Arabanıza atlıyorsunuz ve aceleniz var; işte o zaman oluyor: Motor çalışmıyor; akü boş. Artık hızlı hareket etmelisiniz çünkü aküyü şarj edecek vaktiniz yok. Takviye kablosu elinizdeyken, aracınızı takviyeyle çalıştırmak için başka bir sürücünün yardımına ihtiyacınız var. Ancak, eğer bir akü şarj cihazınız varsa, başkalarının yardımını beklemek zorunda değilsiniz! Einhell'in akü takviyeleri, aracınızın aküsüne yeniden başlamaya yetecek kadar güç sağlar. Akü takviyenizi aynı zamanda dizüstü bilgisayar, tablet gibi çeşitli elektrikli cihazları şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Pratik 2'si 1 arada hızlı akü takviyeleri, modele bağlı olarak farklı araçlar için uygundur. İster arabanız, ister motosikletiniz, ister küçük tekneniz olsun, etkileyici güç rezervleri her aküye yeni bir hayat verir.

Einhell'in farklı taşınabilir şarj cihazları ve şarj kabloları yelpazesi

Kullanışlı güç paketi: Akü takviye

Einhell'in taşınabilir akü takviye powerbank'leri maksimum güce sahip küçük, kullanışlı cihazlardır. Yenilikçi Akıllı Hücre Kontrolü teknolojisi sayesinde, yüksek kaliteli lityum polimer aküler, maksimum akü ömrüne ulaşmak için her zaman optimum gücü sağlar. Güçlü powerbank'lerin bu teknoloji sayesinde kendi kendine deşarj olma durumları çok düşüktür. Ancak akü yavaş yavaş bitiyorsa entegre LED ekran, gerektiğinde güç paketinin zamanında şarj edilebilmesi için her zaman şarj durumu hakkında bilgi sağlar. Taşınabilir şarj cihazı vazgeçilmez hızlı ve mobil akü takviyesi için mükemmel bir cihazdır.

2'si 1 arada işlevi: Takviyeli marş motoru ve şarj cihazı

Einhell akü takviye-power bank leri CE-JS 12/1 ve CE-JS 18/1, hem 12 volt hem de 19 volt bağlantı ve iki USB bağlantısıyla donatılmıştır. Birlikte verilen adaptör kabloları sayesinde boş araç akülerini çalıştırmanın yanı sıra dizüstü bilgisayarlar, tabletler veya akıllı telefonlar ve kameralar gibi farklı uçlu cihazlar da şarj edilebilir. Entegre LED ışığı ek ışık sağlar ve acil durumlarda flaş veya SOS sinyali olarak kullanılabilir. Einhell'in taşınabilir şarj cihazlarıyla yalnızca acil durumlarda bitmiş akünüzü başlatmakla kalmaz, aynı zamanda boş zamanlarınız için de mükemmel donanıma sahip olursunuz.

Hangi motor için hangi takü takviye cihazı?

Aracın motoruna bağlı olarak size en uygun akü cihazı seçebilirsiniz. Örneğin maksimum 3.000 cc motor kapasitesine sahip benzinle çalışan araçlar için CE-JS 8/1 akü cihazı uygundur. Takviye marş motoru CE-JS 12/1 biraz daha fazla güce sahiptir ve 4.000 cc'ye kadar benzinli motorlar ve maksimum 2.000 cc'ye kadar dizel araçlar için takviye marş motoru olarak uygundur. Hızlı başlangıç güç bankaları arasındaki güç merkezi CE-JS 18/1'dir. 8.000 cc'ye kadar benzinli motorlar ve maksimum 5.000 cc motor kapasitesine kadar dizel araçlar için uygundur.

Akü takviye kablosu olmazsa olmazdır

Bu kullanışlı bir ekipmandır ve arabanızda her zaman bir takviye kablosu bulundurmalısınız. Başlamak için yardıma ihtiyacınız olması veya başkalarına yardım etmeniz önemli değil: Einhell'in takviye kablosuyla her duruma hazırlıklı olursunuz ve iki aküyü istediğiniz zaman bağlayabilirsiniz. BT-BO 16/1 A takviye kabloları 2.500 cc'ye kadar benzinli motorlar için uygundur ve BT-BO 25/1 A kabloları 5.500 cc'ye kadar benzinli motorlar ve 3.000 cc'ye kadar dizel motorlar için uygundur. Takviye kabloları çok az yer kaplayan, bagajda saklayabileceğiniz ucuz bir aksesuardır. Bu sayede kablolar yer kaplamaz; ihtiyaç duyduğunuzda her zaman elinizin altında olur.

 

Einhell'in akü takviye cihazları ve takviye kablolarıı, birçok durumda işinize yarayacak ek işlevler sunar. Bu işlevlerin neler olduğunu ve hangi donanımları bekleyebileceğinizi buradan öğrenin. Einhell akü takviye kılavuzu

Einhell kablosuz şarj cihazlarının ve takviye kablolarının avantajları

Arabanız çalışmazsa hızlı ve etkili yardıma ihtiyacınız var. Ancak Einhell akü takviye cihazları size hızlı bir düzeltmeden çok daha fazlasını sunar. Hızlı akü takviye cihazları, taşınabilir şarj cihazları ve takviye kablolarının avantajlarını burada bulabilirsiniz.

Taşınabilir şarj cihazlarının güçlendirme işlevi

Arabanız uzun süredir duruyor ve farlarınızı kapatmayı mı unuttunuz? Sonuç: Aracınızın aküsü tamamen boştur. Boşalmış bir aküyü yeniden canlandırmak için geleneksel bir takviyeli çalıştırma çoğu zaman yeterli değildir. Bu durumlarda, Einhell'in takviyeli çalıştırma taşınabilir şarj cihazları, bireysel durumlarda tamamen boşalmış aküleri bile hayata döndürmek için kullanılabilen güçlendirme işleviyle donatılmıştır. Akü takviyesi işlevi, takviye kablosunun rölesindeki bir düğme kullanılarak etkinleştirilir.

Önemli koruyucu işlevler

Türü ne olursa olsun elektrikle çalışırken her zaman dikkatli olmalısınız. Einhell akü takviyesi cihazlarını mümkün olduğunca güvenli bir şekilde kullanabilmenizi sağlamak için önemli koruyucu işlevlerle donatılmıştır. Ters polarite koruması, pozitif ve negatif kutupları yanlış bağlamanızı önler. Aşırı yük ve aşırı gerilim koruması ve yalıtımlı kutup kelepçeleri ayrıca siz, akü takviye cihazınız ve akünüz için optimum koruma sağlar.

Pratik aksesuarlar

Akü takviye cihazlarının tüm işlevlerini kullanabilmeniz için pek çok aksesuar zaten teslimata dahildir. 2'si 1 arada taşınabilir şarj cihazı birlikte, takviye kablolarına sahip bir adaptör, bir USB adaptör kablosu (mini, mikro, C tipi USB), 9 farklı dizüstü bilgisayar adaptörünü içeren bir adaptör kablosu ve 230 V şarj güç kaynağına sahip olursunuz. Aksesuarlar ve kablolar da dahil olmak üzere güç bankasını güvenli ve pratik bir şekilde saklamak için, tıpkı Einhell'in takviye kabloları gibi pratik bir koruyucu ve saklama çantası içinde sunulur. Takviye kabloları, direk kelepçelerinde entegre LED lambalı veya entegresiz olarak da mevcuttur.