Akülü Çim Biçme

GE-CM 36/37 Li (2x3,0Ah)

Ürün nr.: 3413170 EAN - Barkod: 4006825635850
 • 2 adet Power X-Change sistemi hızlı şarj cihazı dahildir
 • 6 kademe merkezi kesim yüksekliği ayarı
 • Ergonomik tutamak sayesinde yorulmadan çalışma
 • Yükseklik ayarlı uzun tutamak
 • Katlanabilir uzun tutamak sayesinde kolay depolama
 • Yüksekliği ayarlanabilir teleskopik uzun tutamak
 • Dolum göstergeli 45 lt çim toplama kutusu
 • Kolay taşıma için entegre taşıma kolu
 • Yakın kenar biçme için entegre çim tarağı
 • Highwheeler - çim koruma, büyük tekerlekler
 • 400 m²'ye kadar çim alanlar için önerilir
Daha fazla bilgi için
Ürün Açıklaması

Einhell GE-CM 36/37 Li akülü çim biçme makinesi ile çim bakımı zahmetsizdir. Test edilmiş ve kanıtlanmış Power X-Change aküler sayesinde cihaz güçlüdür ve çalışması için elektrik kablosuna gerek duyulmaz. Bu aküler PXC sistem serisindeki tüm cihazlarda kullanılabilir. 2 adet güçlü 3,0 Ah lityum iyon akü ile bu akülü çim biçme makinesi ile yeşillikleriniz güvenle korunur. Akülü çim biçme makinesi, 400 m²'ye kadar olan çim alanlar için önerilir. 25-75 milimetre arasında 6 kademeli kesme yüksekliği ayarı ve 37 cm'ye kadar kesme genişliği sayesinde, çimler gerektiği gibi şekillendirilebilir. Entegre çim tarağı çimin kenara yakın kısımlarının biçilmesini sağlar. Ergonomik tutamak yorulmadan çalıışmayı sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir hafif, sağlam, uzun ve ergonomik bir tutamak mevcuttur. Ergonomik entegre taşıma kolu kolay taşımayı sağlar. Katlanabilir tutamak ile yerden tasarruf sağlayan bir depolama mümkündür. Doluluk seviyesi göstergeli 45 lt çim toplama kutusuna ve çimi koruyan Highwheeler büyük tekerleklere sahiptir. Teslimat içeriğine PXC sistem serisinden 2 adet akü ve 2 adet hızlı şarj cihazı dahildir.

Teknik özellikler

Akü18 V (2x) | 3000 mAh | Li-Ion
Boşta çalışma hızı3400 min^-1
Kesme genişliği37 cm
Kesme yüksekliği ayarı6 | 25-75 mm | Merkezi
Yakalama aygıtı hacmi45 L
Ön tekerlek çapı150 mm
Arka tekerlek çapı220 mm

Dinamik, bağımsız ve verimli!

Hobi bahçecileri için güçlü ve kullanışlı

Einhell GE-CM 36/37 Li (2x3.0Ah) akülü çim biçme makinesi, güçlü lityum iyon piller sayesinde bahçenizde rahat ve kablosuz çalışmanızı sağlar. 37 cm kesim genişliği ve dakikada 3400 devir hızıyla akülü çim biçme makinesi her türlü çim alanın üstesinden gelir. Aynı zamanda stabildir ve hafif bir alüminyum tutma koluna sahiptir. Çim biçme makinesi 400 m²'ye kadar olan çim alanlar için önerilir. Entegre çim tarağı ayrıca kenara ve köşeleri rahatlıkla biçmenizi sağlar.

Dinamik-bamsz-ve-verimli
Mkemmel-kesim-sonular-iin

Mükemmel kesim sonuçları için

Çimlere zarar vermeyen büyük ve yüksek tekerlekler, 25 ila 75 mm arasında 6 kademeli merkezi kesime yüksekliği ayarına sahiptir.

Ayarlanabilir-ykseklik

Ayarlanabilir yükseklik

Yumuşak yüzeyli ve yüksekliği ayarlanabilen tutma kolu, boyunuza göre ayarlanabilir,rahat ve zahmetsizce çalışmanızı sağlar.

Kolay-tanr

Kolay taşınır

Katlanabilir tutma kolu ile akülü çim biçme makinesi yerden tasarruf etmek için ve pratik taşıma kolu sayesinde kolayca taşınabilir.

Dolum-seviyesi-gstergesi

Dolum seviyesi göstergesi

45 litrelik çim toplama torbası, dolum seviye göstergesine sahiptir. Yüksek kaliteli naylondan üretilmiştir.

Hemen çalışmaya başlayın!

Kutu içeriğine dahil çok çeşitli aksesuarlar

Akülü çim biçme makinesi, iki adet 3.0 Ah Power X-Change Plus akü ve iki adet şarj cihazı ile birlikte satılmaktadır, böylece çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli lityum iyon piller, yenilikçi ürün yelpazesinin uyumlu tüm cihazlarında kullanılabilir. Entegre şarj göstergesi, üç LED lamba ile her zaman mevcut şarj durumunu gösterir.

Hemen-almaya-balayn
İlgili indirilenler
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.