İklim eylemi konusunda kararlıyız!

Sürdürülebilir bir enerji kaynağı olarak Power X-Change

Çevreye duyarlı aküler

Yeşil enerji geleceği için Power X-Change

Kırmızı Einhell renklerinde yeşil akü gücü: Sadece iyi düşünülmüş yeniliklere odaklanmıyoruz, aynı zamanda çevre dostu bir enerji geleceği için de çalışıyoruz! Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın merkezinde Power X-Change akülerimiz yatıyor - Einhell ile mobil enerjinin anahtarı. ClimatePartner aracılığıyla bir dizi iklim eylem projesini destekliyoruz. Bu, akülerimizin üretiminden kaynaklanan CO2 emisyonlarını dengelemek için proaktif önlemler aldığımız ve böylece iklimi korumaya olumlu bir katkıda bulunduğumuz anlamına gelir.

ClimatePartner ne yapar?

ClimatePartner GmbH, iş dünyasında iklim eylemi için çözümler konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ana hedefi, şirketlerin CO2 emisyonlarını ölçmelerine, azaltmalarına ve dengelemelerine yardımcı olmaktır. Bunu başarmak için ClimatePartner, şirketlerin çevresel ayak izlerini hesaplamalarını ve emisyonları azaltmak için hedeflenen önlemleri almalarını sağlayan yenilikçi araçlar ve hizmetler sunar. Einhell AG, ClimatePartner aracılığıyla bir dizi iklim eylem projesini desteklemektedir ve bu nedenle ClimatePartner sertifikalıdır. Power X-Change akülerimiz özel olarak "CO2 telafi edilmiş ürün" olarak sertifikalandırılmıştır. Bu, üretimden satışa kadar 3.0 Ah Plus, 4.0 Ah Plus, 4-6 Ah Multi-Ah Plus ve 5-8 Ah Multi-Ah Plus akülerle ilişkili tüm CO2 emisyonlarının dengelendiği anlamına gelir.

Sertifikalı akülerimiz

3,0 Ah Power X-Change

4,0 Ah Power X-Change

4-6 Ah Power X-Change

5-8 Ah Power X-Change

Aşağıdaki iklim eylemi projelerini destekliyoruz:

Einhell AG & ClimatePartner GmbH

ClimatePartner'a katılımımız hakkında daha fazla bilgi edinin.
Daha fazla bilgi edinin

Surel güneş enerjisi projesi, Hindistan

Sürdürülebilir enerji üretimi için iklim koruma projelerini destekliyoruz. Bunlar Hindistan, Aruba ve Filipinler'de rüzgar ve güneş enerjisinin yaygınlaşmasını teşvik edecektir.
Proje için

Nong Wang rüzgar enerjisi projesi, Tayland

Tayland'daki bu proje, rüzgar enerjisinden elde edilen temiz elektriği ulusal şebekeye besleyerek CO₂ emisyonlarını azaltacaktır. Bu da ülkede kullanılan yenilenebilir enerji oranının artmasına ve enerji güvenliğinin iyileştirilmesine yardımcı olacaktır.
Proje için

İklim eylem projesi + denizlerin korunması

ClimatePartner ve Plastic Bank ile okyanuslar plastik ve atıklardan arındırılıyor. Tasarruf edilen her bir ton CO2 için okyanuslardan 10 kg plastik çıkarılıyor.
Proje için