Robot çim biçme makineniz için mükemmel servis

FREELEXO robot çim biçme makinesinin avantajlarını keşfedin

Burada, Einhell robot çim biçme makinelerimiz için sunulan hizmetleri bir bakışta bulabilirsiniz. Robot biçme makinesinin bahçenize kurulumunda size yardımcı olabiliriz: Hızlı Başlangıç Kılavuzu, kurulum videoları ve kurulum hizmeti aracılığıyla. Ek olarak, doğru biçme makinesini bulduğunuzda, servis ortağımız evinize gelebilir ve robotlu çim biçme makinenizi kurabilir. Ayrıca Einhell üzerinden kurulum hizmeti talep edebilirsiniz. Einhell FREELEXO robot çim biçme makinesi için mevcut aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya bakın!

Kurulum hizmetimizi kullanarak robot biçme makinesini kullanmaya başlayın

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Robot çim biçme makinenizi nasıl çalıştırırsınız

"Kendin Yap" kurulum videoları

Einhell robotlu çim biçme makinenizi nasıl kurarsınız!

Robot çim biçme makinenizi nasıl çalıştıracağınızdan hala emin değil misiniz? Eğitim videomuz sizi adım adım kuruluma götürür ve tüm önemli noktaları gösterir: Kurulum için ihtiyacınız olan tüm ürün ve aksesuar parçalarınızı kontrol ederek nasıl başlayacağınız hakkında bilgi alırsınız. Ek ipuçları ile teli nasıl doğru şekilde kurabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler var. 2 dakika bile geçmeden, çim biçme makinenizi şarj istasyonuna nasıl doğru şekilde bağlayacağınızı kontrol edebilir ve ayrıca robotunuzun ilk biçme işleminde nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Biçme makinesinin kurulumuyla ilk adımlar
Telin döşenmesi
Şarj istasyonunun bağlanması
İlk biçme

Başka sorunuz var mı?

Robot çim biçme makineleri veya ek hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var? Size kişisel yardım sağlamaktan mutluluk duyarız! Servis numaramız aracılığıyla bize ulaşın veya bize bir mesaj gönderin.

+90 216 456 60 60

Pazartesi - Cuma
08:00 - 12:30 / 13:30 - 17:30