Tezgah Testere Aksesuarı
MSS 1610
Ürün nr.:4310615EAN - Barkod: 4006825637496
einhell-accessory-stationary-saw-accessory-4310615-productimage-001
einhell-accessory-stationary-saw-accessory-4310615-example_usage-001
einhell-accessory-stationary-saw-accessory-4310615-productimage-001
einhell-accessory-stationary-saw-accessory-4310615-example_usage-001
Tezgah Testere Aksesuarı

MSS 1610

Ürün nr.: 4310615 EAN - Barkod: 4006825637496
  • Sağlam, yüksek kaliteli alüminyum yapı
  • Ergonomik yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
  • İş parçası destekleri için hızlı bırakma mandalı
  • Küçük parçaların saklanabileceği kullanışlı kutular
  • Engebeli zeminde ayarlama için yüksekliği ayarlanabilir ayak
  • Hızlı erişim için ayaklarda pratik iş parçası tepsileri
  • Her iki taraftaki desteklerde kolay hareket eden tekerlekler
  • Uzantılar, daha büyük birimlerin monte edilmesine izin verir
  • Ergonomik çalışma yüksekliği (84,5 cm taşıyıcının üst kenarı)
  • Kolay taşıma için alt kısımda bir taşıma kolu
Daha fazla bilgi için
einhell-accessory-stationary-saw-accessory-4310615-productimage-001
Ürün Açıklaması

Gönye kesme standı çalışmak için denge ve esneklik sağlar: Sağlam ve yüksek kaliteli alüminyum yapı, çekmeli gönye testereler gibi sabit cihazlar için idealdir: Sağlam, dengeli ve mobil olarak kullanılabilecek kadar hafif alt yapısı ile şantiyede ve atölyede çalışmak için mükemmel bir yardımcıdır. Montaj raylarının uzatılmasıyla, bu taban çerçevesine (455 mm'ye kadar montaj) daha büyük gönye testereler bile monte edilebilir. Engebeli zeminde ayarlama için yüksekliği ayarlanabilir ayak mevcuttur. Çıkarılabilir montaj rayları, monte edilen cihazların normal bir tezgah üzerinde hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilmesi için alt kısımda ayaklarla donatılmıştır. Çeşitli hızlı açılan bağlantı elemanları muazzam bir rahatlama olarak görülebilir. Bir yandan, bunlar, bacağını sabitlemek için bir baskı kolu vasıtasıyla, kavraması daha kolay olan ve ayrıca parmakların kilide dolanmasını önleyen çabuk açılan bağlantı elemanları olacaktır. Öte yandan, yan sehpa uzantıları da hızlı bir sabitleme ile donatılmıştır ve bir döner vida ile sabitlenmesi gerekmez. Bu arada, yan uzantılardaki iş parçası destekleri, iş parçasına zarar vermeyen yumuşak hareket eden silindirlerle donatılmıştır. Ön ayaklarda ayrıca 2 katlanabilir taşıyıcı monte edilmiştir, burada daha uzun iş parçaları saklanabilir ve bu nedenle hızlı bir şekilde erişilebilir. Ayrıca, vida veya çivi gibi çeşitli küçük eşyalar için ana tezgahta iki saklama bölmesi vardır. tüm bu özellikleriyle gerçekten iyi düşünülmüş bir stand.

Teknik özellikler

Material base frameAlüminyum
Çalışma yüksekliği845 mm
İlgili indirilenler
Einhell müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir. Ürün bilgisi, yedek parça ve onarım ile ilgili taleplerinizle ilgileniyoruz.Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında ürününüzle ilgili tüm sorularınız için size destek oluyoruz.

Musteri degerlendirmeleri

Einhell - "Doğrulanmış Satın Alma" durumları dışında - yayınlanan incelemelerin ürünleri fiilen kullanmış veya satın almış tüketicilerden geldiğini garanti etmez.