Kullanışlı, pratik ve çok yönlü – çok amaçlı aletler

Taşlama, testereyle kesme, kazıma veya frezeleme – Einhell'in çok işlevli aleti, adından da anlaşılacağı gibi gerçekten çok yeteneklidir ve çok fonksiyonludur! Tüm Kendin Yap (DIY) projelerinizde sizi destekleyen ideal bir alet: iç tasarımdan yenileme ve yenileme çalışmalarına kadar. Einhell'in çok amaçlı aletiyle ahşap, metal, plastik ve alçı gibi malzemelerle kolayca çalışabilirsiniz. Günlük DIY yaşamında maksimum esneklik ve hareket özgürlüğü için güçlü akü enerjisine sahip çok işlevli bir alete de sahip olursunuz. Şimdi çok amaçlı el aletlerini ve aksesuarlarını keşfedin ve işleri kendi evinizde gerçekleştirin.

Einhell'in farklı çok işlevli aletleri

Akülü çok fonksiyonlu aletler

İster hızlı onarımlar ister uzun Kendin Yap (DIY) projeleri olsun, Einhell'in kompakt ve ergonomik çok amaçlı aleti size geniş bir uygulama yelpazesi sunar. Akülü çok fonksiyonlu aletler, aksesuarların esnek şekilde konumlandırılması için 12 pimli bir alet tutucuyla donatılmıştır. Kablo olmadan, prizlerden veya güç kablolarından bağımsız olarak çalışabilir ve özgürce hareket edebilirsiniz. Performans, hız elektroniğinin yardımıyla ilgili malzemeye ve uygulamaya en iyi şekilde uyarlanabilir. Rahat ve aletsiz aksesuar değişimi için bazı Einhell çok işlevli aletleri, hızlı açılan bir bağlantı elemanı ve manyetik alet tutucuyla donatılmıştır. Akülü çok amaçlı el aletleri, düşük titreşimli çalışmayı mümkün kılan ve titreşimleri azaltarak akünün ömrünü uzatan, titreşim ayrıştırılmış bir akü tutucuya sahiptir.

Kablolu çok fonksiyonlu aletler

Einhell'in çok işlevli aletleri yalnızca kablosuz modeller olarak değil, aynı zamanda kablolu bağlantılarla da mevcuttur. Hız elektroniği malzeme ve uygulamaya uygun çalışmayı sağlar. Ayrıca yumuşak kavrama sayesinde kompakt çok amaçlı el aletiniz her zaman güvenli ve rahat bir şekilde elinizde olur. Modele bağlı olarak güç kablosu 2 veya 3 metre uzunluğundadır. Güç bağlantısı sayesinde akü şarj süreleri olmadan da meşakkatli işler yapabilirsiniz. Hem akülü hem de kablolu çok işlevli aletler, delta zımpara tabanı, kazıyıcı, zımpara kağıdı, segman ve dalma testere bıçakları gibi çeşitli aksesuarlarla birlikte teslim edilmektedir.

Einhell'in çok işlevli aletleri size birçok pratik işlev ve uygulama sunar. Burada çok amaçlı el aletlerinin sizin için hangi fonksiyonlarda kullabileceğini öğrenebilirsiniz. Einhell çok amaçlı alet kılavuzu

Çok işlevli bir alet satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Artık çok çeşitli çok işlevli aletler arasından seçim yapabilirsiniz. Satın almak için çok işlevli bir alet seçerken dikkate alınması gereken pek çok şey vardır, çünkü elektrikli aletler bazen işlevleri, aksesuarları ve fiyatları bakımından önemli ölçüde farklılık gösterir. Aşağıda iyi bir çok işlevli alet satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini göstereceğiz.

Elektrikli ve kablosuz güç

Tüm projelerinizde maksimum güce sahip olabilmeniz için çok fonksiyonlu aletinizin performans kapasitesinin yeterince yüksek olması gerekir. Özellikle sert malzemelerle çalışırken, çok amaçlı el aleti için yüksek watt veya yeterli akü gücü önemlidir. Elektrikli veya kablosuz hangi modeli kullanmanın daha iyi olup olmadığı, evde, bahçede ve atölyede hangi farklı proje ve işleri yapmak istediğinize bağlıdır. Şebekeye bağlı kablolu çok amaçlı el aleti size her zaman maksimum performans ve güvenilirlik sağlar. Ancak verimli akülü çok fonksiyonlu aletle Kendin Yap (DIY) çalışmaları sırasında yüksek düzeyde esneklik ve hareket özgürlüğünden yararlanırsınız. Elbette, gerektiğinde ikinci bir aküyü kolayca takabileceğiniz için kablosuz çok işlevli aleti hareket halindeyken istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Aksesuarlar ve alet değişiklikleri

Çok işlevli aletinizi çok çeşitli Kendin Yap (DIY) projeleri için kullanabilirsiniz. Bu nedenle, çok işlevli alet, hızlı alet değişimi için hızlı sabitleme sistemi ile donatılmalıdır. Bu, çok amaçlı el aletindeki ataşmanları hızlı, güvenli bir şekilde ve özel alet kullanmadan değiştirmenize olanak tanır. Manyetik alet tutucusu da uygun aksesuar değişiklikleri için çok faydalıdır. Einhell çok amaçlı el aletleri halihazırda kapsamlı aksesuarlarla birlikte sunulmaktadır ve modele bağlı olarak fayans, ahşap ve plastik için daldırmalı testere bıçakları, ahşap, plastik ve metal için segman testere bıçakları veya farklı boyutlarında zımpara kağıdı ile birlikte sunulmaktadır.

Kolay kullanım

Çok işlevli aletin kullanımının kolay olduğundan emin olmalısınız, çünkü bu, ellerin ve kolların erken yorulmasını önleyecektir. Cihaz üzerindeki tüm anahtarlara tek elle kolayca ulaşılabilmelidir. Ergonomik olarak oluşturulmuş tutma yerleri ve cihazın düşük ağırlığı, çalışma sırasında güvenli ve rahat bir kullanım sağlar. Çok amaçlı alet ne kadar kompakt ve hafif olursa, çalışmanız da o kadar kolay olur. Einhell'in çok amaçlı el aletleri ayrıca kilitlenebilir düğmeli fonksiyon anahtarıyla donatılmıştır; bu, her uygulamada ergonomik olarak çalışabileceğiniz ve ellerinizi koruyabileceğiniz anlamına gelir. Bu arada esnek alet koluda da en elverişli kullanıma yardımcı olur. Çok işlevli aletler, aksesuarın esnek bir şekilde konumlandırılmasına olanak tanıyan 4 pimli veya 12 pimli bir alet tutucuyla donatılmıştır.