Daha fazla göster

E-Team

Görev: Bir sonraki seviyeye ulaşmak

İmkansız mı? Öyle bir şey yok! Bu ekip güç, dayanıklılık, yaratıcılık ve verimliliği bir araya getiriyor. Kaliteyi sunuyorlar ve her zaman doğru zamanda doğru çözümü buluyorlar.
Çünkü yaptıkları işi seviyorlar. Power X-Change kablosuz el aletleri ve bahçe ekipmanlarıyla donatılmış olarak tüm zorlukların üstesinden gelirler, her görevi başarırlar, bir akü sisteminin canlı örneğidirler.
Müşterileri: FC Bayern Münich adına Oliver Kahn.

O kim? E-Team! 

E-Team

Her görevin üstesinden gelen ekip

Her görevin lideri olarak her zaman bir planı vardır, her zaman üç adım ilerisini düşünür. Frank görevi biliyor, ekibini biliyor, Power X-Change'i yaşıyor ve onların her görevi nasıl başarabileceklerini biliyor. Çünkü o, E-Team'in soğukkanlı beyni. Stres? Bilmez! Takımının neler yapabileceğini biliyor!

Her zaman anlaşılır, klişe olmayan, gösterişten uzak. Skye'ın temel konular için bir gözü var. Odaklanan, kesin, profesyonel ve doğrudan görevin özüne inen. Zorluklar? Sadece kaşlarını kaldırarak kabul eder. Tek zayıflığı: başa geçtiğinde, bazen sınırı aşar.

Çılgınca halledebilecekken neden normal yoldan yapsınki? Eğer coşkunun bir yüzü olsaydı o muhtemelen D olurdu. Çünkü özgür ruhu işini sever, onun için ne kadar sıradışı ve teknik ise o kadar iyidir. İşler zorlaştığında sadece "heyecan verici" der. Çünkü yaratıcı olduğu kadar dahice olan bir çözüm bulana kadar kurcalar.

Problemler? Mike göz açıp kapayıncaya kadar yüzünde bir tebessüm ve dudaklarında bir şarkı ile yoldan temizler!  Görevi ne kadar zaman alırsa alsın. İşi ne zaman üstlenirse iş onun bir parçası olur.  Ekip üyeleri içerisinde bitkilerle uğraşma konusunda onun en iyisi olacağını kim bilebilirdi?

4
Uzman
200+
Kablosuz Alet
1
Takım

Aradığında görev zamanı gelmiş demektir:

Etkinleştiriliyor.

Müşteri olarak ne istediğini tam olarak biliyor ve bazı görevlerin sadece E-Takım tarafından başarılabileceğini biliyor. E-Team'in öntemleri bazen onda şaşkın bir gülümseme uyandırsa bile

Dayanıklılık testinten uçarak geçti

E-Team'in ekipmanı en zorlu koşullara dayanır

Akü gücü, dayanıklılık ve hassasiyet:

kablosuz Çit Budama GE-CH 36/65 Li

Mükemmeliyetçi Frank, GE-CH 36/65 akülü çit budamaya sahip olmayı tercih ediyor, çünkü en zorlu budama işleri için dahi mükemmel bir donanıma sahip: Lazerle kesilmiş, elmas taşlanma ve çelikten üretilmiş yüksek kaliteli bıçaklar, 30 mm'lik diş aralığı, maksimum hassasiyet, üstün keskinlik ve uzun ömrü ile kalın dallarda dahi mükemmel sonuçlar sağlar. Çit budama aletiniz için çift aküye ihtiyacınız vardır ve 200'den fazla uyumlu Power X-Change cihazından herhangi birinde kullanılabilir.

"Fırçasız motor, 3,2 jul darbe gücü ve iki adet Power X-Change aküden gelen 36 V gücün bir araya gelmesi: Bu bebekle birlikte en zorlu görevleri bile gerçekleştireceğim!"
Mike
The Muscle

Çok yönlü darbe için hazır!

Akü ile çalışan darbeli matkap

Skye, güçlü, verimli ve kıvrak zekalı olduğu kadar, işte olmadığı zaman bile elinden bırakmadığı akülü darbeli matkabına da bayılıyor. Vidalama, delme ve darbeli delme işlevlerini tek bir kullanışlı alette bir araya getiren çok yönlü TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah) vidalama, vazgeçilmez yardımcı

Daha da fazla kablosuz güç mü istiyorsunuz?

Akü sistemimizi, bahçe ve atölyeniz için aletlerimizi şimdi keşfedin. Sadece Einhell'den.