Akülü Tank Zımpara

TP-BS 18/457 Li BL - Solo

Ürün nr.: 4466270 EAN - Barkod: 4006825663624
 • Power X-Change ailesinin üyesi, 1x18V akü gereklidir.
 • Kömürsüz motor - daha fazla güç ve daha uzun çalışma süresi
 • Fırçasız motor - daha fazla güç ve daha uzun çalışma süresi
 • Malzemeye ve uygulamaya özel çalışma için hız elektroniği
 • Kilitleme kolu sayesinde aletsiz zımpara kayışı değişimi
 • Zımpara bandı ayarından geçen hassas kayış
 • Optimum kullanım için yumuşak kavramalı tutamak ve ek tutamak
 • Sabit kullanım için entegre raf ( saklama yüzeyi )
 • Rahat çalışma için sürekli çalışma kilidi
 • Entegre toz emme ve emme adaptörü
 • Tozsuz bir çalışma alanı için toz torbası
 • 3x zımpara kayışı dahil (P80)
 • Akü ve şarj cihazı teslimata dahil değildir. (ayrı satılır)
Daha fazla bilgi için
Ürün Açıklaması

Einhell TP-BS 18/457 Li BL akülü tank zımpara makinesi ahşap kullanılan tüm hobi atölyelerinin vazgeçilmez aletidir. Geniş alanları hızlı, eşit ve güçten olabildiğince tasarruf ederek zımparalayan bu akülü şerit zımpara tam bu işler için tasarlandı. 18 V'luk bu cihaz Einhell Power X-Change ailesinin bir üyesi ve tüm akülerle, cihazlarla ve şarj aletleriyle kullanılabiliyor. 126 mm uzunluğu ve 75 mm zımparalama genişliği ve azami 250 m/dakika zımpara şeridi devri sayesinde akülü zımpara geniş alanları hızlı bir şekilde zımparalıyor. Kömürsüz, güçlü motoruyla maksimum performans ve daha uzun bir çalışma süresi sunuyor. Fırçasız motorlar konvansiyonel karbon motorlara kıyasla daha az aşınır, daha az bakım ister ve daha uzun bir hizmet ömrüne sahiptir. Devir elektroniği sayesinde cihazın gücü işlenecek malzemeye göre kolaylıkla ayarlanabiliyor. Sürekli çalışma kilidi zaman gerektiren işleri kolaylaştırıyor. Rahat taşınabilmesi için akülü şerit zımparada büyük bir tutamak ve yumuşak yüzeyli ek bir tutamak bulunmaktadır. Entegre saklama alanı sayesinde cihaz sabitken de kullanılabiliyor. Toz emme fonksiyonunun yanı sıra verilen toz toplama torbası ile çalışma alanında ahşap tozu kalmıyor. Alternatif olarak Einhell ıslak-kuru vakumlu temizleyiciler gibi emme cihazlarına emme adaptörü bağlanabilir. Şerit zımpara 457x75 mm zımpara şeritleri ile kullanılabilir. Projelerinize hemen başlayabilmeniz için 3 adet P80 zımpara şeridi aletle birlikte verilmektedir. Aletsiz olarak çıkartılabilen ayarlanabilir zımpara kayış gerdirme sayesinde kilit kolu ve kesin zımpara şerit ayarı ile zımpara kağıdı kolayca değiştirilebilir Teslimat aküsüz olarak yapılır. TP-BS 18/457 Li BL-Solo akülü şerit zımpara, Power X-Change akü veya şarj cihazı olmadan teslim edilir. Bu ürünler pratik başlangıç setleri şeklinde ayrı olarak temin edilebilmektedir.

Teknik özellikler

Kayış hızı120 m/min - 250 m/min
Boşta çalışma hızı 7000 min^-1 - 14000 min^-1
Zımpara Bandı457 mm x 75 mm
Taşlama yüzeyi126x75 mm

Güçlü ve uzun ömürlü

Einhell PurePOWER Kömürsüz Motor

PurePOWER kömürsüz motor en üst seviye performans, daha uzun çalışma süresi ve maksimum servis ömrü sunar. Kömürlü motorların aksine, kömürsüz motorlarda eskime olmaz, dolayısıyla bakım da gerekmez. İnternette kaydı yapılırsa, PurePOWER kömürsüz motorun 10 yıl servis garantisi vardır.

Gl-ve-uzun-mrl-
Ayarlanabilir-g-

Ayarlanabilir güç

Devir elektroniği sayesinde cihazın gücü işlenecek malzemeye göre optimum şekilde ayarlanabiliyor.

Temiz-sprme-

Temiz süpürme

Ürünle birlikte verilen toz toplama kutusunun yanı sıra emme adaptörünün de yardımıyla çalışma alanı her zaman temiz kalır.

Aksesuarlar-dahil-

Aksesuarlar dahil

Hemen işe koyulabilmeniz için ürünle birlikte 3 adet 80 granüllü (457x75 mm) zımpara şeridi verilmektedir.

Optimum-tutu-

Optimum tutuş

Yumuşak saplı ilave tutma kolu sayesinde akülü şerit zımpara elinize her zaman tam olarak oturur.

İlgili indirilenler
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.