More power for large projects with the powerful Power X-Change Plus battery pack.

Gerçek anlamda sıra dışı teknoloji için gerçek mühendislik

En yüksek hassasiyet ve en modern üretim süreçleri
Daha fazla göster

Biz Akü teknolojisinde uzmanız!

Power X-Change akülerimiz en sıkı kalite ve güvenlik standartlarını karşılar

Aküler birçok farklı bileşenden oluşur. Bir Power X-Change aküsü ancak tüm bileşenler en yüksek kalite standartlarını karşılarsa montaj hattından çıkar. Yani yalnızca yeterli gücü sağlamakla kalmıyor ayrıca, yükleme, taşıma ve yoğun kullanımda gerekli güvenliği de sunuyoruz.

State-of-the-art brushless electric motors have been awarded the Brushless Energy label.
Einhell araştırma ekibi: "Power X-Change sisteminde güvenlik ve işlevsellik en önde gelir. Bu nedenle her ayrıntıya dikkat ediyoruz."

Power X-Change Akü Sistemimizi oluşturan önemli başlıklar:

The label for particularly powerful and safe Li-Ion technology in all Power X-Change devices.

Akül hücreleri

En yüksek kalite – test edilmiş güvenlik

Power X-Change sistemi akülerinde yalnızca iyi bilinen uluslararası üreticilerin yüksek kaliteli Li-ion akü hücreleri kullanılır. Bu durum her zaman en sıkı güvenlik standartları ile uyumlu, yüksek kaliteli bileşenlere sahip olmamızı sağlar.

Akü hücrelerimizi seçerken yalnızca iyi bir markaya güvenmekle kalmayız, aynı zamanda her Power X-Change akü hücresini güvenliği sağlamak üzere %100 otomatikleştirilmiş ve bağımsız bir test prosedüründen geçiririz.

The multifunctional battery pack with 4Ah and full 18V power for all Power X-Change devices.

Akü bileşenleri

Dikkatle seçilen akü hücreleri – sofistike bileşenler

Ayrı hücrelerin tam teknik özellikleri üretimlerinden dolayı değişebildiğinden, katı seçim kriterleri ile tutarlılık ve güvenlikte yüksek standart sağlarız. Bu yüzden her Power X-Change Aküsü birbirleri ile ideal şekilde uyumlu hücrelerden oluşur.

Fakat akünün diğer bileşenleri de en yüksek standartlarda olması gerekir. Bileşenlerin soğutma verimliliğinden, darbe ve geçirgenlik direncine kadar kadar her şeyde yapılan sürekli kontroller ve pratik testler akümüzü piyasada bulunan en iyi akülerden biri yapar.

Explosion drawing of a 5.2 Volt Power X-Change Plus battery from Einhell.

Akü yönetim sistemi, BMS

Akıllı elektronik bileşenler – verimli akü koruması

Katı kontrol ve üretim yönergelerine ek olarak Aktif Akü Yönetim Sistemi (BMS) de yoğun batarya kullanımı için maksimum güvenlik ve performans sağlar. BMS sistemimiz, Power X-Change sistemi akülerindeki güvenlikle ilgili tüm koşulları izler ve ayrı ayrı hücrelerin kullanımını denetler.

Bu şekilde tipik akü hasarını etkili bir şekilde önleriz. İster derin deşarj, ister aşırı voltaj, aşırı ısınma, kendiliğinden deşarj veya bellek etkisi olsun: BMS, zararlı etkileri erken aşamada algılar ve bunlara karşı etkili şekilde önlem alır. Kritik akü koşulları söz konusu olduğunda, BMS sistemi güç kaynağını kapatır.

Safe and convenient charging with the powerful Power X-Change charger from Einhell.

Akü şarj cihazı

Güvenilir performans – güvenli kullanım

Özel Power X-Change şarj cihazı yalnızca çok güçlü değil aynı zamanda çok güvenlidir. Çeşitli dahili kontrol modülleri akü hücrelerinin eşit ve kusursuz şekilde şarj edilmelerini sağlar. Bu yalnızca akülerin ömrünü artırmakla kalmaz, ayrıca daha yüksek bir güvenlik faktörü de sağlar.

Şarj cihazı çok düşük sıcaklıklarda hücreler arasında kısa devreleri önler ve herhangi bir sorun varsa ya da akü tam şarj olmuşsa kapanır.

Power X-Change ürün ailesi

Çok işlevli platform – mükemmel uyum

Karmaşık ve kapsamlı bir akü sistemi ancak çalıştırılan cihazlar gereksinimlere tam olarak uyuyorsa güvenli ve güvenilir şekilde çalışır. Bu nedenle Power X-Change atölye ve bahçe aletlerinin tasarımında ve geliştirilmesine özel elektronik bileşenler kullanımına özen gösterdik.

Sürekli control ve test süreçleri sayesinde ısıya ve ateşe duyarlı bileşenler bile en yüksek güvenlik standartlarını karşılayabiliyor. Ayrıca tüm Power X‐Change cihazları bağımsız bir test kuruluşunun sertifika prosesinden geçer.