Einhell'in güçlü kompresörleri tam olarak ihtiyacınız olan basınçlı havayı yaratır. Cihazlar çok çeşitli görevler için esnek bir şekilde kullanılabilir. İster lastik şişirme, temizleme, keskileme, puntalama veya montaj işleri olsun, kompresöre doğru aletlerin monte edilmesiyle tüm DIY projeleriniz başarılı olacaktır. Bu cihazlarla boyama ve kumlama işleri bile zahmetsiz bir iş haline geliyor. Güç bağlantılı, akülü, hibrit seçenekli veya çanta tipi kompresörleri ile Einhellin farklı kompresörlerini keşfedin.

Einhell'in farklı kompresörleri

Akülü kompresörler iş başında

Einhell'in akülü kompresörü sizi evde ve hareket halindeyken destekler. Gücünü Power X-Change sisteminin akülerinden alan cihaz, maksimum performans sağlar. Yağsız pompası sayesinde akülü kompresör aynı zamanda çok az servis ve bakım gerektirir. Akülü kompresör, bir basınç regülatörü kullanılarak 8 bar'a kadar ayarlanabilir. Akülü kompresörde ayarlanan çalışma basıncı manometreden okunabilir. Kablosuz versiyon, basit kullanımıyla gerçekten etkileyicidir. Ergonomik tutma yeri ve kompakt tasarımı sayesinde kablosuz kompresörü kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Arabanızda veya atölyenizde: Hızlı ve kolay, ihtiyacınız olduğunda her zaman elinizin altında olacaktır. Akülü kompresörle birlikte verilen aksesuarlar arasında basınçlı hava kumaş hortumu, bir üfleme tabancası ve lastikler için bir dolum göstergesinin yanı sıra lastikleri, topları ve havalı yatakları şişirmek için bir adaptör seti bulunur.

Esnek hibrit kompresörler

Garajlar, alet depoları ve bahçeler için olduğu kadar hareket halindeyken de ideal eklenti. Kompakt ve kablosuz olarak arabada saklanan Einhell hibrit kompresör, lityum iyon akü sayesinde ev dışında da her an kullanıma hazırdır. Hibrit kompresörü ister şebeke bağlantısıyla, ister aküyle kullanabileceğiniz için projelerinizde maksimum esnekliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Hibrit kompresörümüz bir yüksek basınç pompası ve bir düşük basınç pompası içerir, böylece bisikletinize ve araba lastiklerinize, havalı yataklarınıza ve hatta şişme botlarınıza kolayca hava sağlayabilirsiniz. Dijital basınç ekranı ve ön seçimin yardımıyla, aracınızın lastiklerinin kaç bar havaya ihtiyacı olduğunu her zaman tam olarak bilirsiniz. Entegre emme fonksiyonu sayesinde havalı yatakların havasını da hızlı bir şekilde söndürebilirsiniz.

Kablolu kompresörler

Einhell kompresörleriyle bisiklet, motosiklet veya araba lastiklerini kolay, hassas ve hızlı bir şekilde şişirebilirsiniz. Evde, atölyede ve garajda ideal yardımcılardır. Bazı modeller, cihazların performanstan ödün vermeden daha sessiz çalışmasını sağlayan düşük gürültü seviyeli/motoruyla donatılmıştır. Modele bağlı olarak kompresörler 10 bar'a kadar maksimum çalışma basıncına ulaşır. Cihazlarımızın çoğu, hava tahliyesini düzenlemeyi kolaylaştıran bir basınç düşürücü ile donatılmıştır. Hava kompresörleri ayrıca basınçlı hava aletini bağlamak için en az bir hızlı kaplinle donatılmıştır. Bazı modellerde düzenlenmemiş kazan basıncını manometre kullanarak okuyabilirsiniz. Modele bağlı olarak teslimatta bir üfleme tabancası, lastikler için bir dolum göstergesi, bilyalar, lastikler ve havalı yataklar için çeşitli adaptörler ve hızlı kaplinli bir basınçlı hava hortumu bulunur.

