Robot lawn mower from Einhell
Daha fazla göster

Einhell Connect

Zahmetsizce güzel çimenler için özgür bir şekilde, pratik akıllı telefon uygulamamız aracılığıyla Freelexo'yu kontrol edin

Bluetooth işlevini kullanarak, freelexo Robot Biçme Makinesi, Einhell connect uygulama aracılığıyla akıllı telefonunuzdan kolayca kontrol edilebilir. Bu, Robotik Biçme Makinesini başlatmanıza, biçme programları oluşturmanıza, kesim gereksinimlerinize göre özelleştirebileceğiniz diğer birçok işlev ile birlikte istatistikleri görüntülemenize olanak sağlar.

Einhell Connect App

Şimdi indirilebilir

 

Akıllı telefon uygulaması ile rahat kontrol

 • Robotik Biçme Makinesi, Einhell connect uygulaması içinde kesim gereksinimlerinize göre programlanabilir. Biçme programlarını ayarlayabilir, yağmur sensörü ve kenar biçme işlevini etkinleştirebilir ve tabi ki Robotik çim biçme makinesini uygulamadan başlatabilirsiniz.
 • Kullanılabilir hale gelen tüm yeni güncellemeler Bluetooth aracılığıyla indirilebilir ve Robotik Biçme Makinenize aktarılabilir.
 • Yağmur sensörü veya kenar biçme işlevleri gibi özellikler Einhell connect uygulaması aracılığıyla etkinleştirilebilir.
 • Robotik Biçme Makinenize bağlandıktan sonra durumunu kontrol edebilir ve biçmeyi durdur veya şarj istasyonuna git gibi komutlar verebilirsiniz.
 • Herhangi bir yardıma veya desteğe ihtiyacınız olursa, size yardımcı olacak  ayrıntılı talimat ve videolar bulunmaktadır.

Einhell connect uygulamasını robot çim biçme makinenize nasıl bağlayabilirsiniz?

Cihaz ekle

Cihazınız yeni bir hesap olarak veya Google veya Facebook'taki mevcut hesaplara kaydolduktan sonra cihazınız eklenebilir.                                                                                                                                                         

Robotik Biçme Makineniz kaydedildiğinde QR kodu taranabilir veya seri numarası manuel olarak girilebilir ve her ikisi de Robotik Biçme Makinesinde bulunabilir.

Robotik Biçme Makinenizi açın ve akıllı telefonlarınızı Bluetooth'u etkinleştirin, cihazınız mevcut cihazlar listesinde görünecek ve cihazı seçip PIN'i girmeniz yeterli.

Bağlan

Cihaz seçildikten ve PIN ayarlandıktan sonra, şimdi bağlanabileceğiniz hesaba bağlı cihazlara ilişkin bir genel bakış görüntülenir. Gelecekte, robot çim biçme makinesine ek olarak başka Einhell cihazları da entegre edilebilir.

Bir cihaza bağlandıysanız, bu cihazın durumunu görebilirsiniz. Ayrıca robot çim biçme makinesine komutlar verebilirsiniz. Cihazlara genel bakış sayfasında robot çim biçme makinesine tıklarsanız cihazın ana sayfasına ulaşırsınız.

Ayarlar

Zaman çizelgeleri, bölgeler, istatistikler, cihaz bilgileri, SSS ve ayarlar ana sayfada görüntülenir ve kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Ayarlar

Yağmur sensörü veya kenar biçme gibi farklı özellikler etkinleştirilebilir. Ayrıca, diğer ayarlar oluşturulabilir, güncellemeler yüklenebilir ve bilgiler alınabilir ve eklenebilir.

Bir bakışta tüm sorular

SSS

Einhell connect uygulaması aracılığıyla hangi işlevler kullanılabilir?

Normal çalışmaya ek olarak, Bluetooth aracılığıyla Einhell connect uygulamasına bağlanabilir ve aşağıdaki işlevleri kullanabilirsiniz:

 • Çim biçme makinesini kontrol etme
 • Ayarlar kontrol etme
 • Çim biçme makinesini programlama
 • Mevcut durumu görüntüleme
 • Yazılım güncellemesi
 • Çim biçme makinesinin kurulumu hakkında yardım ve bilgiler

Einhell connect uygulamasını kullanabilmek için kalıcı bir internet bağlantısına ihtiyacım var mı?

Hayır, sadece kayıt işlemi için kalıcı bir internet bağlantısı gereklidir.