Akü
3,0 Ah Power X-Change Plus
Ürün nr.:4511501EAN - Barkod: 4006825644197
einhell-accessory-battery-4511501-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511501-productimage-001
Akü

3,0 Ah Power X-Change Plus

Ürün nr.: 4511501 EAN - Barkod: 4006825644197
 • Tüm Power X-Change şarj edilebilir cihazlarla kullanılabilirlik
 • Para tasarrufu, çevreyi koruma ve kullanım çeşitliliği
 • En son hücredeki güçün % 100'ü aktarılarak maksimum güç sağlanır
 • % 17 daha kompakt tasarım ve% 20 daha düşük ağırlık
 • PLUS teknolojisi: aşırı, yoğun çalışma için ekstra güç
 • ABS proses kontrollü akü yönetim sistemi,
 • maks. güvenlik, optimum performans, çalışma süresi + ömür
 • Kablosuz kullanım özgürlüğü - Karışık kablolara son
 • Yüksek kaliteli Li-Ion hücreler sayesinde hafıza etkisi yoktur.
 • Düşük deşarj olma özelliği ve ve uzun süreli güç
 • 3 aşamalı LED ekranla gösterilen mevcut şarj seviyesi
 • Kauçuk kaplı gövde ile darbelere karşı koruma ve iyi kavrama
 • Kolay çıkarılması için ergonomik tutamak
 • Toza, korozyona ve mekanik hasara karşı korumalı gövde
 • Güç gerektiren 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımı uygundur
Daha fazla bilgi için
Daha az bilgi için
einhell-accessory-battery-4511501-productimage-001
Ürün Açıklaması

Einhell 18V 3.0 Ah Power X-Change PLUS, Einhell'in çok işlevli ve sınırsız bir şekilde birleştirilebilen Power X-Change akü sisteminin bir parçasıdır. Power X-Change şarj edilebilir aküler, çok amaçlı olarak bahçe ve atölye alanındaki tüm kablosuz cihazlarına güç ve dayanıklılık sağlamak için kulanılabilir. Tüm cihazlar için tek bir şarj edilebilir akü ve bir şarj cihazı ile, yalnızca satın alma sırasında önemli maliyetlerden tasarruf etmekle kalmaz, çevreyi korur ve size esnek çalışma imkanı sunar. Her cihaz için çok çeşitli akü ve şarj cihazı kullanımı ile oluşacak dağınıklık ve karışıklığı da engeller. % 17 daha kompakt tasarıma ve % 20 daha düşük ağırlığa sahip en yeni Li-Ion hücreler, tüm uygulamalarda maksimum güç için % 100 daha fazla güç sağlar. PLUS teknolojisi, yüksek performanslı işler için ekstra güç anlamına gelir. Ayrıca Li-ion aküler uzun süreler kullanılmasalar dahi kendiliğinden deşarj olmazlar. 18 volt 3.0 Ah PXC PLUS, Power X-Change ailesinden yüksek kaliteli bir aküdür ve 36V uygulamalarda TWIN-PACK kullanımı için de uygundur. Süreç kontrollü, aktif akü yönetim sistemi ABS, kullanılan mikroişlemci yardımıyla akünün parametrelerini sürekli olarak izler. Bu, en yüksek düzeyde güvenlik, optimum cihaz performansı, maksimum çalışma süresi ve maksimum kullanım ömrü sağlar. Mevcut şarj durumu, 3 aşamalı bir LED ekran ile kontrol edilebilir. Gövde yapısı toza, korozyona ve mekanik etkilere karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Kauçuk kaplama, aküye yüksek seviyede darbe koruması ve iyi bir tutuş sağlar.

Teknik özellikler

Akü kapasitesi3 Ah
Akü voltajı18 V
Güç900 W
Teslimat kapsamındaki akü sayısı1 pcs
Ürün ağırlığı0.58 Kg

Küçük ama güçlü!

PLUS teknolojisi: küçük, hafif ve güçlü

Aynı miktarda güç ile daha az hücre - Einhell PLUS teknolojisi bunun içindir. Son teknoloji hücre teknolojisi sayesinde Power X-Change Plus aküler daha hafif ve daha kompakttır. Yeni lityum-iyon hücreler standart hücrelere göre iki kat daha fazla güç sağladığından, aküde çok fazla hücre olmasına gerek yoktur. Daha küçük tasarım fark edilir derecede daha hafiftir ve Einhell Power X-Change aletleri ile kullanıldığında etkileyici performans sunar!

Kk-ama-gl
Uyumluluk

Uyumluluk

Power X-Change serisindeki her akü, sistem ailesindeki herhangi bir alet ve şarj cihazı ile esnek bir şekilde birleştirilebilir.

Maksimum-ak-gc

Maksimum akü gücü

Yüksek kaliteli Li-ion akü, sabit ve yüksek güç sağlamak için genellikle akülerde meydana gelen hafıza etkisine ve kendi kendine deşarja karşı direnç

En-iyi-performans

En iyi performans

Maksimum güvenlik, optimum performans ve maksimum çalışma süresi için mikroişlemcili akü yönetim sistemi.

Salam-d-gvde

Sağlam dış gövde

Girintili tutma yeri ve kauçuk kaplamaya sahip muhafaza toza, korozyona ve mekanik etkilere karşı dayanıklıdır ve yüksek darbe koruması sunar.

full_width_image
full_width_image
full_width_image
full_width_image
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.

Musteri degerlendirmeleri

Einhell - "Doğrulanmış Satın Alma" durumları dışında - yayınlanan incelemelerin ürünleri fiilen kullanmış veya satın almış tüketicilerden geldiğini garanti etmez.