Kompakt çanta tipi kompresörler

Güçlü Einhell kasa kompresörü kullanışlı, kompakt ve kullanımı kolaydır. Bisiklet, araba ve motosiklet lastiklerini şişirmek için kasa kompresörünü veya plaja, göle yapacağınız eğlenceli bir gezide deniz yatağınız için pompa olarak kullanabilirsiniz. Ev atölyesinde çalışma yüzeylerini temizlemek için üfleme tabancasıyla kullanabilirsiniz. Yağsız pompa size 8 bar'a kadar basınçlı hava sağlar ve böylece de cihazın bilhassa az bakım gerektirmesini sağlar. Teslimata hızlı bağlantılı bir basınçlı hava hortumu, bir üfleme tabancası, lastikler için bir dolum göstergesi ve çeşitli şişirme adaptörleri dahildir.

Güç bağlantılı kompresörler, kablosuz kompresörler, hibrit kompresörler veya çanta tipi kompresörler- Einhell kompresörlerinin tüm işlevlerini keşfedin ve hangi cihazın projelerinize en uygun olduğunu öğrenin. Einhell hava kompresörü kılavuzu

Kompresör satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Piyasada çok çeşitli hava kompresörleri bulacaksınız. Ancak her hava kompresörü her uygulama için uygun değildir. Bu nedenle hava kompresörü alırken bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz.

Kompresör çıkış gücü

Hava kompresörü satın almadan önce onu hangi projelerde kullanmak istediğinizi ve ne kadar basınca ihtiyacınız olduğunu düşünmelisiniz. 6 ila 90 litre kapasiteli farklı boyutlar mevcuttur, ancak basınçlı hava tankı olmayan kasa kompresörleri de mevcuttur. Çıkış gücü, kompresörün işiniz için sağladığı gerçek hava miktarıdır.

Akülü veya elektrikli

Uygulamaya bağlı olarak akülü bir model veya şebeke bağlantılı bir model sizin için daha uygun olabilir. Garajınızda, bahçenizde veya atölyenizde maksimum performans ve güçten yararlanmak istiyorsanız şebeke bağlantılı hava kompresörü doğru seçimdir. Güç kaynağına bağlı olan cihaz, herhangi bir zamanda, kendiliğinden ve en önemlisi kesintisiz olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, cihazla hareket halindeyken de çalışmak istiyorsanız, akülü veya hibrit kompresör daha uygundur. Akülü kompresör ve hibrit kompresör ile hem sınırsız hareket aralığından yararlanırsınız hem de yüksek kaliteli Power X-Change aküleri sayesinde birçok proje için yeterli güce sahip olursunuz.

Kısa süren işler veya daha uzun projeler

Kompresörü daha uzun projeler için mi kullanmak istiyorsunuz? Daha sonra basınçlı hava tankına bir yedek hacim eklemelisiniz. 50 litre veya daha fazla hacme sahip basınçlı hava tankı bu amaç için en uygun olanıdır. Kesintisiz çalışabilmek için daha büyük bir hava kompresörü satın almak her zaman faydalıdır. Daha küçük kazanlı modeller genellikle daha hareketlidir ancak yoğun çalışma sırasında basınçlı hava tankını daha büyük tank hacmine sahip kompresörlere göre daha sık doldurmanız gerekir.

Aksesuarlar ve bağlantı araçları

Kompresörlerin çoğu bağlantısı standarttır, böylece hızlı kaplinle çeşitli aksesuarları kullanabilirsiniz. Yararlı aksesuarlar arasında basınçlı hava darbeli anahtar, basınçlı havalı zımba ve çivi çakma tabancası, püskürtme tabancaları ve lastikleri şişirirken basıncı kontrol etmeye yönelik aksesuarlar yer alır. Kablosuz kompresörler için yedek olarak ikinci bir akü düşünülmeye değer.