Modern teknoloji için birinci sınıf mühendislik

Son derece hassas ve en modern üretim süreci

Biz akü uzmanlarıyız!

Power X-Change akülerimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını temsil eder.

Bir akü birçok farklı bileşenden oluşur. Tüm bileşenler sadece en yüksek kalite standartlarına uygun olduğunda, bir Power X-Change akü takımına monte edilirler. Akülerimizde sadece performansa değil, aynı zamanda depolama, nakliye ve kullanım sırasında gerekli olan güvenliği de önemsiyoruz.

Son teknoloji

Kanıtlanmış kalite

Dayanıklılık

Hücreler. En yüksek kalite - güvenlik için test edildi

Power X-Change akülerimizde sadece uluslararası üretim yapan markaların yüksek kaliteli Li-Ion pillerini kullanıyoruz. Bu nedenle, her zaman istikrarlı yüksek kalite ve en sıkı güvenlik standartlarına bağlı kaldığımızdan emin oluruz.

Pil hücrelerimizi seçerken sadece bilinilirliğe güvenmiyoruz: Her Power X-Change pil hücresi, %100 güvenlik sağlamak için düzenli ve bağımsız bir denetimden geçiyor. Ve üretim süreci yıllarca sürse bile bu durum devam eder!

Akü takımı. Dikkatlice seçilmiş hücreler - yüksek standartlı bileşenler

Akü üretiminde kullanılan hücrelerin yapısı üretim süreci tamamlanıncaya kadar değişebileceğinden yüksek standartlarda tutarlılık ve güvenlik sağlamak için katı seçim kriterlerimiz var. Bu sayede her bir Power X-Change pil takımı, birbirine tam olarak hizalanmış hücrelerden oluşur.

Pil takımlarımızın diğer bileşenleri de en yüksek standartlara uygun olmalıdır. Her bir bileşenin en verimli nasıl soğutulabileceğine göre düzenlenmesinden  darbeye dayanıklı ve kir tutmaz plastik kasaya kadar uzanan süreçte gerçekleşen sürekli kontroller ve testler, pil takımımızı piyasadaki en iyi cihaz  akülerinden biri yapar.

Aktif Akü Yönetim Sistemi. Akıllı elektronik - verimli akü koruması

Sıkı üretim kontrol prosedürlerimizi ve yönergelerimizi tamamlayan Aktif Akü Yönetim Sistemimizdir. Akü kullanım ömrü boyunca en üst düzeyde güvenlik ve performans sağlamaya yardımcı olur. Aktif Pil Yönetim Sistemi, güvenlikle ilgili tüm parametreler için her Power X-Change pilinin içini izler ve her bir hücrelerin doğru bir şekilde kullanıldığını kontrol eder.

Derin deşarj, dalgalanmalar, aşırı ısınma, kendi kendine deşarj ve hafıza gibi genel hasarlardan aküyü bu şekilde koruyoruz. Aktif Akü Yönetim Sistemi, zarar verici riskleri erkenden tespit eder ve bunlara etkili bir şekilde karşı koyar. Aktif Akü Yönetim Sistemi riskli akü durumlarında güç kaynağını kapatır.

Şarj aleti. Güvenilir performans - güvenli tutuş

Özel Power X-Change şarj cihazı sadece yüksek verimli değil aynı zamanda çok güvenlidir. Birkaç adet dahili kontrol ünitesi, akü paketindeki hücrelerin eşit ve doğru bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Bu sadece pil ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda ekstra bir güvenlik avantajı daha sunar.

Böylelikle şarj cihazı, sıcaklık çok düşük olduğunda hücreler arasında gerçekleşebilecek kısa devreleri önler, riskli bir durum veya pil tamamen şarj olduğunda otomatik olarak kapanır.

Power X-Change uyumlu cihazlar. Multifonksiyonel platform – kusursuz uyum

Karmaşık ve kapsamlı bir akü sistemi, sadece çalıştırdığı cihazların gereksinimlerine uyumluysa güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışır. Bu nedenle, Power X-Change aletlerini ve bahçe ekipmanlarını tasarlarken ve geliştirirken, akünün içine giren tüm elektronik parçaları özel olarak sipariş ediyoruz.

Düzenli kontroller ve testler, yüksek ısıya ve yangına duyarlı bileşenlerin en yüksek güvenlik standartlarına bağlı kalmasını sağlar. Tüm Power X-Change cihazları, bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından sertifikasyon sürecinden geçer.

Einhell araştırma takımı: "Güvenlik ve işlevsellik, Power X-Change'de bizim için bir numaralı önceliktir. Bu yüzden her ayrıntıya odaklanıyoruz."