • Tüm Power X-Change cihazları için çok amaçlı kullanılabilir:
 • Ev ve bahçede paradan tasarruf edin, çevreyi koruyun.
 • En yeni hücreler maksimum performans için %100 daha fazla güç sağlar.
 • ve %13 daha kompakt tasarımın yanı sıra %12 daha düşük ağırlık
 • PLUS teknolojisi: yüksek performanslı (yoğun) çalışma için daha fazla güç
 • Süreç kontrollü akü yönetim sistemi ABS, şu anlama gelir:
 • Maks.güvenlik,optimum performansı, çalışma süresi+ kullanım ömrü
 • Kablosuz çalışma özgürlüğü: Karışık kablosuz serbest çalışma
 • Yüksek kaliteli Li-Ion hücreler sayesinde hafıza etkisi yok.
 • Düşük kendi kendine deşarj ve yüksek sabit güç
 • 3 kademeli LED ekran ile gösterilen şarj seviyesi
 • Kauçuk kaplı gövde sayesinde yüksek darbe koruması ve iyi kavrama
 • Kolay çıkarılabilen oluk kol
 • Toz, korozyon ve mekanik hasara karşı korumalı muhafaza gövde
 • 36V güç gerektiren uygulamalarda TWIN-PACK kullanımına uygun.
Daha fazla bilgi için
einhell-accessory-battery-4511553-productimage-101
Ürün Açıklaması

Einhell 18V 4.0 Ah Power X-Change PLUS, Einhell'in çok fonksiyonlu ve birbiriyle uyumlu Power X-Change şarj edilebilir akü sisteminin bir üyesidir. Power X-Change şarj edilebilir aküler her türlü kablosuz araca ve tüm bahçe ve atölye ürünleri ailesine enerji ve dayanıklılık sunmak üzere çok amaçlı kullanılabilir. Müşterilerin avantajları şunlardır: Tüm araçlar için tek bir şarj edilebilir akü ve tek bir şarj cihazı olması fiyatta ciddi bir tasarruf sağladığı gibi, evrensel kullanımı sayesinde çevre korunmuş oluyor ve ev ve bahçe anlamında esneklik sunuyor. Ayrıca her araç için farklı bir şarj edilebilir akü ve şarj cihazı olmasının yarattığı dağınıklık ve karmaşa ortadan kalkıyor. En son nesil lityum iyon piller her uygulamada maksimum güç için %100 daha fazla güç sunuyor ve %12 daha hafif ve %13 daha kompakt bir tasarıma sahip. Ayrıca, PLUS teknolojisi yoğun enerji gerektiren işler için ekstra güç anlamına geliyor. Ayrıca, yüksek kaliteli şarj edilebilir aküler normalde akülerde olan hafıza etkisine ve kendini şarj etme özelliğine direnerek kesintisiz yüksek güç sunar. 18 V 4.0 Ah PXC PLUS Power X-Change ailesinden birinci sınıf bir şarj edilebilir aküdür ve 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımına uygundur. ABS proses kontrollü aktif akü yönetim sisteminde akü parametrelerini sürekli olarak takip eden bir mikroişlemci bulunmaktadır. Sistem böylece maksimum güvenlik, optimum araç performansı, maksimum çalışma süresi ve maksimum hizmet ömrü sağlamaktadır. Anlık şarj seviyesi 3 aşamalı LED gösterge ekranından kontrol edilebilir. Muhafazası toza, korozyona ve mekanik etkilere dirençli olacak şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk kaplama aküye darbelere karşı koruma ve iyi bir kavrama sunmaktadır. Akünün her araçtan kolayca çıkartılabilmesini sağlayan bir ergonomik tutamak bulunmaktadır.

Teknik özellikler

Voltaj18 V
Akü kapasitesi4000 mAh
Maks. Güç900 W
Akü sayısı1 Pieces

ZORLU İŞLER İÇİN ÜRETİLDİ

İşlemci kontrollü Aktif Akü Yönetim Sistemi'nden yüksek kaliteli hücrelere ve soğutma verimliliğine yönelik tasarıma kadar akünün tüm bileşenleri tüm projelerinizde kablosuzluğun özgürlüğünü sonuna kadar sunacak, cihazın gücünü optimize edecek, çalışma süresini en üst seviyeye çıkaracak, akü ömrünü arttıracak ve daha fazla güvenlik sunacak şekilde üretildi.

Doru-ak-Uyumluluk-vaadimiz-

Doğru akü: Uyumluluk vaadimiz

1 akü, 1000 olanak mottomuza uygun olarak, tüm Power X-Change aküler akü sistemi içerisindeki bütün cihazlarla uyumludur. Eviniz, atölyeniz, bahçeniz veya garajınız için avuç taşlama makinelerinden elektrikli süpürgelere kadar tüm ürün gamı dahil.

Son-derece-akll-Twin-Pack-Teknolojisi-

Son derece akıllı: Twin-Pack Teknolojisi

18V? 36V? Neden ikisi birden olmasın? Twin-Pack Teknolojisi ile tek akü her iki voltaj için de yeterlidir. Bazı çim biçme makinelerinde, çit budamalarda veya kırıcı delici matkaplarda olduğu gibi daha fazla güç isteyen cihazlarda iki adet 18V aküyü birleştirerek 36V'luk bir ünite elde edebilirsiniz.

arj-durumunu-istediiniz-zaman-grebilirsiniz-

Şarj durumunu istediğiniz zaman görebilirsiniz

Düğmeye tek bir dokunuşla, şarj seviyesi göstergesi bir LED ışıklı barla batarya durumunu açık ve basit bir şekilde gösterir.

2-yl-garanti-

2 yıl garanti

Power X-Change demek kalite ve dayanıklılık demektir. Bu nedenle Power X-Change akülerin garantisi kayıttan sonra 2 seneye uzatıldı.

Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.