Daha fazla göster

Einhell ve FC Bayern Munich ortaklığı

Performans ve dayanalıklılığa karşı en az bizim verdiğimiz önemi gösteren, güce ve esnekliğe değer veren, hedeflerinin peşinden giden bir ortak arayışımızda aradığımızı bulduk: Ağustos 2021 itibariyle, Bayern Munich Futbol Takımı Einhell markamızı Gold Partner olarak  Allianz Arena Stadyumu için Home & Garden Expert olarak yetkilendirdi. Futbolcuların sahada imkansızı başarabilmeleri için Power X-Change akü teknolojimiz ile heyecan verici projeleri hayata geçirirken orada olmalısınız.

Aynı hedeflerle yapılan bir ortaklık

Her gün tüm gücünüzü vererek insanlara ilham olun. Sadece her zorluğun üstesinden gelmek için yüksek performans ve azim ile çalışan bir ekip, insanları kendi teknolojisi ve yetenekleri ile ikna edebilir. Einhell ve Bayern Munich Futbol Takımı, sadece Bavyera'nın kalbindeki evlerine duydukları sevgiyi değil, aynı zamanda ortak değerleri ve fikirleri paylaşıyorlar. Artık en mükemmel maç ve antremanlar için işin uzmanlarınden oluşan ekibimiz ile Bayern Munich Fultbol Kulübü'nün arkasındayız.

Almanya şampiyonluk rekortmeni ile güçlü çözüm  ortağının  buluşması. Görev? Bir  Sonraki Üst Seviyeye Ulaşmak! 

49
Model ürün testi başarı ile tamamlandı
31
Almanya Futbol Şampiyonası kazanıldı
2
Ortaklık
1
Ortak görev
"Yaptığı işi seven, kendi tekniğinde ustalaşan, bizi ileri götüren, her görevi başaran bir ortağa ihtiyacımız var ve bu sadece tek bir şey olabilir."

Einhell & FC Bayern Munich

İki ortak - tek görev

Bayern Munich Futbol Takımı'nın Home and Garden Expert'i