Daha fazla güç. Daha fazla dayanıklılık. Daha uzun hizmet ömrü.

PurePOWER kömürsüz motor Einhell'den.

Bakım gerektirmeyen, yüksek performans ve enerji açısından verimli: Einhell'in Kömürsüz PurePOWER motorları geleneksel karbon kömürlü motorlara göre önemli avantajlar sunar.

Bu nedenle cihazlarımızı teknoloji harikası Kömürsüz PurePOWER  motorlarımızla, sadece maksimum güç ve performans sağlamakla kalmayıp aynı zamanda en zorlu işlerde ve projelerde rahatlıkla kullanacağınız etkileyici, son teknoloji kömürsüz motorlarla donattık. Aşırı ısınan motorlardan kaynaklanan güç kayıpları veya plansız duraksamalar geçmişte kaldı. Kömürsüz PurePOWER motorlar sayesinde cihazlarımız daha uzun akü ve hizmet ömrüne  sahiptir.

 

PurePOWER KÖMÜRSÜZ MOTOR

Sadece Einhell'den. 

+25%
daha fazla güç
+50%
daha uzun çalışma süresi
+100%
daha uzun hizmet ömrü

ÖZELLİKLER

En zorlu talepleri karşılamak için yenilikçi teknoloji

Aşınma minimuma indirildi – çalışma süresi maksimuma çıkarıldı!

Geleneksel karbon kömürlü motorlarda, karbon kömürlerin sürtünmesi sonucunda ısı oluşur. Bu sürtünme, motora enerji sağlayan aküden gereksiz enerji çeker. Dolayısıyla bu tüketilen enerji artık akü veya cihaz tarafından kullanılamaz ve sonuç olarak akü ömrü kısalır.

En son teknoloji, Einhell Kömürsüz PurePOWER elektrik motorlarının yapımını sağlar. Kömürsüz motorlarımızda, ek enerji gerektirecek herhangi bir sürtünme yoktur. Kömürsüz PurePOWER  motor, daha uzun sabit akü ömrü ve daha yüksek verimlilik avantajıyla aküden gelen enerjiyi verimli bir şekilde kullanabilir ve aküyle daha uzun süre çalışabilir.

Uzatılmış akü ömrü size birkaç şarj döngüsü kazandırır ve çok sayıda büyük projeyi ara vermeden gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bu sadece zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda değerli enerji ve kaynaklardan da tasarruf sağlar.

Mikroişlemci kontrolü sayesinde maksimum verimlilik.

Kömürsüz PurePOWER motorun devre kartındaki mikroişlemci, optimum enerji tüketimini hesaplar. Bu optimizasyon, geleneksel kömürlü motorlara göre en yüksek verimliliğe ve önemli ölçüde daha yüksek performansa ulaşmayı sağlar. Gerçekten hissedebileceğiniz güç ve performans. Örneğin, bu aynı boyuttaki akülü vidalamalara göre daha yüksek tork ile çalışma bunun ispatıdır.

Bu teknolojiyle, aynı güçteki motorlar önemli ölçüde daha küçük olacak şekilde tasarlanabildiğinden, çok daha kompakt cihazlar geliştirmeyi mümkün kılar.

Kömürsüz PurePOWER motorunun ortaya çıkan bir avantajı, düşük ağırlığı ve kompakt tasarımıdır. Bu nedenle Kömürsüz PurePOWER akülü tornavida, kömürle çalışan bir motora kıyasla önemli ölçüde daha hafif ve daha kompakttır.

Aletlerin kullanımı ve konforu bu sayede önemli ölçüde iyileştirilir ve yorulmadan rahat çalışmayı sağlar.

Maksimum hizmet ömrü. Garanti.

Geleneksel karbon kömür motorları, kömürlerin sürtünmesi nedeniyle aşınır. Kömürsüz karbon PurePOWER motorlar kömürsüz çalıştığı için aşırı ısınmadan dolayı herhangi bir aşınma veya aksamalara maruz kalmazlar.

Bu nedenle Kömürsüz PurePOWER motorlar uzun yıllar çalışır.

Bu maksimum hizmet ömründen o kadar eminiz ki Kömürsüz PurePOWER motorlarımızda 10 yıl garanti veriyoruz.

AVANTAJLAR

Güçlü

Maksimum performans - taviz yok.

Mikroişlemci kontrollü güç yönetimi sayesinde daha iyi performans: kömürsüz PurePOWER motorlarımız, geleneksel elektrikli motorlara kıyasla daha yüksek hız ve tork gücü sağlar.

Daha uzun hizmet ömrü

Minimum sürtünme - minimum kesinti

Büyük projeler için bile ideal: Daha az sürtünme nedeniyle kömürsüz makinelerimiz aşırı ısınmadan, daha yüksek kapasitelerde daha uzun süre çalıştırılabilir.

Bakım gerektirmeyen

Aşınma yok - en yüksek güvenilirlik

Kömürsüz motorlar, mekanik aşınma nedeniyle karbon kömür aşınmasına maruz kalmaz. Geleneksel karbon kömürlü motorlarla karşılaştırıldığında hizmet ömrü önemli ölçüde daha uzundur.

Kompakt

Küçük motor – büyük etki

Kömürsüz motorlar, özellikle hafif ve ergonomik aletler için daha kompakt şekilde tasarlanabilir, alandan ve ağırlıktan tasarruf sağlar.

Sürdürülebilir.

Maliyetlerden ve kaynaklardan tasarruf edin.

Kömürsüz PurePOWER motorların daha uzun hizmet ömrü, onlarla birlikte çalıştırılan Power X-Change cihazlarının hizmet ömrünü de artırır. Bu yalnızca yeni satın alımlar için maliyet tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda değerli kaynaklardan da tasarruf sağlar.

Garanti

Garantili hizmet ömrü

Kömürsüz PurePOWER motorlarımızın sağlamlığından o kadar eminiz ki, Power X-Change kablosuz cihazların motorlarında 10 yıl garanti veriyoruz.

GARANTİ

PurePOWER Kömürsüz motorlarda 10-yıl garanti.

Kömürsüz PurePOWER motorlarımızın sağlamlığından ve dayanıklılığından o kadar eminiz ki, PurePOWER Kömürsüz motorunuz için 10 yıl garanti veriyoruz.

Garanti süresini uzatmak için makinenizi çevrimiçi kaydediniz. Bunu nasıl yapacağınızı açıklıyoruz:

KÖMÜRSÜZ PUREPOWER

Elektromekanik el aletleri ve bahçe ekipmanları

Akülü matkap/vidalama

TE-CD 18/50 Li BL-Solo

Akülü el tipi daire testere

TE-CS 18/190 Li BL-Solo

Akülü kırıcı delici

HEROCCO 36/28

Tek bir aküyle maksimum güç.

Atölye, bahçe ve evinizde tek akü ile kullanabileceğiniz 300'den fazla cihaz.

İster kömürsüz kırıcı delici, ister akülü çim biçme makinesi
– Power X-Change akü her zaman uyar.