The Einhell Power X-Change battery pack consists of several powerful components.

Power X-Change Akü Paketi

Her ürüne uyan aküyü gururla sunarız!
Daha fazla göster

En yüksek talepler için çok işlevli aküler

Üstün dayanıklılık, performans ve güvenlik

Hedefimiz: Yeni akülü ürün ailesindeki her cihaza uyan yenilikçi bir akü. İddiamız: Atölye projeleri ve bahçeler için en iyi, en esnek ve en güvenli ürün aküsünü yapmak. Çözümümüz: Einhell Power X-Change Akü ve entegre Aktif Batarya Yönetim Sistemi (BMS).

Alet kullanımının geleceğini kablosuz yani akülü olarak gördüğümüzden, mühendislerimiz günümüzdeki en yüksek standartları karşılayan bir akü geliştirdi. Bu akü, daha fazla dayanıklılık,  güç ve güvenlik için en son Li-Ion Teknolojisini yüksek kaliteli elektronik kontrol sistemi ile birleştiriyor.

Einhell'den yeni akü

  • Yüksek performanslı, yüksek verimliliğe sahip Li-Ion Hücreler
  • Akıllı Batarya Yönetim Sistemi
  • Bellek etkisi yoktur, kendinden deşarj olmaz
  • Yüksek güvenlikli işleme ve elektronik aksam
  • Maksimum Esneklik ve Çok İşlevlilik
Teknik Ayrıntılar: Power X-Change Batarya Paketini bu kadar özel yapan şeyin ne olduğun öğrenin.

Size uygun yüksek teknolojili batarya!

A woman removes a Power X-Change battery from the lawnmower and hands it over to a man.

Bu kadar özellikli bir batarya, doğru alet olmadan ne işe yarar ki? Bu yüzden bunu kendimize sorma gereği bile hissetmedik ve çok işlevli Power X-Change sistemini geliştirdik. Power X-Change ile yüksek teknolojili batarya paketimizi çim biçme makinelerinden darbeli matkaplara kadar 200'ten fazla alette kullanabilirsiniz. İyi düşünülmüş tasarımı sayesinde bataryamız tam da istediğimiz gibi tüm aletlere uyuyor. Yalnızca çok işlevli olmakla kalmıyor, ayrıca benzersiz şekilde akıllı ve gerçekten yenilikçi!

Two Power X-Change batteries form a powerful twin pack in a Einhell lawnmower.

Farklı voltaj ve kapasite değerleri ile batarya performansını uygulamalarınıza ve cihazlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Esnek her amaca uygun ürünlerimizin yanı sıra son derece dayanıklı ve güçlü bataryalarımız da var. Ve özellikler güçlü cihazlar (örneğin Power X-Change çim biçme makineleri) için İkili Paket Teknolojisini bulduk. Bu paket, iki kat dayanıklılık e iki kat güç için iki Power X-Change bataryasını aynı anda kullanmanızı sağlıyor.