E-Team, Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team için bir görevde

Yer: Formula 1 yarış garajı

Einhell E-Team motor sporlarının en üst kademesinde bir görevde! Yenilikçi akü teknolojisi ve Einhell Power X-Change platformundaki en son cihazlarla donatılmış E-Team üyeleri Frank, Skye, Mike ve Crazy DIY, Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team'in mekaniklerini yenilmez bir dörtlü olarak destekliyor. Görevleri açık: Mercedes pitine maksimum performans getiriyorlar. Power X-Change konusundaki uzman bilgileri ve teknolojik tutkularıyla ilerleme, onlar arabaların en iyi formda piste çıkabilmelerini sağlamak için araç bakım teknisyenleri ile partner oldular.

İki partner. Tek görev. Maksimum performans.

E-Team'in son görevi

Formula 1'de

Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team'in yarış garajında hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Siyah Mercedes Formula 1 Bolide W14 yarış arabası, bir sonraki yarış için en ince ayrıntısına kadar hazırlanıyor. Aniden alet uzmanlarından oluşan bir ekip garaja  girip çantayı açar ve garaj Einhell'in kırmızısına dönüşür! Ekip bu görevi desteklemeye hazır. Çantalarında : Einhell'den maksimum akü gücü!

Şimdi yeni görevi keşfedin!

'Einhell'in aküyle çalışan araç ve ekipmanlarını kullanarak, maksimum performans için en son teknolojiden yararlanıyoruz.''
Toto Wolff
Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team'in Takım Patronu ve CEO'su
E-Team'in akü sistemi Power X-Change

Maksimum performans için

E-Team'in favorilerini alın

Işık olsun!

TE-CL 18/2500 LiAC Akülü aydınlatma

Yarış garajında ​​kullanım için Skye'ın olmazsa olmazı: Yüksek kaliteli lityum-iyon akü ve 2.500 lümen ışık çıkışı ile özellikle parlak ve net bir aydınlatma sağlar.

Projektör sağlam ve dayanıklıdır, dolayısıyla zorlu ortamlarda da kullanılabilir. Ergonomik tasarımı sayesinde ele iyi oturur ve kolay kullanım sağlar. Kötü ışık? Bu aydınlatmada böyle bir şey yok!

Çalışma alanınız için akülü lambayı alın!

Sakın ol ! Sorun yok !

GP-LB 36/210 Li Akülü Yaprak Üfleme

GP-LB 36/210 Li akülü üfleyici, güçlü ve kablosuz üfleyici arayan herkes için ideal çözümdür.

3 kademeli ayarlanabilir, sökülebilir borusu, 210 km/saate varan üfleme hızı ve 30 dakikaya varan akü ömrü ile bu üfleyici gerçekten çok yönlüdür. Aküyle çalışan üfleyici, sıcak Formula 1 frenlerini bile sorunsuz bir şekilde soğutur. Bu üfleyicinin yapabilecekleri çılgınca!

Bahçeniz için akülü yaprak üflemeyi alın!

Projeleriniz için sıcak ürünler

TE-HA 18 Li Akülü Sıcak Hava Tabancası

Güçlü 18 V akü ve 550 °C'ye varan sıcaklık ile bu akülü sıcak hava tabancası, çeşitli uygulamalar için mükemmeldir. Örneğin, model yapımında plastiği şekillendirmek, yapışkan folyoları çıkarmak ve aynı zamanda eski vernik, yapışkan artıkları ve boya katmanlarını sökmek için akülü sıcak hava tabancası idealdir. LED ekran, bir bakışta seçilen sıcaklık seviyesini gösterir. Dahili aşırı ısınma koruması, kullanım sırasında güvenliği sağlar. Çok yönlülüğü ile bu cihaz, Mike'ın alet kutusundaki en sıcak üründür.

Atölyeniz, eviniz için Akülü Sıcak Hava Tabancası alın!

Chazlarınızı her görev için kolaylıkla saklayabilir ve taşıyabilirsiniz - iyi istiflenmiş ve sistemik olarak organize edilmiş! Einhell'den modüler E-Case sistemi

Güçlü yardımcılar

Evde garajda pit stop için!

Yüksek hızlı lastik değişimi için akülü darbeli somun sıkma

IMPAXXO 18/230

Einhell'den IMPAXXO 18/230 akülü darbeli somun sıkma, garajda hızlı ve güçlü bir şekilde lastik değiştirmek için mükemmel bir cihazdır. 230 Nm'lik yüksek tork gücü ve dakikada 3.600 darbeye varan darbe sayısı sayesinde sıkışmış bijon somunlarını bile anında söker. IMPAXXO 18/230'un kompakt ve hafif tasarımı, onu özellikle kullanışlı hale getirir ve daha uzun çalışma aşamalarında bile rahat kullanım sağlar. Ne için bekliyorsun?

Pit stopunuzu rekor sürede garajınızda yapın!

Aracınızın için kablosuz süpürge

Akülü Islak/Kuru Süpürge TP-VC 36/30 S Auto

Akıllı TP-VC 36/30 S Auto akülü ıslak/kuru süpürge ile her türlü prizden bağımsızsınız ve arabanızı size uygun olan her yerde temizleyebilirsiniz. Akülü süpürgenin çok yönlülüğü özellikle pratiktir. Cihaz hem kuru hem de ıslak kiri toplayabilir ve bu nedenle dökülen sıvıları veya nemli iç mekanları temizlemek için idealdir. Mafsal ve döşeme nozülü eklentisi gibi otomobil aksesuarları da ulaşılması zor yerlerde hassas temizlik sağlar. Harika, değil mi?

Süpürgenizi şimdi alın!

Başka ne ilginizi çekebilir:

Görev ve partnerlik hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Yoksa arabanız için daha fazla makine mi arıyorsunuz?
Şuna bir bakın!